Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Депутат Держдуми Росії Дмитро Рогозін за "славянский профсоюз"

Своєю панслов'янською маячнею російський політик поділився з дніпропетровськими журналістами під час візиту до нашого міста, де раніше ніколи не бував.

Колишній керівник "Родины", нині її неформальний, як схарактеризував себе сам Рогозін, лідер, оцінює рівень україно-російських державних відносин як вкрай низький, кризовий.

- Такое впечатление, что мы не туда идем, - ділиться своїми відчуттями одіозний візитер. - Наши отношения на самом низком уровне за всю историю...

Відомий своїми відвертими проімперськими настроями "держидумець", нині "изволил" позиціонувати себе слов'янофілом, і в цьому сенсі назвав Україну "не чужим для себя государством" та рішуче виступив проти того, аби політики як українські, так і російські "гадили" в "людских и межгосударственных отношениях" (чия б корова мичала...).

Дніпропетровськ - одне з міст українського турне Д.О. Рогозіна. Мандрівкою Дмитра Олеговича опікується Соцпартія України (свого часу СПУ Мороза уклала з "Родиной" Рогозіна угоду про співпрацю) - зокрема, у Дніпропетровську його супроводжував депутат ВР з фракції соціалістів Євген Філіндаш.

За словами званого "МОРОЗматиками" гостя з Білокам'яної, він приїхав до України з метою пошуків партнерів зі створення потужного громадсько-політичного позапартійного руху, який би сприяв воз'єднанню трьох, за визначенням Рогозіна, братніх народів, а саме - українського, російського, білоруського. Зрозуміло, що державні кордони за такого сценарію мають стати цілковито символічними, на чому, власне, і наполягає Рогозін.

Подвійне громадянство - наступний пункт плану одержимого. "Потішив" Дмитро Олегович і своєю ідеєю зі створення такого собі "славянского профсоюза", який би опікувався захистом трудових прав слов'ян - головним чином, українських гостарбайтерів в Росії:

- Украинцы - это, извините, не выходцы с Кавказа, которые не уважают традиции русского народа… У первых - нет традиции организовывать этнические преступные группы, - висловився російський депутат.

Щодо ситуації з політичними свободами в Росії, то за словами Рогозіна, влада на його батьківщині діє як каток, який наїзжає на будь-яку опозиційну силу, що власне і сталося з його "Родиной". На арені активних дій залишається лише умовна опозиція, та, що укладає з владою контракт. Але такий стан речей, за Рогозіним, аж ніяк не завадить єднанню з демократичною Україною, адже тут гловним фактором виступає коріння народів, яке Дмитро Олегович називає спільним.

До речі, можливість виникнення чогось на зразок "помаранчевої революції" в Росії, політик повністю відкидає:

- Чтобы получилась "оранжевая революция" нужно, чтобы росли апельсины. В России они не растут. У нас 70 % территории - вечная мерзлота, - справедливо зауважує візитер.

...Дмитро Олегович був радо зустрінутий на обласному державному телебаченні такою ж одержимою, що і сам. І "Мысли вслух" так і полилися, "мысля" за "мыслею". У такий спосіб Дніпропетровське ДЕРЖАВНЕ телебачення вкотре, але на цей раз, здається, максимально, було використано як рупор антидержавницьких ідей, що принижують честь і гідність українців, нівелюють їхню національну ідентичність.

Протягом ефіру Рогозін був поінформований ведучою (до того ж депутатом обларди) про її повну й беззаперчну підтримку декларованих ним поглядів і починань. Вона довірливо поділилася з депутатом Держдуми, що мовляв, навіть на Західній (!) Україні не мислять себе без злуки з братами-росіянами, за її підрахунками, близько 50 % населення. Отакої...

Наша дніпропетровська "Наташа" і молодша, і гарніша за оригінал, але на цьому всі її переваги й відмінності вичерпуються. "Чемодан - вокзал - Россия!" - рівною мірою можна було адресувати як гостю з Білокам'яної, так і господарці студії.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64