Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Янукович під ГРАДом

Створений Дніпропетровськими міськими організаціями ПРП, УНП, "Пори", Форумом порятунку Дніпропетровська, газетою "ЛИЦА", Мистецькою Агенцією "Арт-Вертеп", Асоціацією "Наш Дім" ГРомадянський Актив Дніпра рішуче засудив проведення Партією регіонів в Дніпропетровську з'їзду своїх депутатів всіх рівнів.

В розповсюдженій громадською організацією заяві, зокрема, зазначено:

"Проведення Партією регіонів у Дніпропетровську з'їзду своїх депутатів всіх рівнів, організація і підготовка якого зберігалася в глибокій таїні, самі "регіонали" називають не інакше, як "Сєвєродонєцк-2".

Дніпропетровщина обрана для проведення зльоту сепаратистів не випадково - саме тут перемога "донецьких" не є очевидною, їм поки що не вдається нав'язати маріонеткового керівництва обласної ради, а опір демократичних сил їхній експансії тут найзапекліший.

Символічне проведення "Сєвєродонєцка-2" в самому серці України - це перший крок до аншлюсу Дніпропетровщини та демонстративний виклик українській владі, яка так і не спромоглася притягнути до відповідальності учасників попереднього сепаратистського збіговиська.

У зв'язку з цим черговим пароксизмом сепаратизму і антиукраїнської істерії, які підтримуються і заохочуються з Кремля, ГРомадянський Актив Дніпра звертається до всіх патріотичних і демократичних сил країни та Дніпропетровщини з закликом об'єднати зусилля і не допустити антидержавних, антиконституційних дій, спрямованих на розкол України".

Досі незнаний і невідомий громадськості, в тому числі СПЕЦКОРУ, Український Патріотичний Альянс в надісланому на електронну адресу сайту листі обіцяв "біло-блакитним" чимало сюрпризів, проте захід відбувся без несподіванок та пригод:

"Український Патріотичний Альянс заявляє, що з`їзд депутатів від Партії регіонів у Січеславі (Дніпропетровську) українські патріоти розцінюють як антидержавний шабаш ворогів нашої нації.

Злочинці, місце яким у тюрмах, а не у радах, хочуть позбавити нас рідної мови та розтрощити і знищити нашу країну.

Тому ми не гарантуємо фізичної безпеки організаторам та учасникам цієї чергової нахабної наруги над гідністю України та українців. Особливо - московському блазню Януковичу, в якого цього разу може попасти зовсім не яйце. Ніхто не може гарантувати, що Господній гнів не обрушить дах зали на голови ворогів України. Так що, дарагіє товаріщі данєцкіє, чекайте сюрпризів на нашій гостинній січеславській землі".

"Шабаш" біло-блакитних відбувся без ексцесів: "Господній гнів не обрушив дах зали на голови ворогів України".:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64