Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Депутат ВЕРБАС відбирає житло у мешканців гуртожитку?

На сесії міської ради, що відбулась у середу, 23 травня, депутатська фракція КПУ виступила зі зверненням до міськради та мера щодо порушень житлових прав мешканців низки гуртожитків міста.

- Починаючи з жовтня 2006 року до нашої фракції неодноразово зверталися представники територіальної громади міста стосовно незаконних дій керівництва низки підприємств з виселення громадян з помешкань в гуртожитках, де вони проживають, та зі скаргами на неправомірне збільшення розміру оплати за це житло, - виступає депутат Віктор Серженко (КПУ). - Дані факти мають місце в цілому Дніпропетровську, отже можна вважати цю проблему загальноміською, такою, що потребує невідкладного втручання для її негайного вирішення як з боку місцевого самоврядування, так і правоохоронних органів.

Серед перелічених депутатом адрес, з яких надійшли тривожні сигнали, були названі декілька гуртожитків по вул. Б. Хмельницького, а також ті, що знаходяться на проспекті Кірова, вулицях: Новоселівській, Воронежській, Юних Ленінців, Краснопільській та інш.

Виступаючий навів лист від Фонду держмайна України від 11.04.07 № 28-646, згідно з яким гуртожиток на Краснопільській при приватизації акціонерним підприємством "Дніпрошина" був виключений з вартості майна, що підлягає приватизації.

Депутат також оприлюднив документ Міжміського бюро технічної інвентаризації Дніпропетровської облради від 02.04.07 № 3150, в якому йдеться про те, що за станом на 29.03.07 права власності на гуртожитки по вул. Краснопільській і Юних Ленінців не зареєстровано. Віктор Серженко акцентував на наявності Постанови Верховної Ради від 04.03.04, яка вказує на необхідність якнайскорішої передачі гуртожитків, що залишилися в користуванні суб'єктів господарювання в управління органам місцевого самоврядування з дотриманням прав мешканців у відповідності з нормами діючого законодавства.

Депутат наголосив на порушенні прав мешканців вказаних гуртожитків, низки Законів України. В бесіді зі СПЕЦКОРОМ, яка відбулась під час перерви в роботі сесії, В.М. Серженко повідав наступне:

- На підставі розпорядження замдиректора ВАТ "Дніпрошини" Сидоренка, мотивуючи проведенням ремонту в гуртожитку (на Краснопільській), його жителів виганяють з помешкань, відправляють у бувший санаторій-профілакторій, будівлю якого хочуть з нежитлового фонду перевести у житловий. - говорить Віктор Миколайович. - В гуртожитку залишаються сім'ї, які прожили там все життя, тривають судові розгляди. І це при тому, що гуртожиток, згідно із наведеними документами, не входить в Статутний фонд "Дніпрошини".

СПЕЦКОР: Можливо, проведення ремонту варто оцінювати як благо для мешканців гуртожитку? Хіба це не на їхню користь?

- Та яке ж це благо? Вже відремонтували Гладкова, 13. Знаєте, скільки тепер там коштує однокімната квартира? Приблизно $ 40000. Люди зможуть знайти такі суми? Особливо ті, які все життя чесно працювали на Шинному?

СПЕЦКОР: Яким ви бачите вихід з ситуації?

- Я вважаю, що всі гуртожитки і зокрема цей, що на Краснопільській, слід передавати до комунальної власності міста. Нехай наші ЖКО керують, і люди спокійно живуть і надалі. Ті сім'ї, які в ньому залишилися, зігнали на перший поверх, на інших поверхах - повибивали вікна, повідключали світло, газ, всю зиму люди були без опалення.

СПЕЦКОР: Що буде з гуртожитком після ремонту?

- Його продадуть. Чиясь кишеня знову поповниться за державний рахунок. Будівля ж нині перебуває на балансі Фонду держмайна: гуртожиток буде вкрадено і продано - я це розумію саме так.

СПЕЦКОР: Чи були звернення з цього приводу до "Дніпрошини", зокрема її гендиректора?

- Куди ми тільки не зверталися. Люди навіть згідні піти на те, щоб розрахуватись за житло акціями заводу, а потім доплачувати необхідну суму - це ніби кредит. Але керівництво "Дніпрошини" і на це не йде. Проте найголовніше, підкреслюю, згідно з документами, цей гуртожиток не належить заводу, іншими словами, у такий спосіб здійснюється пограбування житлового Фонду держави.

Присутній на пленарному засіданні депутат-гендиректор "Дніпрошини" В.В. Вербас (БЮТ) ніяк не відповів на висловленні у виступі претензії та звинувачення, а після перерви... залишив залу. Ймовірно, інформацію, озвучену депутатом, що прозвучала зверненням до міського парламенту та його спікера, Віталій Володимирович розцінив як не варту уваги, тим більше якоїсь реакції. Про всяк випадок запрошення до продовження бесіди з означеної теми СПЕЦКОР передав його вірній помічниці і прес-секретарці Вірі Касьяновій. Інтернет-видання пильно спостерігатиме за подальшим розвитком подій та інформуватиме про це читачів.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_569.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_569.php on line 116

Warning: file(./comments/cart_569.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_569.php on line 116


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_569.php on line 119


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64