Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ВИКРИТО ЗАМАХ НА ВБИВСТВО

Дніпропетровські правоохоронці запобігли спробі замаху на гендиректора Дніпропетровської Спілки промисловців і підприємців, голову правління Асоціації роботодавців, керівника ЗАТ "Страхувальна компанія "Форт" Миколу Омельченка. Затримано організаторів злочину і особу, яка безпосередньо мала скоїти вбивство. Замаху, який був попереджений співробітниками міліції, передував тривалий конфлікт Омельченка з страховою компанією "ДАСК-ДІСКО". Матеріали з порушеної кримінальної справи передано до Київської прокуратури, адже заарештовані зловмисники - саме зі столиці.

Як тільки правоохоронцям стало відомо про замах, що готувався, вони попередили про це намічену жертву. Протягом понад 20 днів М.Г. Омельченка переховували подалі від біди за межами області. Такий захід, за поясненням оперативних співробітників, був потрібний для з'ясування всього ланцюга осіб, причетних до запланованого злочину.

- Я був попереджений міліцією про злочин, що готується проти мене: замовлене вбивство повинно було статися у визначену дату, - говорить Микола Григорович на спеціально скликаній прес-конференції. - Відтак, постала необхідність того, аби я був захований правоохоронцями у надійне місце, де вимушений був перебувати з 29 липня і практично до сьогодні (22.08.06)...

Микола Омельченко заявляє, що тримається осторонь політики, зокрема, не ангажований жодною політичної силою, не брав участі у минулій виборчій кампанії, а в своїх висловлюваннях на цю тему намагався бути максимально коректним і виваженим. Отже він повністю виключає політичну складову інциденту.

"Замовлений" також цілковито відкидає причетність до запланованого злочину когось з очолюваних ним Спілки промисловців та Асоціації роботодавців. Його діяльність на цих посадах не пов'язана з жодною конфліктною ситуацією, очільник не має претензій чи нарікань з боку будь-кого.

Натомість далеко не безхмарними є стосунки Омельченка з колегами по страхувальному бізнесу з компанії "ДАСК-ДІСКО".

М.Г. Омельченко є одним із співзасновників й головою спостережної ради страхувальної компанії "Форт", історія судових спорів якої з "ДАСК-ДІСКО" триває протягом останніх трьох років.

До 2003 року "ДАСК-ДІСКО" були в засновниках компанії "Форт", яка тоді мала назву "ДАСК-СП", і їхні структури мали 20 % в статутному капіталі. Фактично вони ж здійснювали і керування, адже в правлінні, що складалося з семи членів, шість представляли "ДАСК-ДІСКО".

За словами Омельченка, тоді ж компанія "ДАСК-СП" почала зазнавати на собі рейдерські атаки вище названих структур. Але ці спроби виявилися безуспішними. Вдалося досягти, за визначенням Миколи Григоровича, цивілізованого розлучення компаній. За домовленністю сторін, "ДАСК-СП" змінила назву, ставши "Фортом".

Здобувши повну самостійність, "Форт" благополучно розвивався, не маючи нарікань з боку контролюючих інстанцій, стаючи переможцем низки професійних конкурсів, зокрема всеукраїнського, де компанія була визначена найкращою в галузі страхування якості робіт, послуг і товарів. Можливо, як припускає М.Г. Омельченко, це пробудило у "ДАСК-ДІСКО" ревнощі, і вони розпочали кампанію з компрометації і дискредитації очолюваного ним "Форту".

- Наші ринки не перетиналися, - коментує Омельченко. - Хоча "Форт" і має ліцензії на ті ж види страхувальних послуг, що і "ДАСК-ДІСКО", одначе ми більше спеціалізуємося на технічних ризиках, пов'язаних з промисловістю, якістю продукції, перевезенням небезпечних вантажів (одним з клієнтів "Форту" у цьому напрямку нині є "Криворіжсталь" - прим. авт.), відповідальністю перед третіми особами. Цей сектор був повністю нашим, вони намагалися вийти на нього, але ми тут були більш успішними, ми їх перемагали.

Потім конфлікт з "ДАСК-ДІСКО" перейшов у площину судових розглядів, але й тут "Форту" вдалося відстояти свою ділову репутацію - численні позови проти компанії були відхилені.

- Ми почали цікавитись правовими аспектами діяльності "ДАСК-ДІСКО", - розповідає Омельченко. - Юристи "Форту" звернулися до комісії з цінних паперів і та виявила низку порушень у наших опонентів, зробила відповідне розпорядження щодо усунення негараздів.

Проте Микола Омельченко не поспішає прямо пов'язувати цей конфлікт з замахом на його життя, обережно висловлюючись, що сьогодні у нього немає підстав для конкретних підозр. Визначення справжніх винуватців він вважає прерогативою виключно слідства, правосуддя.

На даний момент затримана група осіб, серед яких - виконавець і організатори злочину. Порушена кримінальна справа знаходиться на контролі у міністра внутрішніх справ і генерального прокурора України. Ведеться слідство, визначається замовник.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64