Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Митниця пильнує

За інформацією виконуючого обов'язки начальника Дніпропетровської регіональної митниці Вадима Писарєва, обсяги інвестицій по області скоротилися на 70 %. Проте, за поясненням чиновника, такий показник радше свідчить не про падіння інвестиційних потоків, а про відображення реального стану речей у цій сфері, оскільки в минулі часи обсяги інвестицій навмисно завищувалися, як один з варіантів схеми приховування та мінімізації дійсних доходів підприємств.

За 6 місяців поточного року до держбюджету Дніпропетровською митницею перераховано 600 млн. гривень.

Посилено боротьбу з контрабандою. Лише в цьому році підрозділами митниці порушено 6 кримінальних справ на загальну суму понад 20,8 млн. грн. Заведено 104 справи про порушення митних правил.

Нині на обліку митниці знаходитьтся 8982 суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності. Переважна більшість з них, як зазначив В. Писарєв, дедалі ширше легалізує свою діяльність і це - стійка тенденція.

В основному на експорт іде металопродукція, кокс, вугілля, концентрати, залізничі вагони та комплектуючі, продукція хімічної промисловості, різноманітне обладнання.

Серед запитань, поставлених на прес-конференції керівнику Дніпропептровської митниці, було і таке. В місті дедалі більшає пунктів торгівлі, де по одній ціні реалізується широкий асортимент товарів. Продавці, пояснюючи низьку вартість, кажуть, що ці товари - конфіскат митниці. Представники преси поцікавились, чи має відношення митниця до цієї торгівлі.

Відповідаючи, Вадим Писарєв пояснив, що справді в митниці існувала практика реалізації товарів, вилучених через неправильне оформлення супровідних документів. Спеціально для цього був створений такий собі "Укрспецюст". На підставі відповідного судового рішення вилучений товар передавався держвиконавцями "Укрспецюсту", подальша реалізація товару - це його функція.

***

Інформація для роздумів.

Дніпропетровська митниця є внутрішньою. Її діяльність охоплює Дніпропетровську область за виключенням Апостолівського, Криворізького, Нікопольського, Софіївського, Томаківського, Широківського районів.

Предметом особливої гордості митників є пости "Дніпропетровськ-аеропорт", який є пунктом перепуску через державний кордон України і має статус міжнародного, а також "Павлоград" і "Новомосковськ".

Нещодавно відділ митного оформлення № 3 переїхав в нове приміщення. Зручне місцезнаходження терміналу "Ювілейний" (так він тепер називається) надало змогу розвантажити міські вулиці лівобережжя міста. Під митний термінал корпорація "Агро-Союз" надала реконструйовані складські приміщення.

Митний офіс цього вантажного відділу, як зазначають службовці, відповідає європейським нормам та стандартам. Тут організована робота контролюючих органів за принципом "Єдиного вікна" та "прозорого офісу".

Слід розуміти, надання агрокорпорацією своїх складських приміщень в розпорядження митної служби не є підставою для отримання "Агро-Союзом" якихось привілеїв у відносинах з митницею і в стосунках між підприємством, що займає провідні позиції на регіональному агроринку, та держслужбою все, як і належить, чисто і прозоро.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64