Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


А ТеБе так не обдурюють?

Заходячи в АТБ, начувайтеся - небезпека бути обдуреним тут чатуватиме на вас на кожному кроці. Покупці, будьте уважні: упаковка товару може входити в його вартість, тобто є ризик втратити від 10 до 90 копійок тільки на цьому; дати виготовлення чи пакування продукту - умовність, бо, як засвідчує практика, можуть випереджати реальну дату на кілька днів, тож виходить так, що ви купуєте товар з майбутнього; курятина, що продається за ціною охолодженої, надходить до торговельної зали в замороженому вигляді, поступово, на очах покупців "доходячи" до задекларованої кондиції; вага одиниці товару (наприклад, сиру) може перевищувати дійсну на декілька сот грамів і т. д. і т. п. Про такі й подібні епізоди шахрайства, які мали місце в АТБ № 1, що на 12 кварталі, СПЕЦКОР писав неодноразово. Способи й методи омани покупців, які тут, ставши системними, здається, прижилися навіки, дедалі урізноманітнюються.

Дійшло аж до такого. Гарненька молода дівчина, касирка-стажист відзначилась в намаганні з чека (№ 0417002244 від 2006.08.02, 10:05) на суму 34,50 грн. покласти собі в кишеню майже 9 (!) гривень.

Віртуозно і елегантно розрахувавшись з попереднім покупцем, дві одниці придбаного ним товару, вона долучила до чеку наступного покупця. Навмисно проводячи цю операцію, касирка завбачливо відірвала верхню частину чека, але не дуже акуратно, залишивши дві суми від попереднього покупця.

Коли до неї звернулися з тим, що пиво не куплялося, а воно "сидить" у чеку, дівчина сказала, що ця сума не впливає на загальну, але наполегливий покупець попросив перевірити, чи так воно є насправді. Стажистка взяла калькулятор, перерахувала суму і вимушена була повернути гроші за некуплене пиво. Після цього швиденько зім'яла чек і вже хотіла викинути його у кошик. Та це їй зробити не вдалося. Клієнт побажав залишити чек собі і ще раз його роздивитися.

- А на що роздивлятися? - запитала касирка. - Нічого цікавого ви більше там не побачите.

Хоча прекрасно знала, що в злополучному чеку є ще одна зайва позиція - мінеральна вода за 2,49 грн., що під лінією відриву це було майже непомітно. Чек містить контрольний рядочок - кількість одиниць товару. І на цьому чеку вона перебільшувала кількість придбаних одиниць на дві. Виходить, що продавець нахабно і вперто виборювала тих 9 гривень, які збиралася покласти собі в кишеню і вже вважала своїми. При повторному пред'явленні покупцем того самого чеку, стажистка взмолилася:

- Я дуже вибачаюсь! Я більше так не буду! Не кажіть нікому! - повертаючи покупцеві належну суму.

І все-таки скарга на починаючу шахрайку послідувала. Адміністратор, переконавшись в справедливості претензії, розпорядилася зняти касирку і викликала її на розмову.

Нещодавно в цьому ж магазині свою "відданість" торговельному бренду продемонстрував старший охоронець. На зауваження покупців щодо великих черг на двох касах при вільних ще чотирьох і проханні покликати до торговельної зали касирів з кімнати для відпочинку, той зухвало відповів: "На кварталі повно інших магазинів, чого ви сюди претеся?". Коли ці відомості потрапили до приймальні гендиректора, реакція не забарилася - старший охоронець зник. Принаймні, з магазину. Дівчина-касирка, про яку йшлося, після інциденту продовжує стажуватися. Отже, реакція адміністрації - вибіркова?

Покупці! Не відмовляйтеся від чека, залишаючи його на касі. Обов'язково беріть його та перевіряйте, щоб він був цілісним, починався з назви і адреси магазину, а закінчувався номером фіскального документу. Не забувайте про наявність у чеку рядка із зазначеною кількістю одиниць придбаного товару - кількість рядків сум за товар повинна збігатися з показниками контрольного рядку внизу чека.

А взагалі, АТБ і конкретно його магазин № 1, що на Героїв Сталінграда, викликає глибокі занепокоєння і стурбованість: персонал там періодично оновлюється, але система залишається незмінною - пастка для покупців завжди напоготові. Злочинний хист до обману тут починають (і дозволяють) відшліфовувати з самого початку кар'єри, з посади стажиста. Система потребує негайного виправлення.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64