Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Микола МЕЛЬНИЧЕНКО каже, що він не потрібен Ющенку живим

За словами екс-охоронця Кучми, нинішнього кандидата в депутати від Партії вільних демократів Миколи Мельниченка, він приїхав в Дніпропетровськ для того, аби за посередництва регіональних ЗМІ донести до місцевих жителів інформацію, яку йому не дають можливості оприлюднити в ефірі центральних телеканалів.

Колишній офіцер державної служби охорони зазначає, що тривалого часу замовчував відомі йому компрометуючі нинішнього Президента та лідерів демократичної опозиції дані, сподіваючись на те, що ці політики зможуть виправитись, стати кращими, почавши виконувати свої обіцянки. Проте, зітхає Микола, на превеликий жаль його особистий та мільйонів українців, надії виявилися марними. "Всі вони однакові", - говорить він про бувших і теперішніх представників як влади, так і опозиції.

За оцінкою Мельниченка, після Помаранчевої революції в Україні нічого не змінилось, тож замість обіцяного на Майдані "бандитам - тюрми" та проголошуваного нині "закону, єдиного для всіх", в країні діє правило "любим друзям - все, ворогам - закон". Отже, на його переконання, кучмізм був успішно консервований новою владою.

На запитання, кого з відомих політиків він вважає достойними людьми, Мельниченко перелічує команду ПВД, а з тих, хто поза цією політичною силою, серед відомих політиків, чомусь називає лише В. Мусіяку.

Критику Президента Ющенка М.І. Мельниченко продовжує доріканням у зраді, яка, за його словами, сталася ще тоді, коли глава держави прислав до нього свого першого помічника, який запропонував не чіпати Кучму та Литвина.

Теперішньому лідеру "НУ-НС" Юрію Луценку екс-майор, серед іншого, пригадав, як той на з'їзді СПУ в 2006 році у відповідь на його вимогу виключити з партійних лав "хрещеного сина Кучми" Андрія Деркача підтримав останнього, до того ж особисто за нього поручившись. Нині Деркач - кандидат від ПР.

Очільниці БЮТ Мельниченко не може пробачити, що вона проігнорувала його, коли він для того, аби зупинити злочинну діяльність Кучми, звернувся до неї 16 липня 2000 року зі зробленими в президентському кабінеті записами. Тоді, замість підтримки й допомоги, на яку Мельниченко розраховував, Тимошенко через свого помічника Турчинова адресувала його Морозу. "Чому вони так зробили?" - ставить запитання Микола Мельниченко і відповідає: "Тому що вони були при владі і не хотіли йти в опозицію".

З політикою Мельниченко пов'язує і причини своєї несподіваної хвороби, яка трапилася за декілька днів до того, як мали розпочатися намічені важливі очні ставки.

- За три дні до ставок у мене стається крововилив у мозок і я потрапляю до реанімації, - говорить М.І. Мельниченко. - З реанімації мене мали відправити на лікування до Феофанії. Партія вільних демократів і я зверталися до секретаріату Президента, і до Балоги, і до Ющенка. Віктор Андрійович особисто не дозволив мені лікуватися у Феофанії. Отже, в Києві мене не захотіли рятувати. Вам це про щось говорить? Тобто, я їм не потрібен був живим… Я їду в Німеччину, де мені роблять операцію. Лікарі констатують, що крововилив, який стався, однозначно ніяк не пов'язаний з гіпертонічним кризом. Робіть висновки самі. У мене взяли аналізи крові, волосся, нігтей. Там було дещо знайдено, і я маю зробити аналізи повторно. Я не хочу на цьому спекулювати. Я вимагаю від правоохоронних органів України, щоб вони звернулися до ФБР і затребували ті матеріали, в яких Бюро офіційно попереджало мене про факти підготовки замахів на моє життя.

Говорячи про корупцію в українській політиці, колега майора по виборчому списку ПВД Олександр Єльяшкевич зазначає, що підкуп депутатів - це інструмент, яким послуговуються всі без виключення політичні сили, представлені в парламенті.

- Чим скоріше Ющенко, Тимошенко і Янукович підуть з політичної арени - тим раніше країна отримає шанс на зміну життя на краще, - заявляє Єльяшкевич. - Сьогодні всі так звані мега-блоки цинічно обманюють своїх виборців. Мета в них єдина - казкове збагачення.

Коментуючи створення Блоку К.У.Ч.М.А. Олександр Єльяшкевич вважає, що це було зроблено для того, аби, сказати б, врівноважити суспільну думку стосовно колишнього президента: мовляв, дивіться - одні вимагають суду над Кучмою, а інші виступають за його повернення в політику. У такий спосіб суспільство орієнтується на те, що істина ніби десь посередині, а отже Кучма заслуговує на цілком нормальне до себе ставлення.

Єльяшкевич наголошує, що вільні демократи виступають за притягнення "Данилича" до кримінальної відповідальності:

- Якби відбувся відкритий судовий процес над Кучмою, він би вирішив багато першочергових завдань для суспільства. Найголовніше, віг би зробив владу відповідальною перед своїм народом, і тоді б наші керманичі переконалися - якщо вони скоюють злочини, то будуть за це нести відповідальність. До того ж, це надало б і необхідних ресурсів для вирішення економічних проблем, позаяк все награбоване мало б бути повернуто громадянам.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_624.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_624.php on line 111

Warning: file(./comments/cart_624.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_624.php on line 111


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_624.php on line 114


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64