Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В.Шилова. Слов'янський синдром

Перебуваючи на посаді гендиректорки ДОДТРК, Вікторія Шилова продовжує виписувати ганебні сторінки в історії обласного державного телебачення. Ще ніколи воно не було таким антиукраїнським, як за головування на студії Вікторії Віталіївни. Здійснювана нею в телеефірі за державний кошт проросійська пропаганда під українським декором дедалі набуває все загрозливіших масштабів. Під українську вишиванку та Петриківський розпис українцям нав'язують ідею так званого "славянского единства" з Росією - з приходом на керівну посаду Шилової, ця ідея, схоже, стала генеральним курсом ДОДТРК.

"Наша Наташа"

"Смело в атаку,
К небу клинки -
Не посрамим Россию!"
/з маршу, який "вітренківці" крутять на антинатовських заходах/

"Мені Росія ближча за генетикою", - так в одній з передач, яка була присвячена темі "Україна - НАТО", заявила войовнича антинатівка, гендиректорка ДОДТРК, депутат облради від Лазаренка Вікторія Шилова, рішуче виступаючи проти зближення України з НАТО і за інтеграцію країни з Росією.

Одержима ідеєю "славянского единства", Шилова все розглядає саме через цю, сказати б, "слов'янську" призму і ліпить "славянский фактор" всюди, куди тільки може. От і в програмі про НАТО, як аргумент проти членства України в Альянсі, Вікторія Віталіївна сказала, що серед 26 членів НАТО лише 5 - слов'янські країни, інші - ні. Отже, мовляв, Альянс - чужий для слов'ян і не потрібний їм.

По-перше, вступивши до НАТО, Чехія, Словаччина, Словенія, Болгарія, Польща не стали від того менш слов'янськими, і не лише не втратили своєї національної ідентичності, а навпаки - надійно захистили її, отримавши безпрецедентні гарантії безпеки.

По-друге, якщо взяти ті ж слов'янські країни, що на території колишньої Югославії, то, наприклад, Словенія - член НАТО; Чорногорія, Хорватія, Македонія - кандидати на вступ в Організацію, Сербія та Боснія і Герцеговина беруть активну участь в програмі НАТО "Партнерство заради миру". Отже всі ці країни або члени Альянсу, або впевнено наближаються до нього - таким є стратегічний курс цих слов'янських держав, а значить, їхнє членство в Альянсі - справа часу.

По-третє, як би це не було парадоксально, але "ближча за генетикою" Шиловій Росія, за станом на сьогодні співпрацює з НАТО в набагато ширшому форматі, ніж Україна і має від цього певні переваги відносно нашої країни: в рамках підписаної Москвою Угоди про створення Постійної Ради Росія-НАТО, наш "братній" північний сусіда отримав право на рівних з членами НАТО консультуватися і ухвалювати рішення в сфері боротьби з тероризмом та захисті від надзвичайних ситуацій. До того ж, нині місія Росії при НАТО є значно чисельнішою за українську. І це вже не кажучи про регулярно здійснювані спільні військові навчання Росія-НАТО. Чомусь там обходиться без шабашів на зразок тих, які тут, в Україні, влаштовують "вітренківці" та їхні політичні побратими.

Зі всіх слов'янських країн поки що політичними опонентами НАТО позиціонують себе жорстко авторитарні Росія Путіна і лукашенківська Білорусь. Та ця обставина радше виступає на користь самому НАТО - політико-безпековій організації вільних, демократичних країн світу, серед яких не "лише 5", а ВЖЕ 5 слов'янських держав, а згодом приєднаються і інші, коли досягнуть відповідних демократичних й економічних стандартів.

Отже слов'янська ідея, яка давно стала для Шилової нав'язливою, тут абсолютно ні до чого. "Слов'янський" фактор в контексті процесів євроатлантичної інтеграції виглядає цілковито штучним, за вуха притягнутим. Але це не заважає Шиловій активно запроваджувати антинатівську агітацію, відповідним чином налаштовувати глядачів, заповзято реанімуючи тим самим стереотипи, спродуковані радянською епохою, та ще й нанизуючи на них додаткові "славянофильские" мотиви - хибні і безпідставні.

Тож замість того, аби в руслі державної політики в цьому аспекті доносити глядачам об'єктивні дані, виконувати інформативну, роз'яснювальну, зрештою, просвітницьку функцію, Шилова займається нав'язуванням власних переконань, свого бачення предмету, демонструючи вкрай упереджені підходи, що неприпустимо для посади гендиректора ДОДТРК та ведучої прямого ефіру державного телебачення. Позиція, займана Вікторією Віталіївною щодо НАТО, дуже схожа на ту, в якій давно і стабільно перебуває лідерка ПСПУ Наталя Михайлівна. Тут "Наша Наташа" відрізняється від оригіналу хіба що віком і зовнішніми даними.

"Шило тумбай"

Висловлюючи в ефірі свої антинатівські, антиамериканські настрої, поборниця "славянского единства" В.Шилова зізналася, що радо готова співати Дядькові Сему - "Гудбай, Америка", сприймаючи відомий хіт легендарного російського рок-гурту як протестну, антиамериканську пісню. Насправді ж її скоріше можна оцінювати як запрошення до діалогу між різними культурами, як крок на зустріч, як дружній привіт далекій і невідомій Америці з "совка", з російських берегів. Настрої пісні скоріше перегукуються зі "Скорпіонівським" "Wind of change" і аж ніяк не містять в собі нічого антиамериканського. Вчитаймося ще раз в текст:

"Когда умолкнут все песни,
Которых я не знаю,
В терпком воздухе крикнет
Последний мой бумажный пароход…

Гудбай, Америка, о…
Где я не буду никогда
Прощай навсегда,
Возьми банджо, сыграй мне на прощанье…

Мне стали слишком малы
Твои тертые джинсы
Нас так долго учили
Любить твои запретные плоды

Гудбай, Америка, о,
Где я не буду никогда
Услышу ли песню,
Которую запомню навсегда…"

Де тут кулак в бік "ворожої" для Шилової Америки? В яких рядках йдеться про "янки, гоу хоум"? Це той випадок, коли "гудбай" радше "хеллоу", а якщо і "прощавай", то з присмаком суму і гіркоти за чимось нездійсненним, примарним.

Проте у Шилової, незважаючи на її все ще продуктивний вік - абсолютно і безнадійно "совкова" свідомість, світоглядні стереотипи "рожденной в СССР" , які вона всіляко пропагує в ефірі ДОДТРК. Патріотизм Шилової - це ностальгія за імперією, тільки тепер Радянську має замінити так звана Слов'янська. В подібних імперських мотивах - теж прояв чужої для українців ментальності.

Кроманьйонка обласного ефіру

Негідна, зрадлива, цинічно-підступна сутність Мороза та його вчинків, здається, вже зрозуміла всьому світові. Так само всім ясна доцільність проголошених Президентом дострокових виборів, як оптимального шляху вирішення політичної кризи. В очах Шилової зрада Мороза - це "одягання Морозом чорної "тельняшки" заради суспільного блага і розвитку країни" - таку метафору вона навела в одній зі своїх передач. Хоча сам образ, який намалювала уява Шилової - "білого і пухнастого" Мороза в чорному тільнику - виглядає досить кумедно.

В одній з передач Шилова розповіла притчу про дівчину кроманьйонку і неандертальців. За почутим з телеекрану, дівчинка приходила до неандертальців і розповідала про квіточки, про красу навколишнього світу, а "ті - її в печеру. Вона їм знов про квіточки, а ті не хотіли слухати". Такі "алегорії" Шилова підібрала для того, аби розповісти про Юлію Тимошенко та її наполягання на розпуску парламенту, підкреслюючи недоцільність і несвоєчасність подібних політичних ініціатив, несприйняття їх політикумом, суспільством. Час підтвердив: ініціативи - своєчасні. Вибори - будуть! І в цьому аспекті Шилова теж виявилася "ні в зуб ногою".

Тому що "ведична православна"

Здобуття керівної посади в ДОДТРК, В.Шилова сприйняла не інакше ніж право розпоряджатися телекомпанією, як своєю власною, тому незважаючи на формально державний статус, ТРК нині дедалі більше перетворюється на засіб ретрансляції персональних політичних, ідеологічних, релігійних симпатій та переконань Вікторії Віталіївни. І тепер в державному ефірі, як в дзеркалі, знаходять своє відображення всі особисті нахили і захоплення Шилової.

Складається таке враження, що якби Вікторія Віталіївна захопилась стрибками на батуті - це спортивне знаряддя неодмінно б стояло в студії і застосовувалося б у прямому ефірі; якби стриптизом - вона б обов'язково демонструвала опановуване нею мистецтво на камеру, під час передачі. До цього поки що не дійшло. Натомість Шилова, наскільки можна зрозуміти, захопилася ведичним православ'ям. Тепер емблема цього релігійного культу зображена на студійних стендах, нею, як декором, оформлені телевізійні заставки, під цим знаком виходять інформаційні випуски - символ постійно в кадрі. (Цей прадавній знак-оберіг не є винаходом цього культу, але навряд чи він потрапив би до студії якби Шилова не захопилася вченням, яке взяло цей символ своєю емблемою).

Представники цієї релігійної громади часті учасники її передач. "А якби у нас в Україні була створена така партія, яка б виступала за слов'янську єдність, ви б її підтримали?" - запитала якось в гостей Вікторія Віталіївна і на своє задоволення отримала стверджувальну відповідь. Відтак постійно пропагована нею в ефірі "славянская идея" отримала ще один бонус.

Проросійська "засланка"

Під час передачі, присвяченій Дню Перемоги, запрошені до студії ветерани, зокрема керівники місцевої ветеранської організації, відгукуючись про "Свободу слова" на ICTV, темою якої був демонтаж пам'ятника радянському воїну в Таллінні, назвали ведучого популярного ток-шоу Савіка Шустера "шустерящим". (Вірогідно, вельми поважний вік ветеранів та радянське ідеологічне "загартування" стало на заваді адекватній оцінці як самої теми передачі, так і ведучого прямого ефіру ICTV. Всі, хто дивився цей випуск "Свободи слова", не могли не оцінити максимальну, як завжди, делікатність, обережність і неупередженість С. Шустера). Але висловлена ветеранами "оцінка" Шустера викликала у Шилової непідробне захоплення - вона була рада почути негативну (і неважливо, що незаслужену) характеристику глибоко антипатичного їй ведучого (через його національну приналежність), якого сама в ефірі своїх передач називала "засланим невідомо звідки".

Окрім цього, в ефірі державного телебачення радянські ветерани називали українських націоналістів посібниками Гітлера, як могли паплюжили ОУН-УПА, поливали брудом видатних діячів національно-визвольного руху і добалакалися до того, що порадили українським патріотам замість Бандері ставити пам'ятник Сталіну, оскільки "Батько всіх часів і народів", мовляв, має найбільші заслуги перед Україною, позаяк зумів розширити й об'єднати українські землі.

Шилова не робила ніяких спроб якось скорегувати бесіду, пом'якшити озвучувані в державному ефірі некоректності, повернути розмову у конструктивне русло. Блимала очима і все з непідробним апетитом "хавала". Хоча в інших ефірах, коли висловлювана гостем позиція розбігається з її особистим баченням предмету бесіди, Шилова неодмінно про це зазначить, наголосить, закцентує, ще раз підкреслюючи у такий спосіб свої персональні оцінки, характеристики, відчуття, симпатії та антипатії.

Серед іншого, ця передача запам'яталася запитанням Шилової стосовно перемоги на останніх парламентських виборах в низці європейських країн правих партій - "Це що, відродження фашизму?" - спитала Вікторія Віталіївна...

Ні, це не відродження фашизму, це перемога правої ідеї на конкретних виборах, на певному етапі розвитку країни. В нормальних країнах, власне, так і буває: одного разу перемагають ліві, іншого - праві. Значить там є для цього передумови і потреби, от політичний маятник і хитається собі - то вліво, то вправо, що цілком природно.

Відродження фашизму, тільки цього разу на слов'янський манер - це публікації в лазаренківській "Днепровской правде", в яких євреям нагадують про Бухенвальд за написи івритом; де до представників цієї нації не звертаються інакше, ніж "обрізані"; це погрози євреям влаштувати їм "мордобой" з боку скінхедів (Читай "БУХЕНВАЛЬД НА ДНІПРІ").

А під час передачі, присвяченій Голодомору в Україні, Шилова, не сіло - не впало, заявила про те, що вона хоче берегти свій рід і тому виступає категорично проти змішаних шлюбів між білими й чорними, білими й жовтими - тобто між білими і всіма небілими.

Якщо це особисте переконання Шилової, то нехай би воно при ній і залишалося: до чого такі висловлювання в передачі, до того ж, присвяченій абсолютно іншій темі? Нехай те, з ким паруватися, кожен вирішує для себе сам, як і визначається щодо кольору партнера. Тут запросто можна обійтися без В.Шиловських настанов. Якщо ж гендиректор ДОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків зі ЗМІ та громадськими організаціями дозволяє собі подібні, щонайменше спірні з точки зору расової толерантності висловлювання - то може їх слід сприймати курсом державного телебачення? Може, небажаність міжрасових шлюбів проголошено державною політикою України, як, власне, і насаджуване Шиловою "славянское единство"? Чи може тепер Шилова мислить, що держава - це вона сама, її особисте "я" в державному ефірі? Чи не занадто?

Якщо антисемітизм, ксенофобія і расизм - це погано, то давайте протестувати проти цього; якщо ж це нормально - ну, що ж, тоді і надалі робімо вигляд, що нічого такого не відбувається, що "все в порядке, все нормально"... Тільки от якби не дійти нам у такий спосіб до сюжетів по ДОДТРК про ініціювання будівництва на берегах Дніпра "Бухенвальду - 2007" для всіх, хто не відповідає нормам "славянской чистоты" України, хто не білого кольору шкіри чи має якісь інші ознаки, визначені шиловими неприйнятними для тутешніх "слов'янських стандартів".

***

З того всього витікає, що посада гендиректора ДОДТРК та сама її наявність в державному ефірі - неформат для Шилової. Куди б органічнішою вона б виглядала на посаді піар-менеджера очолюваного її чоловіком автоцентру "ЛЕОН". З такими як у неї світоглядними орієнтирами не місце й на посаді голови профільної комісії облради.

І взагалі, якщо людина одягає вишиванку (що іноді трапляється з Шиловою) але йде в ній на уклін до імпер-шовініста Рогозіна та оспівує дружбу з історичним кривдником українців - Росією, то це щось дуже алогічне. Адже ця дружба коштувала українському народу надто дорого, бо за нею - кров і смерть українців, національне поневолення, нищення українства як такого. Не видно, щоб Росія змінювала свою позицію до України і в наші дні: вона така ж пихата, нахабна, як і була, і ніяк не може позбутися своїх імперських амбіцій до нашої країни. "Славянская идея" - це нове, сучасне "оформлення" старих імперських зазіхань Росії на нашу українську землю. Якщо це комусь незрозуміло, і людина попри все продовжує наполягати на братерській слов'янській злуці народів - то вона є або свідомим ворогом України, або якимсь ментальним збочинцем, моральною потворою, людиною з викривленим світосприйняттям. Україні потрібна не якась там "славянская", а українська ідея, яка в практичному застосуванні полягає, серед іншого, в тім, аби на державному телебаченні не знаходилось місця для ідеологічного мотлоху на зразок насаджуваного В.Шиловою "панславізму".

Читай також:

В. Шилова - ворог української журналістики

Гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова потрапила у список ворогів української журналістики

У ПЕРЕДДЕНЬ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗАХИСТУ СВОБОДИ СЛОВА - 3 ТРАВНЯ - НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ ОПРИЛЮДНЮЄ СПИСОК ПОСАДОВЦІВ, ЩО ЧИНИЛИ СПРОТИВ СУСПІЛЬНО ЗНАЧУЩІЙ РОБОТІ ЗМІ. >>>


ШИЛОВА, ЗАБИРАЙСЯ ГЕТЬ!

Так відреагували в обласній філії НСЖУ на останні події навколо Дніпропетровської ОДТРК. Серед висловлених на адресу гендиректорки телерадіокомпанії, депутата облради від Блоку Лазаренка В.Шилової звинувачень - розпалювання в державному ефірі міжнаціональної ворожнечі й расової нетерпимості та вкрай низький професійний рівень. Медійники також гостро скритикували владу за ігнорування їхніх численних звернень та заяв щодо неприпустимості перебування профнепридатної, цинічно-зухвалої й вульгарної В.Шилової на керівній посаді обласної студії державного телебачення. >>>


В.Шилова: губернатор почав викликати мене до себе на ковдру…

В.Шилова… на ковдрі у губернатора,
або
Перевірка на "в.шивість"

Про виклики на "ковдру" до губернатора довірливо, "по секрету всему свету" повідала сама ж гендиректорка Дніпропетровської ОДТРК, депутат облради від Лазаренка, голова комісії з питань зв'язків з громадськістю та ЗМІ Вікторія Шилова в телефонному інтерв'ю одному з дніпропетровських телеканалів. Так вона коментувала останні події на очолюваній нею обласній телерадіокомпанії. >>>


ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО
визнало зауваження СПЕЦКОРА слушними

Як повідомили автору персонального сайту у відділі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Держкомтелерадіо України, його стаття "Потому что я - русская!" була розглянута керівництвом Комітету. Зауваження СПЕЦКОРА щодо неприпустимості нехтування українською мовою окремими співробітниками державної установи в спілкуванні з особами, які до неї звертаються, визнано слушними. >>>


Курдінович наїздив собі хворобу

Зателефонувавши до приймальні заступника голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича в понеділок (02/02/2009) - в день, коли той мав повернутися до робочого місця після відрядження - почув від секретаря, що цього разу мені не вдасться з ним переговорити через те, що Олександр В'ячеславович пішов на лікарняний.
- Я вас не обманюю, - поспішила запевнити мене секратар, - він справді захворів.
Отже, так або інакше, але посадовець продовжує залишатися невловимим для простих смертних додзвонювачів. Найскорішого вам одужання, пане Курдіновичу! Щиро.


"Потому что я - русская!"

...Впродовж розмови у секретарки заступника Голови Держкомтелерадіо України О.В. Курдіновича раптово скінчився запас української і вона перейшла на російську.
Зробив їй з цього приводу зауваження, нагадавши про обов'язок володіти державною мовою.
Замість того, аби повинитися, перепросити за те, що, займаючи таку посаду, не володіє в достатній мірі й на належному рівні українською, секретар пішла в атаку і видала "залізний" аргумент - перейшла на російську, тому що вона, бачите, "русская".
А це нічого, що я - українець! І прагну аби зі мною на моїй рідній землі спілкувалися українською! Якщо я звертаюся державною, то мені і відповідайте такою, тим більше, що телефоную якраз до державної установи.
- А вы что, не понимаете по-русски? - запитала "русская". >>>


Новий дизайн мікрофону ДОДТРК виконано так,
як пропонував СПЕЦКОР

О. Мазур для "Телекритики"

В одній з надрукованих "Телекритикою" заміток автор персонального сайту звертав увагу на вражаючу одноманітність кольорової гами в оформленні мікрофонів дніпропетровських телеканалів: "Тепер що не мікрофон, то обов'язково біло-синій, ніби інших кольорів в природі не існує! - йшлося в матеріалі, - Це ж, зрештою, не цікаво, коли всі мікрофони виконані однаково - в біло-синіх тонах і різняться лишень цифрами або буквами - логотипами каналів: ДОДТРК, "9 канал", "11 канал", "34 канал". В той же час у статті висловлювалося побажання-пропозиція: "От якби ж хтось здогадався хоча б замість білого нанести жовтий. І вже було б оригінальніше, веселіше та й патріотичніше. Чи така кольорова сполука, на відміну від біло-синьої з додаванням червоного, не шанується?" За декілька місяців після появи публікації, на одній з прес-конференцій побачив мікрофон Дніпропетровської ОДТРК нового дизайну - виконаний якраз в пропонованій у критичній замітці гамі. >>>


Мікрофон ДОДТРК до публікації і за декілька місяців після неї


І ще матеріали впродовж теми...

ДЕРЖКОМТЕЛЕРАДІО: КОЛЕГІЯ АБСУРДУ

В.Шиловська локшина. В Нацраді - дуже раді

В Держкомнацрелігій порадили звернутися до правоохоронних органів, аби ті розслідували діяльність керівництва Дніпропетровської ОДТРК

Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка

ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ

В.Шилова. Слов'янський синдром

Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ (лідер ДОО УНП): "СЛАВЯНСКАЯ ИДЕЯ" - ЦЕ РОСІЙСЬКА ДВОХГОЛОВА ІМПЕРІЯ!"


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_594.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_594.php on line 364

Warning: file(./comments/cart_594.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_594.php on line 364


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_594.php on line 367


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64