Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Захисники української мови святкують перемогу

З нагоди скасування Бабушкінським райсудом Дніпропетровська рішення міськради про надання російській мові статусу так званої регіональної відбулась урочиста церемонія згортання наметового містечка, зорганізованого на площі перед будівлею міського парламенту активістами "Батьківщини" та низки інших партій національно-демократичного спрямування на знак протесту проти утисків української. Протягом двох місяців функціонування містечка тут зібрали близько 35 тис. підписів городян на захист рідної мови.

- Ми переживаємо знаменну подію: на тлі розгорнутого комуно-кримінальною клікою антиукраїнського наступу, яка хоче позбавити нас всіх наших надбань, здобутих за 15 років незалежності, сьогодні ми, патріоти України, святкуємо на Дніпропетровщині перемогу! - звертається до зібрання голова обласної організації Національної спілки письменників Леся Степовичка. - Наш каменяр Іван Франко закликав: "Лупайте цю скалу, нехай ні жар, ні холод не спинить вас!" Протягом двох місяців українські хлопці та дівчата лупали цю скалу зі скла і бетону (вказує на будівлю міськради - прим. авт) попри вітер, попри спекотне сонце, попри немилосердну зливу!.. Великому французькому письменнику Альберту Камю, який був гнаний і багато мандрував, закидали: "Ти - перекотиполе, в тебе немає батьківщини", а він на це відповідав: "Моя батьківщина - французька мова!". Ви ж, молоді українці, на своїй рідній землі твердо стояли і перемогли! Слава Україні! Героям слава!

Над майданом пролунали імена найстійкіших борців, ставших на захист української: Ігор Прядко, Віктор Орел, Дмитро Малиш, Віталій Лобода, Стас Панасенко, Юлія Фірсова, Катерина Стрельникова, Денис Шестухін, Іван Скиба, Григорій Глова, Артем Струков, Андрій Немировський, Анатолій Тодоров, Валерій Шищенко, Ольга Луньова, Ольга Третякова, Роман Сердюк, Олексій Волков.

- Може виникнути враження, що ми здобули невелику перемогу, але насправді вона є значущою, - говорить координатор наметового містечка Вадим Джума ("Батьківщина") - Нам вдалося довести найголовніше, що ми - українці, що це - наша земля, ми нікуди звідси не збираємось, а тому стоятимемо тут до кінця, адже тут - наші предки і наше майбутнє!

У своєму слові перший заступник голови обласної організації ВО "Батьківщина", депутат облради Ю.О. Потапов серед іншого відзначив, що "справедливість є, за неї варто боротися!". Потім Юрій Олександрович на правах полковника запасу щиро подякував активістам "Молодої Батьківщини" за службу і дав команду демонтувати наметове містечко.

Після завершення урочистої церемонії СПЕЦКОР поставив колишньому військовому, а нині одному з очільників обласної "Батьківщини", декілька запитань стосовно поточної політичної ситуації в країні й області:

- У Верховній Раді вже почався відтік депутатів з фракції БЮТ, чи не побоюєтесь ви аналогічних процесів в Дніпропетровській обласній і міській радах?

- Те, що почалося в парламенті, нас не лякає, - відповідає Ю.О. Потапов. - Відходять випадкові люди, і їх небагато. Головна причина цьому явищу, як сказала Юлія Володимирівна - "шелест доларів". Що стосується наших фракцій в місцевих радах, то не думаю, що цей відтік, якщо він справді матиме місце, буде значним. Це будуть поодинокі випадки. Те, що нині відбувається в Україні, ми розцінюємо лише як тимчасове гальмування нашої переможної ходи. А взагалі, останні події в Верховній Раді сприяють поповненню наших лав. Передбачаємо зустрічний відтік до нас з тих партій, чиї керівники відверто зраджують своїх партійців і виборців. Зокрема, маю на увазі СПУ.

- Під час візиту до Дніпропетровська, на "Сєвєродонєцк-2", лідер Партії регіонів Віктор Янукович був дуже тепло зустрінутий заступницею голови облради (в минулому скликанні), нині членом фракції БЮТ в облраді Галиною Булавкою. Як можна пояснити таку гостинність з боку вашої соратниці, і про що йшла мова під час зустрічі цих політиків?

- Я не був на цій зустрічі, а відтак не бачив, щоб Галина Булавка "дуже тепло" зустрічала Януковича. Це по-перше, а по-друге, пані Булавка є заступницею керівника облради - вона приймала прибулого як офіційна особа. Г. Булавка ніколи не відхилялася від курсу фракції БЮТ в облраді.

- Яка позиція фракції БЮТ щодо обрання керівництва обласної ради?

- Ми хочемо заслухати кандидатів, що балотуються на посаду голови облради. Підтримаємо того, хто буде працювати на користь Дніпропетровщини і її жителів.

- Чи не Микола Швець мається на увазі?

- В тому числі і він, як один з можливих варіантів. Ми його підтримували на минулих голосуваннях. Позиція щодо майбутнього голосування визначатиметься на засіданні фракції.

- Чим можна пояснити вашу підтримку Швеця? Як таке може бути, щоб помаранчева "Батьківщина", якщо вона справді позиціонує себе такою, підтримала цю кандидатуру? Коли Микола Антонович став "помаранчевим"?

- Миколу Антоновича, який нині є кандидатом від НСНУ, ми підтримуємо як дніпропетровця, як господарника, як сильного лідера, здатного консолідувати навколо себе всі політичні сили. Помилки, яких він припускався в минулому, гадаємо, можуть бути виправленими, і наша фракція допомагатиме в цьому. Ми не даватимемо йому можливостей йти хибним шляхом.

В бесіді, що була продовжена вже без диктофону, журналіст зробив прогноз щодо депутатів, які можуть залишити фракцію БЮТ в міськраді в числі перших. Юрій Потапов не став сперечатися з викладеними СПЕЦКОРОМ припущеннями, розцінивши їх цілком слушними.

На заході СПЕЦКОР став свідком такого кумедного випадку. Під час урочистого демонтажу наметового містечка на майданчику перед будівлею міськради до юрби людей з прапорами БЮТ підійшов літній чоловік і запитав, де тут можна вступити в партію.

- В "Батьківщину"? - уточнили в нього.

- Та ні, - махнув той рукою, - в СПУ!

- До чого тут СПУ? Це ж захід "Батьківщини"!

- Ні, - наполягав чоловік, - я саме в СПУ хочу: щоб як тільки отримаю партквиток - відразу спалити його! Ну хіба після всього Мороз - не паскуда?..:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64