Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Чим більше блатних у Верховній Раді - тим більше порядку в країні"

Таку, досить оригінальну, думку довелося почути автору сайта під час політичної дискусії, що спонтанно виникла між пацієнтами п'ятої палати ендокринологічного відділення обласної лікарні ім. Мечнікова, де журналіст перебував на лікуванні з 31 серпня по 13 вересня. Прихильники облаштування державного життя "за понятіямі" - робітник заводу ім. Петровського та житель одного з сільських районів - голосуватимуть на цих виборах за Партію регіонів.

Зі всіх шести пацієнтів палати, серед яких, до речі, не виявилося жодного симпатика помаранчевих, окрім автора цих рядків, представник "Петровки" вирізнявся особливою, просто лютою ненавистю до всього, що пов'язано з Майданом:

- Тоді в 2004, вас, "помєранчєвих", з водометів потрібно було порозганяти! - цідив крізь зуби робітник заводу, звертаючись до опонента з ненависної йому сили. - На тому б все і скінчилося! І тепер не було б цього американського запроданця Ющенка та його приспішників: луценків, тимошенків, пинзеників.

Щодо "порозганяти", то ненависник Майдану, як з'ясувалося, має в цьому особистий досвід, адже, свого часу, перебуваючи в лавах СА, брав участь у придушенні мирного повстання в Чехословаччині. Вочевидь, добре засвоєні в роки радянської влади правила "казармового порядку", що були виписані "совєтамі" для цілих народів, та практика жорстоких покарань в разі їхнього порушення, міцно вкорінилися у свідомості цього "кованого чобота", як то кажуть, "на всю оставшуюся жизнь".

Перебування під, здавалося, безкінечними крапельницями та різними ін'єкціями, від яких вже стогнали жили (шпиталізований Інтернет-журналіст виявився одним з найважчих хворих у відділенні) - далеко не сприятливі умови для реагування на періодично озвучуванні закиди на адресу Ющенка та всіх помаранчевих особами, що проходять профілактичний огляд. Проте вкотре почувши подібні звинувачення, СПЕЦКОР не витримав - отак і виникла гостра суперечка.

Судячи зі всього, виявлення в одному з сусідів по ліжку "помаранчевого", стало для мешканців палати великою несподіванкою. Після тезового проголошення раптовим опонентом своєї світоглядної і громадянської позиції, в кімнаті зависла мертва тиша.

Приголомшені однопалатники деякий час мовчки перетравлювали почуте. Першою, із значно почервонілим обличчям, обізвалася "Петровка". І пішло, і поїхало… Обмін думками був настільки жвавим, що до палати навіть заглянула сполохана гамором медсестра. Її поява виявилася напрочуд доречною, адже якраз прийшов час для зміни однієї крапельниці іншою.

Ще більшим потрясінням, ніж заявлена вголос прихильність до помаранчевих та викладені контраргументи на захист Ющенка та лідерів демократичної опозиції - Луценка й Тимошенко - для "біло-блакитних" симпатиків стало рішуче позитивне ставлення їхнього ідеологічного опонента до УПА та вступу України до НАТО.

У відповідь на це "Петровка" прогула прокляттям на адресу всій Західній Україні в супроводі з ідеєю "позбутися її назавжди", щоправда у невизначений поки що спосіб.

- Та ні, що значить "позбутися", як це, навіщо? - почав обмірковувати радикальну пропозицію пацієнт, що досі відмовчувався, залишаючись пасивним слухачем. - Щодо УПА, то я особисто можу їх зрозуміти. Ну це була їхня земля, вони її захищали як могли. Радянська влада для них чужа, ніколи "своєю" не сприймалася - так історично склалося. А щодо НАТО - ну так вся Європа там і все нормально. Що тут такого?

- Навіть колишні країни так званого соцтабору та Варшавського договору - Чехія, Словаччина, Польща, Болгарія, - додав СПЕЦКОР.

-…Всі вони - американські запроданці і зрадники! - гаркнула "Петровка".

А коли мова зайшла про судимості Януковича, то виявилося, що такі "яскраві" факти з біографії політичного лідера, трактуються "Петровкою" скоріше як позитив, ніж негатив. На жаль, ця оцінка була підтримана й іншими диспутантами, один з яких, підсумовуючи все вище сказане, резюмував:

- Якби у Верховній Раді було більше блатних, то і порядку в країні було б більше, вони вміють його тримати!

Тож нехай на цих виборах кожен громадянин визначається сам, що він обирає для себе та країни: ДЕМОКРАТІЮ чи казарму, СВОБОДУ чи водомети для інакодумаючих, ЗАКОН чи "понятія".


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_618.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_618.php on line 132

Warning: file(./comments/cart_618.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_618.php on line 132


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_618.php on line 135


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64