Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Ющенко виступає за розпуск міської ради Дніпродзержинська

Ініціативна група зібрала понад 25 000 підписів за проведення місцевого референдуму з дострокового припинення повноважень Дніпродзержинської міськради. У такий спосіб вже на початковому етапі реалізації цієї ініціативи розпуск міського парламенту підтримали близько 12 % городян. Про свою підтримку проведення референдуму також заявили 25 громадських організацій та осередків політичних партій різного спрямування.

Прихильники перевиборів звинувачують депутатів у бездіяльності, невиконанні своїх обов'язків, штучній конфронтації з міським головою.

Ініціативна група закидає депутатській більшості кадрові інтриги, через які було зірвано 4 пленарні засідання сесії міськради, а відтак не прийнято низки важливих господарських рішень, і покладає на обранців провину за те, що в Дніпродзержинську на 3 місяці припинилися ремонтні роботи в комунальному господарстві, виникли затримки у надходженні 6,5 млн. гривень бюджетних коштів і що місто взагалі опинилося на межі комунальної катастрофи на зразок Алчевської.

Міськраді дорікають, що замість підготовки до зими депутати з найчисельніших фракцій - Партії регіонів та БЮТ об'єдналися проти мера Олега Захорольського (безпартійного, підтримуваного "Нашою Україною") та його заступників, вимагаючи перерозподілу посад та передачі від виконкому до ради повноважень, які стосуються комунальної власності, землі та будівництва.

Ініціатори референдума називають політичний альянс БЮТ і ПР протиприродним та безпринципним, спрямованим проти демократичного мера, й пояснюють цей союз тим, що до керівництва міської організації тимошенківців незадовго до минулих виборів прийшли колишні "регіонали" на чолі з нинішнім лідером фракції БЮТ в міськраді Вітютіним.

- Стара влада, запланувавши реванш, провела своїх людей до демократичних партій, зокрема, міську організацію "Батьківщини" очолив Вітютін, який буквально за декілька тижнів до того залишив лави Партії регіонів, привівши звідти свою команду, - говорить уповноважений член Дніпродзержинської міської ініціативної групи з проведення місцевого референдуму, колишній активіст "Батьківщини" Сергій Ющенко.

Незадоволені діяльністю міськради представники громадськості звинувачують депутатський корпус у заподіянні величезних збитків міському бюджетові, руйнації інвестиційного клімату, зокрема недоотриманні фондом пайових внесків біля 4 млн. гривень та ненадходженні щонайменше 6 млн. грн. інвестицій.

- Згідно з чинним законодавством, міськрада зобов'язана проголосувати за призначення референдуму, якщо за це висловились не менше 10 % громадян, які мають право голосу, - зауважує С. Ющенко. - В протилежному випадку депутати порушуватимуть Закон, в якому щодо цього питання є пряма норма. Тоді в компетенції суду буде призупинити повноваження міської ради.

СПЕЦКОР: Які підстави для сподівань на обрання якісно нового складу міськради в разі проведення перевиборів? Хіба в Дніпродзержинську змінилися електоральні симпатії? Та й в партійних списках, скоріше, опиняться ті ж самі...

- Думаю, дніпродзержинці вже усвідомили, що фактично кандидати скористалися з партійних брендів, проникши до партійних списків, - відповідає С. Ющенко. - Закликаю, аби виборці голосували не за назви партій, а перед усе звертали увагу на конкретних їхніх представників у списках. В першу чергу необхідне оновлення списків. Зрозуміло, що це складна проблема. Одним з варіантів її вирішення може стати створення міського блоку з різних громадських організацій і партій, куди увійдуть знані й шановані серед городян люди, акумулюючи у такий спосіб електоральні симпатії дніпродзержинців. Якщо цього не зробити, то, безумовно, результат може виявитися не тим, на який хотілося б сподіватись.

За наданими ініціативною групою даними соціологічного опитування, проведеного в жовтні поточного року київським інститутом проблем управління ім. Горшеніна, 42,5 % дніпродзержинців негативно оцінюють діяльність міської ради і лише 20, 8 % - позитивно; в той же час міського голову Олега Захорольського підтримують понад 61 % городян.

Ініціативна група розраховує, що питання про референдум буде винесено на порядок денний однієї з найближчих сесій міської ради.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64