Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Помічник нардепа по-звірячому побив одесита

День 2 серпня 2006 року виглядав цілком звичайним для одесита Олександра Жукова. Він провів кілька зустрічей зі знайомими і мав лише вирішити одне з проблемних питань за допомогою мобільного зв'язку, але телефон розрядився. Довелося їхати до кав'ярні "Баффало", де після досить таки плідних переговорів Олександр Жуков у доброму гуморі вже повертався до власної автівки з наміром їхати додому. До машини він так і не дійшов. Побачив двох давно знайомих дівчат. Мирній бесіді завадив невідомий молодик. Без запрошення він присів на стілець і запропонував дівчатам, яких побачив вперше у своєму житті, весело провести вечір. Відмова загострила ситуацію. Поведінка молодика ставала дедалі агресивнішою. Він почав хапати молодиць за руки...

Спроба Олександра Жукова зупинити невідомого молодика закінчилася для нього трагічно. Він отримав кілька міцних ударів в обличчя. В бік дівчат полетіли стільці. Кримінальне дійство супроводжувалося російською "трьохповерховою" нецензурщиною. Звіряче побиття припинилося лише після того, коли на місце пригоди прибув знайомий Олександра Жукова. Нападник спішно ретирувався і поїхав на автомашині "Мерседес".

Жуков звернувся до лікарні, пройшов необхідні обстеження. Медики констатували rілька важких переломів на обличчі. Потерпілий потребував термінового хірургічного втручання, екстреної допомоги.

На операцію, зважаючи на її надзвичайну складність, погодився лише знаний в Одесі хірург, професор Анатолій Іванович Гулюк. Вона тривала шість годин. Були встановлені три титанові пластини, 16 шурупів.

Олександр Жуков пролежав у лікарні понад місяць. Кримінальну справу порушили лише після завершення усіх медичних обстежень.

Тим часом злочинець перебував на свободі. Розшук результатів не мав. Допомогла випадковість. Майже через два місяці після інциденту, 27 вересня, О. Жуков знов побачив нападника у кав'ярні "Буффало". Цього разу оперативні працівники спрацювали швидко.

Саме після затримання стало відомо, що нападником є Олег Бронніков, помічник Олексія Козаченка, який нині знов став народним депутатом України і очолює Одеську обласну організацію партії Народний Союз "Наша Україна".

Через кілька годин після того, як Олег Бронніков опинився за гратами, працівники правоохоронних органів відчули на собі шалений тиск. До Приморського райвідділу УМВС прийшли екс-депутат міськради Ястремський і нинішній депутат міськради Геннадій Чекіта. Працівників міліції намагались переконати, що учасник звірячого побиття Жукова є гарним сім'янином, активістом партії ("Наша Україна") і взагалі "це політичне замовлення". Депутат Геннадій Чекіта влаштував ледве не чергування біля приміщення Приморського районного відділу міліції в Одесі.

Начальник райвідділу, полковник міліції Микола Кравченко підтвердив факт затримання Олега Броннікова. За його словами, нині тривають допити і усі необхідні слідчі дії. Для правопорушника обраний запобіжний захід - утримування за гратами. "Затриманий буде відповідати за скоєні дії за всією повнотою українського Законодавства", запевнив Микола Кравченко.

Справа ця набуває в Одесі розмаху справжнього політичного скандалу. Це і не дивно, адже учасник звірячого побиття має відношення до народного депутата України Олексія Козаченка, який так само нині має проблеми з українським законодавством. Нещодавно Генеральна прокуратура України скасувала рішення про закриття кримінальної справи за фактом вбивства 24-річного мешканця с.Кучурган, Роздільнянського району, Одеської області Олексія Жеребка. Саме у цій справі фігурує Олексій Козаченко. Мати загиблого обвинувачує нинішнього нардепа у смерті її сина, який помер від вогнепальних поранень завданих з незареєстрованої зброї.

Ігор Столяров,
Одеса.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64