Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Єханурову пропонували замінити Дєєву на посаді голови Дніпропетровської ОДА.
Юрій Іванович відмовився, сказавши, що "Дєєва на місці"

Без права на імпровізацію

Перебуваючи 16.08.07 в Дніпропетровську, керівник регіонального штабу Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Юрій Єхануров назвав ненормальним явищем, коли Дніпропетровщина знаходиться у підпорядкуванні політичній еліті іншого регіону, тож екс-прем'єр і колишній голова Дніпропетровської ОДА вважає, що області пора відновлювати свою вагу в політичному просторі України.

Головним завданням Блоку "НУ-НС", як акцентував Ю.І. Єхануров, є створення демократичного уряду та пропрезидентської більшості в парламенті.

Досягнення генеральної мети неможливе без відповідної організаційно-пропагандистської роботи на місцях. Продемонстрований НСНУ результат в області на минулих виборах, Єхануров розцінив низьким. Здобуті відсотки потребують покращення, чого, власне, і прагнутиме очолений ним регіональний штаб Блоку.

Коментуючи раптові ініціативи Януковича щодо негайного скасування депутатської недоторканності та повної відміни пільг для високопосадовців й парламентарів, Юрій Єхануров, зокрема зазначив:

- Якщо прем'єр-міністр іде і по дорозі йому приходить "світла" ідея, і за якихось 40 секунд він проголошує її на весь світ, то це не та посада, на якій якщо в тебе з'являється "озарєніє", ти повинен зразу це артикулювати. Треба спочатку порадитись і попрацювати з відповідними міністерствами, відомствами, експертами. У прем'єр-міністра будь-яка імпровізація має бути, як там нас вчили... "тщательно подготовлена, много раз отрепетирована" з тим, аби подати її легко і невимушено.

Останні соціальні ініціативи Януковича екс-прем'єр також назвав лукавством, оскільки, за словами Юрія Єханурова, якщо підняти підшивки газет за серпень-вересень минулого року і пройтися по повідомленнях Інтернету за цей період, то всі урядовці, зокрема, той же Азаров, виступали категорично проти подібних інвестувань соціальної сфери.

Єханурову пропонували замінити Дєєву на посаді голови ОДА. Юрій Іванович відмовився, сказавши, що "Дєєва на місці"

Трохи відкриваючи завісу таємничості навколо нещодавніх подій, пов'язаних зі звільненням, яке так і не відбулося, із займаної посади нинішньої губернаторки Дніпропетровщини Надії Дєєвої, Юрій Єхануров зізнався, що йому таки пропонували посаду голови Дніпропетровської облдержадміністрації:

- По-перше, я вважаю, що Надія Миколаївна сьогодні на місці, і в тім, що область займає провідні позиції в Україні, є і її велика заслуга, і колектива, з яким вона працює, отже треба віддати належне професійності цих людей,- коментує Єхануров. - Зі мною справді бесідували стосовно можливості мого повернення в область. Я висловив свою думку відносно Дєєвої і сказав, що не хотів би бути причиною її відставки. Після цього було прийнято інше політичне рішення, яке я не хочу коментувати, тим більше його виконання. Можу лише сказати, що кожна влада і її представники мають право на помилку. Проїхали... Спасибі.

Юрій Іванович "вщипнув" Юлію Володимирівну

Ю.І. Єхануров заперечив можливості створення широкої коаліції, наголосивши на укладеній Блоком "Наша Україна - Народна Самооборона" стратегічній угоді з БЮТ і дотриманні "НУ-НС" всіх її умов. Разом з тим політик зауважив, що донедавна сприймав БЮТ лівою, соціал-демократичною політичною силою, яка йде в соцінтерн:

- Коли я зустрічався з лідерами Європейської народної партії, то із здивуванням дізнався, що вони братимуть участь в з'їзді БЮТ... Мене зацікавило запозичення БЮТом в Кінаха ідеї відносно українського прориву. Я подивився ці речі - нормально, щоправда немає ніяких механізмів реалізації.

Думаю, між нашими силами все ж таки більше спільного, адже за ними - демократичне майбутнє країни. Може в своїх економічних поглядах вони (БЮТівці) поправляться, враховуючи їхній склад. Тим, що знаходяться всередині, вочевидь вже вдалося скорегувати лінію цієї політичної сили.

Єхануров дружить з Вілкулом

Говорячи про свої взаємини з політичною елітою в регіоні, Єхануров сказав, що підтримує добрі стосунки з головою облради Юрієм Вілкулом і регулярно з ним зустрічається - не рідше одного разу на місяць. Екс-прем'єр дав високу оцінку співпраці облради та облдержадміністрації Дніпропетровщини і назвав її в багатьох аспектах взірцевою для інших областей. "Нашоукраїнець" висловив впевненість в тім, що облрада і ОДА забезпечить демократичність виборчого процесу в області.

Дострокові вибори місцевих рад будуть, але нескоро

Стосовно можливості проведення дострокових виборів місцевих рад Ю.І. Єхануров вважає, що реально це може статися не раніше кінця 2008 - початку 2009 рр.

- ...Всі згодні з тим, що слід різко розширити права і, відповідно, обов'язки й ресурси місцевого самоврядування. Як тільки стануться зміни в Конституції, будуть оголошені місцеві вибори (...) Але коли це станеться? Зважаючи на рідкісне вміння українських політиків не домовлятися один з одним, то я не думаю, що такі зміни будуть внесені на парламентській сесії в листопаді чи грудні. А полаятись? А потягатися? Напевно це можна буде зробити тільки в лютому-березні наступного року. А це значить, що зміни в Конституцію можуть бути затверджені восени 2008р. Отже в кращому випадку ці вибори можуть відбутися наприкінці наступного року або, скоріше, навесні 2009.

Єхануров розкриває мерські амбіції Юрія Луценка

Ще однією цікавинкою в озвучених Єхануровим під час перебування на Дніпропетровщині тезах, стало, сказати б, викриття ним "мерських" амбіцій лідера блоку Юрія Луценка. Виявляється, той має серйозні види на крісло столичного міського голови (чи не тому був взятий у виборчий список "НУ-НС" колишній київський градоначальник Олександр Омельченко, аби не був Луценку конкурентом в майбутніх змаганнях за посаду мера Києва? - прим. СПЕЦКОР)

- Юрій Луценко ані публічно, ані в бесідах тет-а-тет ніколи не позиціонував себе людиною, готовою бути Прем'єр-міністром, - говорить Єхануров. - Знаєте, він як сверло. Він весь час сверлить, він вміє подати. Треба віддати належне його таланту. Оскільки він вже публічно про це говорив, то я можу повторити, що він дуже уважно приглядається до мерства в Києві. Видно, що ця посада є йому до вподоби.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_611.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_611.php on line 157

Warning: file(./comments/cart_611.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_611.php on line 157


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_611.php on line 160


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64