Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Донецькі" йдуть на "таран"

Господарський суд Дніпропетровської області відмовив у задоволенні позову ТОВ "Інтермаш", яке домагалося відміни рішення обласної ради минулого скликання про передачу Аульської хлоропереливної станції в оренду трудовому колективу та зобов'язати облраду передати АХПС в оренду ТОВ "Інтермаш".

АХПС є співвласністю територіальних громад області і знаходиться у підпорядкуванні облради, а її цілісний майновий комплекс у 2005 році взято в оренду трудовим колективом підприємства, котрий згідно з чинним законодавством має на це пріоритетне право.

Це не перша спроба поставити під контроль комерційних структур, близьких до можновладців з облради, стратегічне підприємство, яким є хлоропереливна станція, що забезпечує рідким хлором водопровідно-каналізаційні господарства 23 областей України і є одним з небагатьох прибуткових серед комунальних підприємств області. До останніх зазіхань на АХПС причетний "регіонал", заступник голови облради з комунальних питань Віктор Науменко, який відверто лобіює інтереси "Інтермаша", а в 2005 р. на зустрічах з трудовими колективами, депутатами і чиновниками називався директором цього підприємства.

Передачі АХПС в оренду трудовому колективу протягом 2005 р. передувала спроба тіньової "прихватизації" станції "Інтермашем" під виглядом оренди на 49 років. Ця фірма зі статутним фондом лише 12 тис. грн і річним оборотом не більше 4,5 млн. грн, обіцяла протягом року інвестувати в АХПС та облводоканал аж 15 млн. грн. Вирішальним "аргументом" на користь ТОВ тоді були міцні зв'язки Віктора Науменка з колишнім керівництвом облради, зокрема Віктором Залуніним, чию посаду Науменко обіймає сьогодні.

Останнє рішення господарського суду засвідчує провал спроби захоплення АХПС з використанням адміністративних важелів і корупційних схем. Та в подіях, що відбуваються довкола ліквідації ДОКП "Облводоканал", Громадянський актив Дніпра ("ГРАД") вбачає реалізацію широкомасштабного плану перерозподілу комунальної власності та захоплення контролю над стратегічними підприємствами ЖКГ. Тому "градівці" не виключають можливості впливу на обласний Апеляційний суд з метою прийняття неправомірних рішень та взяття реваншу по справі АХПС.

Координатор "ГРАДу" Андрій Денисенко переконаний, що "центр, який розробляє плани і візії" щодо АХПС, діє "під крилом" голови облради, представника Партії регіонів Юрія Вілкула. Це припущення громадянський активіст підтверджує, зокрема тим, що на сьогодні ніхто не спростував жодної з попередніх заяв про причетність до спроб "прихватизації" Станції осіб з керівництва обласної ради.

Денисенко припускає, що у випадку з АХПС "Інтермаш" може виступати таким собі "тараном, яким вибивають з законних орендарів АХПС її трудовий колектив" з тим, аби поставити біля керма Станції "донецький" менеджмент.

Претендуючи на оренду Станції, "Інтермаш" обіцяє здійснення на цьому підприємстві солідних інвестиційних проектів, але "градівці" не вірять у щирість подібних намірів, адже АХПС є досить прибутковою, відтак має достатньо потужностей, аби здійснити відповідну модернізацію власними силами. До того ж, на сьогодні не існує жодного економічного обгрунтування, висновку про нагальну необхідність таких робіт, тим більше їхньої можливої вартості.

- Пан Науменко заявляв про готовність "Інтермаша" залучити до інвестиційних проектів деякі з фінансових установ, - говорить Денисенко, - але так само необхідні кредити може отримати в разі потреби і сама АХПС. Фінансові потужності "Інтермаша" та Станції навіть не можна порівнювати. Якщо в першому випадку річний обіг не перевищує 4,5 млн. грн., то в другому цей показник сягає 12-14 млн. грн. Таким чином АХПС виглядає значно серйознішим підприємством.

СПЕЦКОР поцікавився у координатора "ГРАДу" його оцінкою в контексті вищенаведеного рішення облради про ліквідацію ДОКП "Облводоканал".

- Ліквідація "Облводоканалу", як і спроба встановлення контролю над АХПС, є ланками одного ланцюга, - вважає Андрій Денисенко. - Ми розцінюємо рішення щодо ліквідації ДОКП необгрунтованим і поспішним. Сьогодні ми продовжуємо ретельно вивчати і досліджувати цю ситуацію, формуючи свою позицію. Найближчим часом ми обов'язково оприлюднемо факти, які вже стали чи ще стануть нам відомі.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64