Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Московську азійщину" не вкорінити на українському грунті

Своїми думками з приводу нещодавнього візиту депутата Госдуми Дмітрія Рогозіна та висловлених гостем з Білокам'яної поглядів (в тому числі під час наданого йому прямого ефіру на обласному державному телебаченні) ділиться історик, член проводу обласної організації УНП Костянтин Когтянц.

Він називає Рогозіна, який прибув до Дніпропетровська у супроводі представників СПУ, одним з лідерів російського фашизму.

- Соцпартія Мороза насправді є дуже далекою від соціал-демократії європейського зразка, адже європейські ліві ніколи б не співпрацювали з одіозними лідерами, подібними Дмітрію Рогозіну, - говорить науковець. - Рогозін позиціонує себе "славянофилом", одначе зі своїми слов'янофільськими ідеями він їде чомусь саме до України, а не, приміром, до Варшави, Праги, хоча там - теж слов'яни.

В передачі на обласному телебаченні Рогозін назвав українців і росіян імперськими народами. Росіяни ніколи не були імперським народом хоча б тому, що провідні позиції в управлінні Російською імперією посідали німці, а українці не були в статусі імперського народу, позаяк терпіли гніт від імперії.

Рогозін робить акцент на спільному корінні українського і російського народів. У калмиків, наприклад, спільне корінння з народами північного Китаю; колись вся Західна Європа була в складі імперії Карла Великого, а Марсель і Леон були німецькими містами. Ну і що з того? За логікою Рогозіна мали б об'єднуватися США і Англія, адже обидві держави мають спільне коріння?

Шляхи росіян і українців остаточно розійшлися в XII столітті. Подібно тому, як з імперії Карла Великого почали виникати окремі держави, на землях Київської Русі відбувається формування нових центрів. Цей процес був призупинений монголами. Московські князі свідомо обрали модель азійської деспотії. Про це писав російський академік В. Янін, який називав обраний метод державного правління "московською азійщиною". З тих пір азійський деспотизм добре прижився на російських просторах.

Якби Рогозін був другом України, за кого він себе вдає, йому б слід було в першу чергу подбати про те, щоб в Росії не виходили фільми, де українці зображуються відверто недолугими, інтелектуально неповноцінними, такими собі ідіотами; а по-друге, посприяти виправленню ситуації, коли, за проведеними соціологічними опитуваннями серед пересічних росіян, найбільшу відразу вони мають до євреїв, кавказців і... українців.

Всі, хто приїжджає до нас з Росії, впадають у шоковий стан від ступеню свободи слова в Україні. Вони не уявляють, як ЗМІ можуть критикувати мера, депутатів, керівництво країни. Це - один з найголовніших здобутків сучасної української демократії. Свобода слова - це ще й плюралізм, можливість висловити свою думку опонуючим сторонам. Шкода, що в передачах Віталії Шилової не знаходять відображення інші точки зору, протилежні рогозінським.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64