Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В українському суспільстві прижилася культура скиглення

- таке враження на підставі аналізу результатів соціологічного дослідження, проведеного протягом 2004-2006 років Дніпропетровською Асоціацією аналітиків політики, виникло у її керівника, політолога Владислава Романова.

- Негативні оцінки поточній ситуації в країні даються незалежно від того, яка сила перебуває при владі, які об'єктивні умови соціально-економічного розвитку створені в області, країні, - зауважує науковець. - Можливо це є, певною мірою, проявом національної ментальності, звички давати негативні оцінки.

В резюме аналітичних досліджень за результатами соціологічних опитувань Асоціація виділяє наступні тенденції та особливості формування громадської думки в контексті національного та місцевого політичного процесів: сталу традицію негативних суспільно-політичних настроїв та соціально-економічних очікувань населення незалежно від реального стану справ в країні; невідповідність декларованих та реальних інтересів різних груп населення, неадекватне реагування влади на їхні потреби, демонстрацію патерналістської політики замість заохочувальної; загальне зниження рівня довіри до різних інститутів влади в усіх групах населення, але з різних причин; необхідність зміни пріоритетів, механізмів та технології роботи з громадянами.

- У 2004 році на питання стосовно політико-ідеологічних симпатій: "Ви за соціалізм чи капіталізм?", більшість респондентів заявила про свою прихильність до соціалізму, в той же час у відповідях щодо сповідуваних цінностей та орієнтацій, люди проявили інтерес до прав особистості, вільних економічних відносин, можливості бути незалежним, отже люди підтримали ті зміни, які сталися в країні останнім часом, - коментує політолог, - тобто, спостерігається певна невідповідність публічної позиції, громадської думки з тими процесами, які відбуваються в суспільстві.

Загалом науковець вважає теперішні проблеми типовими для перехідного періоду - від пострадянської до демократичної моделі - в якому перебуває країна та соціум.

У 2005 році, за оцінками організації "Фрідом Хауз", Україна вперше і єдиною з країн СНД потрапила до категорії вільних держав, - наголошує в своєму слові експерт Асоціації аналітиків політики Олександр Рудик. В той же час аналітик відзначає неадекватне розуміння політичних процесів, що відбуваються в країні з боку певної частини українського суспільства.

-Для багатьох є незрозумілим, наприклад, чому коаліційні сили так довго не знаходять між собою спільної мови, і чому цей процес не контролюється, не керується кимось з-зовні, скажімо, Президентом, - розмірковує науковець. -...Такі процеси - не вада демократії, а її сутність: якщо важелі моделі так званої керованої демократії не спрацьовують і перемовини відбуваються в контексті відкритого діалогу, пошуку консенсусу, компромісів, поступок тощо - то це є безперечний позитив. До цього певна частина громадян ще не звикла і продовжує оцінювати ефективність влади ступенем її контролю за процесами, що відбуваються в країні, втручанням в них. Безумовно, тут слід розділяти контроль як тримання руки на пульсі політичного, економічного життя в країні, і контроль в сенсі втручання в усі без винятку процеси, повне керування ними з метою досягнення потрібного результату.

Екперт також відзначив, що розвиток демократії на місцях дещо відстає від її поступу на загальнонаціональному рівні.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64