Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Вот такая, блин, вечная молодость..." професора Чукмасова

Вважається, що пошуки життєвих орієнтирів, засобів й місця самореалізації з супутніми цьому процесу спробами й помилками - є природніми для молодості, коли остаточно має сформуватися особистість, громадянська позиція людини, її морально-етичний фундамент. Якщо брати до уваги політичну складову життєвого шляху народного депутата Сергія Чукмасова, то, незважаючи на поважний вік цього індивідуума, його молодість триває і нині, ба навіть більше - дедалі набуває стійкої тенденції до переходу в категорію вічної. Яку тільки політичну силу він не вшановував своєю присутністю, незважаючи на, часом, полярність ідеологічних засад цих політоб'єднань. Для Чукмасова стало традицією кожну виборчу кампанію пропонувати себе виборцю у новій іпостасі. Цей політик був і соціал-демократом об'єднаним, і ПРПістом, у президентську кампанію 2004 року - керував місцевим виборчим штабом "Нашої України" Віктора Ющенка, у минулу, парламентську - очолював аналогічне формування тільки вже Соціалістичної партії України. Нині цей приМорозок став одним з тих, хто забезпечив прем'єрство Віктора Януковича. До речі, от які оцінки Віктору Федоровичу давав Чукмасов в інтерв'ю СПЕЦКОРУ навесні 2004 року, коли очолював обласне представництво "НУ":

"В інтерв'ю Дніпропетровському інформаційно-аналітичному інтернет-виданню «СПЕЦКОР» Сергій Чукмасов відповів на низку питань щодо рішення парламентсько-урядової коаліції про висунення кандидатури В. Ф. Януковича на посаду президента.

«СПЕЦКОР»: Чи слід звертати увагу, надавати значення таким віхам біографії потенційного президента, як дві судимості?

Чукмасов: Дійсно, ми бачили, що люди, відсидівши у в'язницях, ставали президентами, наприклад, Нельсон Манделла. Але в усіх випадках це були колишні ПОЛІТв'язні. Жодного випадку, коли б країну очолювала людина з кримінальним минулим, я не знаю. Щодо помилок молодості. Повинен бути такий підхід, будь ласка, займайся чим завгодно, окрім великої політики. Це є безперечним стандартом для країн світу, які звикли називати цивілізованими. Президент США чи канцлер Німеччини з кримінальним минулим - це фантастична річ. Коли людина йде у велику політику, то його минуле, значною мірою приватне життя, стають публічними речами. Виборці мають право знати, кого вони обирають.

«СПЕЦКОР»: Які сильні сторони діючого прем'єра Ви можете назвати, що сприяли його рейтингу і популярності серед народу, а значить, й майбутньому обранню президентом України?

Чукмасов: Для значної частини виборців, яка сумує за «жорсткою рукою», Янукович є цілком прийнятною кандидатурою. Треба додати можливості прем'єрської посади. Підкинуть найближчим часом щось до пенсій, зарплат бюджетникам. Чим бідніше населення, тим сильніше діє такий фактор. Додайте 10 - 15 % населення, які голосують так, як каже влада".

Нині Чукмасов "ничтоже сумняшеся" проголосував за цю "фантастичну річ", а до того, в період нещодавніх галасливих протистоянь у сесійній залі Верховної Ради навіть відзначився у вмінні розпускати руки: телебачення продемонструвало епізод, коли професор Чукмасов двічі, якось по-жіночому, шльопнув по обличчю депутата з фракції БЮТ, політолога Дмитра Видріна. Вірогідно, інтелігентність науковця завадила тому наважитись на відповідний крок.

А от ще декілька штрихів до портрета Чукмасова-"нашеукраїнця". Навесні 2004 він провів прес-конференцію, на якій, висловлюючи позицію "Нашої України" у притаманній професору "черномирдінській" манері (це коли, що не речення - то невимушений перл) гостро скритикував діяльність уряду Януковича. СПЕЦКОР тоді писав:

"За 17 млрд. гривень і мавпу можна обрати генсеком ООН
Таку тезу на черговій прес-конференції висловив офіційний представник Блоку Віктора Ющенка «Наша Україна» на Дніпропетровщині, колишній депутат ВР, професор Сергій Чукмасов. Ця сума, яку влада має на меті витратити в тому числі і на фінансування виборчої кампанії визначеного нею кандидата на президентську посаду, за словами політика, складається з 10 млрд. грн доходної частини бюджету, прихованих Кабміном за цей рік, і 7 млрд. грн - за минулий.

- 3,4 млрд. доларів - це така сума, за яку, повірте мені, і мавпу можна обрати куди завгодно, аж до посади генсека ООН, - говорить Сергій Олександрович.

«Досить обдирати народ!», «Янукович, поверни народу 10 мільярдів!», «Приховані у бюджеті 10 млрд. - на зарплати і пенсії!» - під такими гаслами відбудеться наступний етап протестного марафону «Нашої України» «Так - добробуту! Ні - диктатурі!». Ця загальнонаціональна акція, запланована на 1 травня, буде спрямована, в першу чергу, проти дій уряду Януковича".

Нині позиція Сергія Олександровича - зовсім інша. Підходи до політики у необтяженого ідеологічними переконаннями й принципами нардепа - сугубо комерційні, адже політика для нього - це лише бізнес, спрямований на отримання якомога вищих прибутків, реалізацію персональних амбіцій і здобуття особистих переваг й привілеїв. Єдиний орієнтир - це результат. Якщо він є - значить діяч на правильному шляху. Це головна мета і не важливо, під яким прапором і з якою політичною силою до неї йти.

Політична "гнучкість", демонстрована професором (до речі, було б цікаво побачити це слово, написане Чукмасовим власноруч) - поза межами пристойності. Якою ж буде наступна політична сила, під якою опиниться Чукмасов?:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64