Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Обережно: VIP-жінка!

В одному з дніпропетровських друкованих видань та на місцевому Інтернет-сайті з'явилися матеріали, в яких представники міської влади, зокрема профільної комісії міськради, та служби ДАЇ закидають транспортній компанії "Славута - таксі" низькій рівень обслуговування пасажирів, неповернення клієнтам залишених в салоні таксі речей, застарілість автопарку, численні порушення правил дорожнього руху з боку водіїв. Останнім навіть інкримінують, що деякі з них або пропонують пасажирам "травку", або ж самі працюють "під кайфом".

Керівник підприємства А.О. Заблудовський вважає ці звинувачення безпідставними, а публікації в пресі та Інтернеті під заголовками "В такси - за "травкой" й "Осторожно: за рулем наркоманы!" розцінює як навмисно зорганізовану і цілеспрямовану піар-акцію з дискредитації компанії та її керівництва. Незважаючи на свої політичні симпатії, а він є переконаним прихильником В.Ф. Януковича, директор служби таксі називає дії профільної комісії міськради, в якій домінують "регіонали", "справжнім "беспределом" депутатів від Партії регіонів". А спровокувала цей гострий конфлікт... жінка.

- Трапляється, наші клієнети забувають в салоні таксі і мобілки, і відеокамери, і золоті ланцюжки, і навіть нічні вази для кицьок та багато чого іншого, - говорить директор ТОВ "Дніпропетровська транспортна компанія" (зареєстрований торговельний знак - "Славута - таксі") Анатолій Заблудовський. - У нас є спеціальний обліковий журнал, де фіксуються загублені речі...

Одного "чудового" дня, 24 жовтня, о 9:40 на діспетчерську службу від молодої жінки, яка скористалася послугами нашого таксі, надійшла заява про загублений нею в салоні таксі мобільний телефон. Здавалося б, тривіальна ситуація. Про інцидент негайно повідомили водію, той зупинив машину, обшукав салон - мобілки не знайшов. Якщо телефон справді був загублений, його могли взяти наступні пасажири, це теж реальна ситуація - одного разу ми повернули залишену в салоні відеокамеру її власникам, вирахувавши наступних після них пасажирів...

Жінка, яка заявила про пропажу - пані Клімова, виявилася родичкою дуже впливової особи, депутата міськради з фракції Партії регіонів, голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів Ірини Шайхутдінової. Так от Ірина Іванівна, використовуючи своє службове становище, "ввімкнула" тайфун.

Нас почали турбувати з міністерства транспорту, з міськради, помічники народних депутатів, співробітник міськвиконкому Бородін зажадав, аби водій із документами негайно прибув на бесіду в його кабінет.

Ще через деякий час телефонограмою мене викликають на засідання комісії міськради з питань промисловості, енергоресурсів, транспорту і зв'язку, і як у "старі добрі" часи, хто був на райкомах партії - той знає, мене почали "проробляти". Голова цієї комісії Олександр Гаврилов ("регіонал" - прим. авт.), навіть не привітавшись, почав зі звернення до мене: "Анатолій Олександрович, у вас водії - вбивці".

Далі почув, що водії "Славути-таксі" - наркомани і перевозять "травку". Тоді я став вимагати показати бодай один документ, який би міг підтвердити правдивість подібних закидів. У відповідь мені продемонстрували заяву пані Клімової і більше нічого. За тим послідувала абсолютно некоректна розмова, після якої ми розійшлися.

Потім сталося все те, що мені "пообіцяли". На нашому підприємстві побували міліція, ДАЇ, СБУ. Незабаром з'являються огидні статті. Зокрема, в одній з них фраза про те, що "у "Славути-таксі" автомобілі "Таврії" - розвалюхи". Ці машини - з трьома дверцятами, вони взагалі заборонені до використання як "таксі" в принципі. Також там зазначається, що, приміром, протягом 2006 року на "Славути-таксі" складено 83 адмінпротокола. Якщо зважити на те, що у нас 850 авто, які здійснюють перевезення кожного дня, то кількість актованих порушень виглядає мізерною.

На місцевому телеканалі виходить інтерв'ю з Гавриловим, в якому він заявляє, що засновникам "Славути-таксі" потрібно змінити директора підприємства.

Співробітники технічного відділу ДАЇ протягом декількох днів блокували нашу базу, перешкоджаючи тим самим проведенню ремонту автомобілів, здійсненню належного технічного контролю за транспортом, медичного огляду водіїв. В розмовах з таксистами "даїшники" кажуть, що їм наказано зібрати триста актів порушень.

Особливо пильну увагу ДАЇ наші таксі почали відчувати і під час роботи на лініях.

На сьогодні в профільній комісії міськради - 12 депутатів, з них п'ятеро представляють Партію регіонів. Відкрито визнаю, що я є переконаним прихильником Януковича. Голосував за нього у 2004 році під час протистояння Ющенко - Янукович, і зараз я б теж проголосував саме так. Але те, як нині діють депутати міськради від ПР, інакше ніж "беспределом" я назвати не можу. На жаль, і це притаманно будь-яким партіям, до них вступають різні люди.

За словами А.О. Заблудовського, Дніпропетровська транспортна компанія ("Славута-таксі"), яка функціонує вже шість років, на сьогодні є лідером серед міських служб таксі економ-класу. Її автопарк складається з 850 автомобілів, роботу яких обслуговують 60 диспетчерів й операторів на 11 телефонних лініях ("366-366"). За цей термін таксі компанії перевезли понад 400 тис. клієнтів.

"Славута - таксі" надіслала відповідні звернення, які підписали кілька сот таксистів, до голови облдержадміністрації, прокуратури, депутатів міськради. Стосовно публікацій юридичним відділом компанії підготовлено позов до суду.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64