Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ЗЕКА ГЕТЬ!

"Сто шагов назад" Президента Ющенка, які він зробив після Помаранчевої революції, нині поставили Україну перед краєм прірви. Замість того, аби у зміцнення вікопомної перемоги Майдана віддати належне затятим ворогам української державності, придушувачам свободи і демократії, сепаратистам та фальсифікаторам, в країні були створені максимально сприятливі умови для їхнього майбутнього реваншу. Лідер нації сам дбайливо заходився навколо процесу повернення монстрів на політичну арену з небуття, куди вони були відправлені волелюбними українцями. Тих, кого Майдан викинув на смітник історії, Віктор Андрійович по-батьківськи турботливо і пестливо поставив на ноги, й здувши пил та обтрусивши бруд, урочисто запросив до святкового столу.

Тож замість заслужених тюрм, бандюковичі отримали цілковиту реабілітацію й, користуючись перевагами ненависної ними свободи слова та невиправданою толерантністю з боку демократичної влади проторували собі дорогу до парламенту. Ватажок біло-блакитної зграї, кумир і надія всіх "донецьких" України, двічі незасуджений Янукович зараз в напівкроку від посади Прем'єра.

Ця ХАМовита персона підібралася до крісла керівника уряду у той же бандитський спосіб, в який вона у часи своєї бурхливої молодості скоювала грабіжницькі напади на людей: з-за кута, стиха. Тільки цього разу вона взяла собі у подільники ніби благопристойного на вигляд громадянина Олександра Мороза. Піти на спільну справу з рецидивістом "білого і пухнастого" перед законом Сан Санича спокусила обіцяна йому "Зірвишапкою" спікерська посада та й, як подейкують в кулуарах ВР, щедра винагорода з донецького "общака" (300 000 000 $) - це, сказати б, в якості компенсації за очевидний компроміс з власною совістю, до якого вдався Мороз.

- Що, я зрадив партію, чи виборців, чи країну? - даючи інтерв'ю, риторично запитує новоспечений голова Верховної Ради.

Так, так і ще раз так, Сан Саничу, інакше ваш кульбіт розцінити не можна.

Схильність Олександра Олександровича до політичного шантажу і торгу на догоду персональним амбіціям була помічена ще під час Помаранчевої революції, коли той проштовхував свою політреформу крізь мерзнучий Майдан, але нещодавній вчинок політика, забезпечивший йому спікерство, перевершив всі, навіть найгірші, припущення щодо справжніх морально-етичних якостей цієї людини.

Вкотре засвідчивши свою давно прогнилу ідейність, політичну оборудку підтримали комуністи на чолі з Петром Симоненком.

Відтак, одне з гасел Майдану "ЗЕКА ГЕТЬ!" сьогодні, на жаль, знов актуальне. Зараз над країною нависла фатальна загроза повернення кучмізму в найпотворніших, найжахливіших його формах та цілковитого перепідпорядкування суспільно-політичного життя не Закону, а "понятіям" зі всіма витікаючими з цього суворими наслідками.

В теперішних умовах єдиною можливістю порятунку країни від біло-блакитно-червоної скверни стає розпуск парламенту і оголошення нових виборів. Скільки б це не коштувало, втрати від консервації Верховної Ради такою, якою вона є нині, для країни будуть незрівняно більшими.

Безумовно, такий радикальний крок матиме сенс лише за умови формування на майбутніх виборах до ВР всіма національно-демократичними силами спільного виборчого списку. Цей єдиний альянс, чи то навіть Помаранчевий фронт повинен об'єднати всі партії й блоки, чиї прапори майоріли над Майданом, зокрема БЮТ, НСНУ, УНП, "ПОРА", "ПРП", Партії захисників Вітчизни, ВО "СВОБОДА", УНА та інш.

За один з можливих варіантів розподілу кількісного й порядкового представництва у даному виборчому списку можна взяти результати минулих парламентських перегонів - пропорційно здобутим відсоткам кожної з політичних сил.

Майбутній виборчий список повинен охоплювати собою якомога ширший спектр ідеологічних симпатій національно-свідомої частини українського електорату, всіх людей тверезої думки й здорового глузду, серед яких є і демо-ліберали, і ліві, і центристи, і праві радикали.

Наявність в цьому списку представників націоналістичних рухів в жодному разі не повинно якимось чином відлякувати ліберальний електорат, адже, зрозуміло, що погоди в майбутній парламентській фракції вони (радикали) не робитимуть, а те, що націоналісти за жодних умов не продадуться біло-блакитно-червоним і своєю діяльністю лише додаватимуть зібранню відповідного колориту - факт беззаперечний.

У такий спосіб весь помаранчевий електорат, від лівого до правого його крила, буде об'єднаний і не матиме іншого вибору, як голосувати за консолідований список. Відтак, кожен виборець, голосуючи за своїх у цьому списку, додаватиме свій голос до спільної скарбнички, що забезпечуватиме перемогу мега-блоку національної єдності.

Було б непогано, аби провідні місця у такому списку посіли лідери вищезазначених партій та блоків, знакові громадсько-політичні постаті, шановані українською патріотичною громадою політики. Приміром, перша десятка могла б виглядати наступним чином:

1. Юлія Тимошенко (БЮТ).

2. Петро Порошенко (НСНУ).

3. Юрій Костенко (УНП).

4. Йосип Вінський (СПУ).

5. Юрій Луценко (позапартійний).

6. Віктор Пинзеник (ПРП).

7. Владислав Каськів ("ПОРА").

8. Юрій Кармазін (ПЗВ).

9. Олег Тягнибок (ВО "СВОБОДА").

10. Олександр Зінченко (ППСУ).

Таким чином ця політична сила, являючи собою "пекельну суміш" для Януковича, буде здатна закумулювати голоси всіх - як поміркованих симпатиків, так і найактивніших учасників Майдану і здобути більше половини місць у Верховній Раді, забезпечивши тим самим просування України шляхом економічних реформ і демократичних перетворень.

Чи є в нашої країни інший спосіб дати дієву відсіч комуно-кримінальній кліці? Проголосимо цілим Майданом ще раз на весь голос наше тверде й рішуче "ЗЕКА - ГЕТЬ!!!".:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64