Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Телеведучу ДОДТРК Віталію Шилову виключено з НСЖУ

Рішення Секретаріату Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України:


Відповідно до рішень Комітету статутного нагляду та захисту прав журналістів Дніпропетровської обласної організації Національної Спілки журналістів України від 19 червня 2006 року та від 16 жовтня 2006 року щодо негативних висловлювань на адресу обласної організації НСЖУ, які містилися у виступах члена НСЖУ, депутата обласної ради В. Шилової, Секретаріату Дніпропетровської обласної організації Національної Спілки журналістів України запропоновано розглянути питання щодо членства В.Шилової.

Рішення Комітету приймалися на підставі звернень журналістів до ДОО НСЖУ після численних виступів В.Шилової, Статуту Національної Спілки журналістів України, Кодексу професійної етики українського журналіста. В. Шиловій неодноразово пропонувалося надати Комітету усні (на засіданні Комітету) або письмові (у разі неможливості прибути на засідання) пояснення, документи для обґрунтування висловлених нею звинувачень. З того часу, В. Шиловою не було подано ані пояснень, ані документів по суті, більше того, в своїй професійній діяльності, вона продовжувала демонструвати упередженість та необ'єктивне ставлення до НСЖУ. Про час та місце засідань Комітету В. Шилова була вчасно повідомлена.

Комітет одноголосно ухвалив рішення про безпідставність висловлених В. Шиловою звинувачень ДОО НСЖУ, які підривають авторитет обласної організації та Національної Спілки журналістів в цілому.

Комітет одноголосно встановив порушення журналісткою В. Шиловою Кодексу професійної етики українського журналіста, а саме: п.1 в частині: "Журналіст поширює і коментує лише ту інформацію, у правдивості якої переконаний. Він уникає неповноти або неточностей чи викривлень інформації, які могли б завдати моральної шкоди честі та гідності людини, неприпустимі з боку недостовірності повідомлення."; п. 7 в частині: "Журналіст у своїй професійній поведінці не має права ставити особисті інтереси понад усе. ... подання ним інформації, що містить наклеп, упередженість, необґрунтовані звинувачення, - неприпустимі."; п. 10 в частині: "Журналіст поважає і відстоює професійні права своїх колег, дотримується норм і правил поведінки у редакційному колективі. Він повинен бути уособленням скромності, наполегливості, працелюбності."

Відповідно до Статуту ДОО НСЖУ статутним органом розгляду питань про виключення з членів НСЖУ є Секретаріат ДОО НСЖУ.

Вирішили:

1.Відповідно до п. 14 Статуту НСЖУ за порушення Кодексу професійної етики українського журналіста виключити В. Шилову з членів НСЖУ.

2.Поінформувати депутатів і керівництво Дніпропетровської обласної ради та фракції "Громада" у Дніпропетровській обласній раді про виключення депутата обласної ради, голови постійної комісії з питань зв'язків з об'єднаннями громадян і ЗМІ В. Шилової з членів НСЖУ.

3.Поставити до відома первинні організації ДОО НСЖУ про прийняте Секретаріатом ДОО НСЖУ рішення та рекомендувати їм поширити інформацію про нього серед журналістів та громадськості.

4.Звернутися до Генерального директора ДОДТРК Павленка М.І. з пропозицією оприлюднити рішення Секретаріату ДОО НСЖУ в ефірі ТРК для забезпечення повноти інформації глядачів ТРК.

5.Опублікувати рішення Секретаріату ДОО НСЖУ в газеті ДОО НСЖУ "Дніпро-Інформ" та журналі "Журналіст України".

Голова Дніпропетровської обласної організації
Національної Спілки журналістів
України
С.П. Зарайська.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64