Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Вулиці Більшовицькій надали ім'я колишнього гендиректора "Південмаша" О.М. Макарова

Так вирішили депутати на сесії міської ради Дніпропетровська. Прилеглій до "Південмаша" вулиці присвоїли ім'я видатного ракетобудівника, колишнього керівника підприємства, двічі героя соцтруда, лауреата Ленінської і Державної премій СРСР, почесного громадянина Дніпропетровська - Олександра Максимовича Макарова - з нагоди його сторічного ювілею , що відзначатиметься 12 вересня.

На відміну від попередніх засідань, на яких депутати формували комісії, визначали їхніх керівників та обирали секретаря міської ради, що супроводжувалося бурхливими емоціями з боку опонуючих сторін, це пройшло напрочуд тихо і мирно. Серед низки "без бою" проголосованих пунктів порядку денного проблемними виявилися лише два.

Одним з них стало звернення, яке, за словами мера Куліченка, надійшло від трудових колективів "Південмашу" та КБ "Південне" з пропозицією щодо перейменування вулиці Більшовицької на вул. Макарова. Ні, ніхто з депутатів не був проти вшанування пам'яті видатного земляка, що віддав заводу 38 років трудового життя (з них 25 - на посаді гендиректора) - думки розійшлися з приводу того, як це зробити найкраще.

Представники фракції КПУ висловили сумнів стосовно доречності перейменування саме вул. Більшовицької. І справа тут виявилася не стільки в ідеологічних уподобаннях комуністів, зокрема небажанні позбуватися символів радянської епохи, скільки в неадекватності, на їхню точку зору, обраної для увіковічення пам'яті уславленого діяча вулиці масштабності постаті Макарова, його внеску у розвиток ракетобудування. До того ж, вони зауважували, що Більшовицька хоча і дотична "Південмашу", та не така примітна і красива. Відтак "червоні" пропонували надати ім'я Макарова вулиці Робочій, присвоївши їй статус проспекта, яка значно довша і ширша за Більшовицьку, гарніше забудована і веде прямо до центральної прохідної підприємства.

На це міській голова відповів, що з вулицею для перейменування визначився сам трудовий колектив і лише просить санкції на це з боку влади, тож, на думку мера, відкореговувати пропозицію, що надійшла до міської ради, мовляв, було б не етично.

- Це, вочевидь, начальство вже так визначилось і тому нічого не можна змінити, а самі робітники, якби їх про це запитали, навряд чи б заперечували! - припустив один з народних обранців, депутат з фракції "Громада" Володимир Шабалін. - Невже б хтось з них був би проти того, аби ім'я заслуженої і шанованої людини надати куди респектабельнішій вулиці, а не...

Така позиція хоча і не залишилась не почутою, та все ж не здобула належної підтримки. Отже питання про перейменування Більшовицької винесли на голосування. Та раптом депутати згадали, що міськрада минулого скликання наклала мораторій на будь-яке перейменування вулиць. Виходячи з колізії, обранці вирішили, не відміняючи мораторій, внести до нього відповідну поправку, яка б легітимізувала сьогоднішнє рішення.

Другим проблемним моментом на сесії стало питання щодо будівництва у дитячому парку ім. В. Дубініна культурно-розважального комплексу. Городяни з прилеглих територій рішуче протестують проти будівництва, бо вважають його, спираючись на відповідні судові ухвали, не лише незаконним, але й аморальним, позаяк об'єкт, що має постати в дитячому парку, матиме характер розважального закладу для дорослих.

Та незважаючи на це, будівництво було розпочате, під дозвільним документом є підпис заступника міського голови. Про це у своєму слові оголосив представник протестувальників. За поясненнями міської адміністрації, до підпису зобов'язувало судове рішення, прийняте на користь забудовників. Зі свого боку, мер Куліченко запевнив, що вже подано касаційну скаргу і поки конфлікт не буде вирішено згідно із Законом, будівельні роботи не вестимуться. Створено комісію для ретельного вивчення ситуації. Питання має бути розглянуто на наступній сесії.

На засіданні була присутня заступниця голови облдержадміністрації О. В. Сокульська. На цю посаду півтора року тому Орина Василівна прийшла з Дніпропетровського Майдану в ранзі однієї з очільниць регіонального жовто-гарячого руху. Принагідно "СПЕЦКОР" поцікавився у пані Орини її ставленням до того, що пропозиція голови ОДА Надії Дєєвої, яку вона висловила з трибуни зали засідань міської ради - починати сесії з національного гімну - залишилася не почутою депутатами і досі роботу зібрання відкриває "Днепропетровск - мой дом родной". У своїй відповіді Сокульська була дуже дипломатичною, підтримавши ініціативу керівниці ОДА й зазначивши, що право прийняття рішення щодо цього - виключно прерогатива народних обранців.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64