Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Зупинити комерційного директора Шлаєна" /виробництво "ГРАД"/

ГРомадянський Актив Дніпра вважає пропоноване ДОКП "Облводоканал" підняття тарифів необґрунтованим і закидає керівництву комунального підприємства маніпуляції економічними показниками, а розгорнуту останнім часом в місцевих ЗМІ потужну піар-кампанію з доведення необхідності підвищення плати за послуги з водопостачання й водовідведення ГРАД називає звичайною спекуляцією адміністрації ДОКП на кризовому стані підприємства з метою встановлення вигідної для себе ціни.

В пояснювальній записці "Облводоканалу", яка має переконати депутатів облради у доцільності підвищення тарифів на воду з 31 до 54 коп. за кубічний метр, стверджується, що собівартість води виросла в 1,51 рази. В той же час, тариф пропонується збільшити в 1,71 рази. І це при тому, що показник рентабельності пропонується зменшити з максимального для монополій (20 %) до скромного - у 8,3 %.

Якщо врахувати показники собівартості і рентабельності, за розрахунками ГРАДу, тариф на воду має вирости не в 1,71, а лише в 1,3 рази і складати не 54, а 41 копійку за метр кубічний.

- Завищення тарифу здійснено передусім за рахунок незаконного обліку витрат на електроенергію за планованими, а не фактичними, як це регламентують діючи нормативи, показниками (за перше півріччя 2006 року - 16, 3 млн. грн.), - говорить координатор ГРомадянського Активу Дніпра Андрій Денисенко, - таким чином витрати на електроенергію свідомо завищено з 32, 6 до 38, 5 млн. грн. До тарифу також незаконно включено низку соціальних виплат, прихованих у статті "інші операційні виплати" - загалом 140 тис. грн.

"Роздування" тарифу на воду "градівці" також пов'язують з великими адміністративними витратами, які складають майже 4 млн. гривень, з яких, за даними ГРАДу, понад 2 млн. - це утримання адміністративної надбудови - апарату "Облводоканалу", а не, виробника і постачальника води - Аульського водопровідного господарства. Приміром, послуги зв'язку обходяться Аульському водогону в 42 тис. грн., а решта (105, 5 тис. грн.) із закладених у тариф 147, 5 тис. грн. - витрати на зв'язок центрального офісу "Облводоканалу". Крім того, завищеними видаються витрати на амортизацію та ремонт автотранспорту (434,5 та 31 тис. грн. відповідно), а також 46 тис. грн. на придбання комп'ютерної техніки.

"Архітектором" нової цінової політики ДОКП "градівці" називають комерційного директора цього підприємства Семена Шлаєна (колишній гендиректор ДОКП), на думку якого повністю спирається нинішній керівник - в.о. гендиректора "Облводоканалу" В'ячеслав Брагінський.

Представники ГРАДу відзначають, що на формуванні тарифу на воду негативно позначилася і нова норма, введена Постановою Кабміна Єханурова, яка використовується урядом Януковича - включати у розрахунок тарифу на водопостачання і водовідведення витрати з податку на прибуток. Це збільшує витрати споживачів аульської води на 5,9 млн. грн. щорічно.

ГРАД заявляє, що в разі прийняття обласною радою рішення про підвищення тарифів на воду, воно може бути визнаним нелегітимним з наступних причин:

- прийняття рішення про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги не належить до компетенції обласних рад, оскільки це повноваження виконавчих органів міських, селищних та сільських рад, а в даному випадку тарифи на воду мають погоджуватися виконкомами Дніпропетровської, Дніпродзержинської, Новомосковської та Верхньодніпровської рад;

- рішення про затвердження тарифів належить до регуляторних актів; відповідно до законодавства регуляторний акт не може бути прийнятий без оприлюднення в ЗМІ та аналізу його впливу, чого в даному випадку не було зроблено.

- Окрім того, подібні рішення щодо встановлення цін і тарифів, граничних норм рентабельності для суб'єктів антимонопольного регулювання або інші рішення, які можуть призвести до обмеження чи скасування конкуренції, має погоджувати Антимонопольний комітет - цього теж не було зроблено, - зауважує голова Асоціації захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг "Наш Дім" Павло Хобот.

За вказаними фактами ГРАД підготоував звернення до прокуратури, голови обласної ради, Антимонопольного комітету та комісії облради з питань ЖКГ , де вимагає провести перевірку розрахунків запропонованих "Облводоканалом" тарифів на воду та не допустити їхнього необґрунованого підвищення.

ГРАД наполягає на перевірці економічної діяльності ДОКП за останні 5 років, оскільки при закладених з 2001 року тарифах у 31 коп. за кубічний метр та максимальній для підприємств-монополістів рентабельності у 20 % прибуток "Облводоканалу" у 2001-2002 рр. мав становити біля 8 млн. гривень щорічно. В той же час керівництво підприємства доводило цілковиту його збитковість. До речі, тоді ДОКП керував саме Семен Шлаєн, який сьогодні займає посаду комерційного директора.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64