Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Дубина - миротворчий фактор?

Протистояння між депутатською більшістю міськради Дніпродзержинська, ядро якої, як це не дивно, складають об'єднані спільними цілями фракції Партії регіонів і БЮТ (разом - це 2/3 депкорпусу), та позапартійним мером міста Олегом Захорольським, підтримуваним "Нашою Україною", тягнеться вже близько двох місяців. Від свого початку конфлікт інтересів, спалахнувший між "більшовиками" та міським головою, постійно набирав обертів, і, за прогнозами, мав сягнути чергового свого піку в п'ятницю, 29 вересня в день проведення сесії, де очікувалось оголошення більшістю недовіри меру. Одначе, всупереч навіяним логікою подій припущенням, цього не сталося. Перемир'я, що несподівано нагрянуло до сесійної зали, наштовхнуло на роздуми з приводу природи відносного затишшя та того, як довго воно триватиме.

Кожна з опонуючих сторін доводить свою правоту і звинувачує одна одну в ескалації конфлікту. Регіонали і БЮТівці, зокрема, наполягають на частковій зміні складу виконкому, сформованого після виборів, намагаючись вивести звідти осіб, чия робота оцінюється ними як незадовільна (у даному випадку претензії адресовані "нашеукраїнцям") і ввести свої кандидатури. Мер вважає висловлювані на адресу конкретних персон нарікання несправедливими і натомість закидає "більшовикам" некомпетентність й вбачає в їх намірах корисливі дії з розподілення власності міста і земельних ресурсів в інтересах певних бізнес-груп. Одночасно міський голова акцентує на незаконності подібного роду часткових змін.

Ті, наполягаючи на своєму, починають блокувати роботу сесії. Задля розв'язання проблеми, Захорольський пропонує все розпочати з нуля: заново переобрати виконком у повному складі. Це не влаштовує більшовиків, які розпочинають спроби проголосувати за недовіру нині діючому меру. У відповідь мер погрожує депутатам референдумом щодо переобрання міської ради. Мер звинувачує депутатів у гальмуванні роботи міського парламенту, зриві підготовки до опалювального сезону, а ті, в свою чергу, покладають провину за це на мера.

Одначе 29 вересня роботу сесії було розблоковано. Одним з перших депутати прийняли рішення про визнання підготовчої роботи органів виконавчої ради до осінньо-зимового періоду незадовільною.

- Сесія нарешті працює і це вже мене радує, - коментує Олег Захорольський. - Безумовно, відчувається тенденційні підходи, що формуються керівниками фракцій політичних партій, але, зрозуміло, без цього все одно у подальшому не обійдеться. Я шукаю компроміси задля подальшої співпарці, задля того, аби місто не було заручником суперечок всередині міськради. Одначе, ми ще не дійшли до найбільш гострих пунктів порядку денного, зокрема питання щодо структури виконавчих органів влади. Це одне з найболючіших питань разом із підготовкою до зими. Боюся наврочити, мені дуже хочеться, аби все у нас було добре.

- А як щодо висунутої вами ініціативи з приводу проведення референдуму з дострокового припинення повноважень міської ради? - цікавляться в мера журналісти.

- За законом ініціативна група повинна провести збори громадськості для висунення питання про розпуск міськради. Міська громада є головним носієм влади і її настрої не залежать від моїх, проте я відчуваю підтримку з боку громадян щодо моєї позиції з низки проблемних питань. Але в той же час підкреслюю, що я не є ініціатором цього проекта, хоча і маю таке право. Сподіваюсь, що робота в міській раді налагодиться, а певні тертя - це нормальний процес. Якщо ж знов повторюватимуться ситуації, що в нас вже виникали, тоді я теж буду вимушений згадати про це моє право. Що стосується заходу, наміченого на завтра (30.09.06), то це ініціатива виключно громадсько-політичних організацій і мені дуже приємно, що є люди, які щиро вболівають за долю міста.

-Сьогодні своїм рішенням депутати поклали на вас персональну відповідальність за підготовку до опалювального сезону...

- Це - політичний крок. Але я не заперечую. За Законом "Про місцеве самоврядування" на міському голові і так лежить персональна відповідальність за дотримання якості життя на підвідомчій території. Я не збираюся ні за кого ховатися, готовий прозвітувати про кожен свій робочий день, який триває по 14-16 годин. Повірте, за цей час я справді встигаю дещо зробити і мені не соромно за результати своєї праці

- На попередніх сесіях блокувалися питання щодо оренди землі та стосовно інвестицій...

- Вони і сьогодні заблоковані. Інвестиції - це питання надходжень до місцевого бюджету. Будемо розбиратися... Якби в нашій роботі не було цієї двомісячної паузи, то, за нашими підрахунками, ми б отримали мінімум 1,6 млн. грн, які б стали базою для проведення підготовки до зими, капітального будівництва.

Доволі оригінальну версію стосовно розблокування роботи міської ради та її подальшої праці висуває керівник обласного громадського правозахисного об'єднання "Антимафія" та головред одноіменного друкованого видання С. Милославський:

- Вчора о 19:00 сюди, до міської ради, приїхав пан Олег Дубина - директор ДМК, колишній віце-прем'єр за часів Кучми. Його автівка стояла тут близько трьох годин. Між ним і Захорольським велися перемовини. Що могло бути предметом тривалої бесіди? Лише одне - реконструкція комбіната. На кон поставлені мільярди. Річ у тім, що на експорт українського прокату Європейським Союзом накладені обмеження. Тому з точки зору подальшого збагачення Індустріального Союзу Донбасу, якому належить ДМК, на комбінаті вигідніше виробляти напівфабрикат, заготівку, а готову продукцію, яка, зрозуміло, дорожче напівфабриката, "катати" на придбаних корпорацією металургійних підприємствах в країнах ЄС. ІСД придбав три комбінати: в Італії, Угорщині і Польщі, на яких будуть катати готовий прокат, а у нас - лише виливати чушки. Тобто ми перетворюємося на цілковите лайно. Коли ви робите десь реконструкцію - отримуєте в місквиконкомі багато різних дозвілів. Тут мова - про реконструкцію комбіната, в результаті якої мільярдери з ІСД, до якої належить ДМК і сам Дубина, отримають мільйони, а місто - спалах безробіття, зростання рівня забруднення атмосфери, захворюваності і смертності городян та іншу велику шкоду. Навзамін Дубина, вірогідно, пообіцяв посприяти у підготовці міста до зими... Бачите, яка сьогодні в сесійній залі ледь не ідилія. Раніше такого не було. На сьогодні тут намічалася бійня.

СПЕЦКОР: А як, на ваш погляд, можна пояснити, що проти мера єдиним фронтом виступають (виступали) ідеологічні опоненти...

- Про жодну ідеологію тут не може йти мови. В основі їхнього "союзу" була домовленість, щоб дотиснути Захорольського, щоб він підкорився Дубині, адже перший, вочевидь, чинив якийсь спротив. Для отримання санкції на реконструкцію заводу йому (Дубині) потрібні були три фактори: мер, міська рада і громадськість. Громадськість - відповідним чином оброблять, рада - вже була під ним, а сьогодні там опинився і мер.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No error: 0 in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64