Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Житловий комплекс суворого режиму

На спеціально скликаній прес-конференції (31 жовтня 2006р.) ГРомадянський Актив Дніпра (ГРАД) заявив про порушення конституційних прав мешканців житлового комплексу "Олімпік-1", що на вулиці 8-го Березня в селищі Ювілейне Дніпропетровського району, з боку посадових осіб ТОВ "Міжнародна будівельна компанія "Україна-Канада" (президент - І.Соколов) та ТОВ "МБК-Сервіс" (директор - В.Парафесь), які входять до Корпорації МБК.

Валерій Копитець, представник ініціативної групи мешканців ЖК "Олімпік-1", повідомив, що у відповідь на намагання з'ясувати питання, пов'язані з проживанням у будинку - як-то обгрунтованості оплати автостоянки у дворі власного будинку та тарифів на обслуговування будинку тощо вони отримали від фірм Корпорації МБК:

- безпідставне відключення від водо- та електропостачання всупереч трьом судовим ухвалам та участі судових виконавців(!);

- заборону в"їзду на власних автомашинах у двір власного будинку;

-спеціальні (лише для них) тарифи розміром 5,63 гривні з кв.метру за обслуговування будинку;

- застосування фізичної сили з боку служби безпеки МБК "Україна-Канада" під головуванням її начальника С.Сакуна щодо співвласників житлового комплексу та журналіста Г.Сахарова.

На думку Павла Хобота, координатора ГРАДу та співголови Асоціації "Наш дім", посадові особи МБК "Україна-Канада" та "МБК-Сервіс" порушили цілих три статті Кримінального Кодексу України, а саме ст. 171 - перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, ст. 365 - перевищення влади та службових повноважень, ст. 382 - невиконання судового рішення.

Щоправда, органи прокуратури на багаторазові звернення жителів належним чином не реагували та кримінальних справ не порушували, навіть не провели опитування заявників. В тому числі не була порушена кримінальна справа за матеріалами обласного управління СБУ за фактом прийняття МБК "Україна-Канада" фінансів безпосередньо від покупців квартир у 2005 році, що підпадає під статтю 202 ККУ (порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю).

Таку дивну бездіяльність прокуратури в реагуванні на очевидні факти учасники прес-конференції пов'язують з особою заступника прокурора області О.Ричкою, який, на думку учасників прес-конференції, в даному питанні захищає не інтереси закону, а МБК "Україна-Канада".

Саме тому жителі "Олімпіка-1" та Громадянський Актив Дніпра звернулися до Генеральної прокуратури України з відкритим зверненням про протиправну діяльність МБК "Україна-Канада" та керівництва обласної прокуратури з проханням розглянути його, не направляючи в область.

Окрім того, задля унеможливлення повторення гіркого досвіду "Олімпіку-1", учасники прес-конференції звернулися ще й до майбутніх жителів інших об"єктів, які будує МБК "Україна-Канада" - житлового комплексу "Олімпік-2" та котеджного селища "Золоті ключі", з проханням добре подумати перед тим, як купувати житло у "україно-канадців".

Андрій Денисенко, координатор ГРАДу, повідомив, що організація почне формувати власні "чорні списки" забудовників, які порушують конституційні права громадян, з метою здійснення публічного громадського тиску на них. Першою ж ластівкою в цих списках, вірогідно, стане саме Корпорація МБК - за перенесення протиправних та силових методів вирішення корпоративних конфліктів на стосунки із жителями своїх будинків.

/ГРАД-інформ/:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64