Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Чутливість мера Куліченка отримала схвальну оцінку лідерки "Жінок XXI сторіччя"

"СПЕЦІЇ" - під такою рубрикої Інтернет-видання друкує цікаві, яскраві, знакові, оригінальні на думку автора сайта, висловлювання, коментарі, оцінки як місцевих, так і знаних в цілій Україні політиків, посадовців, бізнесменів, громадських діячів, що прозвучали на прес-конференціях чи інших публічних заходах в Дніпропетровську.

В цьому матеріалі до уваги читача - занотована СПЕЦКОРОМ пряма мова лідерки "Жінок XXI сторіччя" Ольги Катан про певну чутливість Дніпропетровського мера І.І. Куліченка; президента Асоціації аналітиків політики Владислава Романова про "контужених" комунізмом; директора "Славути - таксі" Анатолія Заблудовського про бізнесові "ноу-хау" колишнього секретаря міськради С. Костюченка; голови УНП Юрія Костенка про... негативну роль Помаранчевої революції:

Отже, пряма мова...

"Контужених" комунізмом в Україні дедалі меншає

Президент Асоціації аналітиків політики Владислав Романов:

"В Україні зараз будь-яка людина, молодша 29 років взагалі комунізмом не "контужена". Тим, які слабо "контужені" - по 38-40 років, з "контузією" середньої тяжкості - за 40. Тобто до 40 років - ми, фактично, маємо вже абсолютно інше суспільство" - занотовано під час засідання круглого столу за темою "Права альтернатива в Україні", Дніпропетровськ, 21.12.2006).

Ю. Костенко (УНП): "Помаранчева революція багато в чому зробила відкат назад"

Голова УНП Юрій Костенко, даючи під час засідання вищезгаданого круглого столу негативну оцінку створеній колишнім головним міліціонером країни Ю. Луценком "Громадянської самооборони" та задекларованим радикальним цілям новоспеченої організації - добиватися розпуску ВР - "незлим, тихим словом" відгукнувся і про Помаранчеву революцію:

- Сам по собі пан Юрій Луценко є цікавим політиком. Він дійсно додав під час Помаранчевої революції багато позитивних емоцій - це все правда. Але те, що пан Юрій абсолютно не спирається на європейські методи формування політики - то це також факт, який він задекларував своєю ініціативою, суттю якої є добиватися розпуску Верховної Ради. За Законом "Про вибори" партія може брати участь у виборах, коли вона рік працює - для чого ж ти зараз створюєш такий рух, який, наприклад, доб'ється, що у березні ВР буде розпущена? А далі що ти будеш робити з цією ініціативою? Пан Юрій продемонстрував політичну неєвропейськість і відсутність того демократичного досвіду, який потрібен таким політикам, як він. Політична діяльність і боротьба за владу мають базуватися на конституційній основі, на законах, а не на основі революцій. Особисто я - категоричний противник революцій. Революція завжди відкидає суспільство назад, а не рухає його вперед. Навіть Помаранчева революція - мирна, демократична, тим не менше, багато в чому зробила відкат назад."

"В морду" від колишнього секретаря міськради Костюченка. Не цивілізовано, але факт

Директор "Славути - таксі" Анатолій Заблудовський на прес-конференції, де він обурювався "наїздами" місцевої влади на очолювану ним службу таксі, серед іншого зауважив і про "бізнес"-підходи колишнього секретаря міськради С. Костюченка, який давно втамовує свої підприємницькі апетити саме в транспортній сфері:

- ...Попробуйте-ка поставить какую-либо машину конкурирующей службы такси на вокзале, когда там - служба "0-54", один из совладельцев которой - бывший секретарь горсовета господин Костюченко… Вы туда не прорветесь: откровенно говоря, просто морду бьют другим водителям! Это не цивилизованное выражение, но это факт!

Чутливість мера Куліченка отримала схвальну оцінку лідерки "Жінок XXI сторіччя"

Лідерка Всеукраїнської громадської організації "Жінки XXI ст." Ольга Катан має позитивні враження від Дніпропетровського міського голови І.І. Куліченка. Це вона прямо визнала на прес-клубі в обласній Спілці журналістів. Щоправда, ці почуття - суто, сказати б, політичні, адже кандидат політологічних наук Ольга Катан давала оцінку Івану Івановичу виключно в контексті теми, якою давно опікується і яка є головним предметом її громадянського й професійного інтересу, а саме - політики ґендерної рівності. З цим у нашого мера, за спостереженням Катан, все гаразд, тож вона і констатувала:

- Іван Іванович - ґендерно чутливий мер.:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64