Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Київська еліта за дострокові вибори мера Києва

Авторитетні представники еліти Києва визнали діяльність Київського міського голови та Голови КМДА Леоніда Черновецького непрофесійною та небезпечною, що перешкоджає розвитку Києва як столиці європейської держави. Вони дійшли висновку про необхідність негайного усунення Л. Черновецького та його команди від влади в Києві.

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства:

"Кияни серйозно занепокоєні динамікою негативних подій у столиці та професійною неспроможністю Київського міського голови Леоніда Черновецького і його команди. Відбувається деморалізація київської спільноти, місто перетворюється на збіговисько бомжів. Нинішній стан речей у столиці був передбачений ІТС ще напередодні місцевих виборів 2006 року, і справдився повною мірою. Саме інтелектуальна і творча еліта Києва є однією з найдієвіших та непродажних сил, що може зупинити руїну у столиці, змінити хід справ на краще".

Тетяна Тимочко, перший заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги:

"Жодні економічні та політичні негаразди не можуть порівнятися з тією грандіозною шкодою, якої зазнає сьогодні довкілля від дій нинішньої вади. Здійснюється, без перебільшення, винищення екологічних об'єктів, що забезпечують життєдіяльність величезного мегаполісу, і в результаті через 5-7 років Київ може стати містом, непридатним для життя"

Кирило Стеценко, член Національної ради з питань культури і духовності при Президентові України:

"Адміністрація Леоніда Черновецького є відверто зухвалою і цинічною. Існує стратегічна проблема протистояння бізнесу та культури в столиці. Сьогоднішня формула "торгівля плюс розваги плюс автомобілі" має бути замінена на формулу "мистецтво плюс інформація плюс духовність". Необхідно прийняти концепцію розвитку столиці, основні положення якої не будуть порушуватися жодною черговою виборною владою".

Олександр Афонін, голова Національної спілки видавців та книгорозповсюджувачів, член Національної ради з питань культури і духовності при Президентові України:

"Проблема винищення культури в Києві є перманентною, але протягом останніх двох років правління кліки Черновецького вона набула кричущих форм. Сьогодні під загрозу поставлено 191 об'єкт культури, мистецтва та видавничої справи Києва. Слід створити оргкомітет та інформаційну мережу громади Києва, щоб кожний міг повідомити, де виникає загроза екологічному, культурному чи соціальному середовищу. Люди повинні блокувати конкретні дії чиновників".

Кирило Куликов, голова Громадської організації "Я - киянин":

"Треба розробити комплекс дій для зміни ситуації у столиці. Сьогодні до Президента України звернулися сім голів райдержадміністрацій Києва з листом про термінове усунення Л.Черновецького з посади голови КМДА. Якщо вистачить сміливості вирішити питання Черновецького у столиці (а це є дуже ймовірним найближчим часом), постане нове колосальне питання: що робити далі, адже Києву загрожує серйозна техногенна катастрофа. Є багато підстав вважати Л. Черновецького злочинцем, бо вже існують документальні підтвердження про ділові зв'язки між "Правекс-банком" і групою компаній "Еліти-центр". Тож Черновецького не можна залишити безкарним".

Марина Скирта, заступник генерального директора Національного художнього музею України:

"Неправомірні дії Леоніда Черновецького потрібно розглядати в національному масштабі, тому що Київ автоматично є відображенням усієї держави як її столиця. Нормальному функціонуванню Національного художнього музею України сьогодні став на заваді нинішній мер Києва".

Сергій Губін, керівник Національного прес-клубу:

"Сьогодні панує нечесна конкуренція на інформаційному ринку та контроль міської комунальної преси Київським мером. Фінансовані медіа створюють своєрідний "культ особи" Л. Черновецького всупереч інтересам киян".

Іван Салій, заступник міністра регіонального розвитку та будівництва України, голова Громадського об'єднання "Вибір":

"Великою проблемою Києва є неможливість спрогнозувати його розвиток. Адміністрування та управління столиці являє собою недбальство і хаос. Ніхто не хоче опановувати науку управління - всі займаються ресурсами: земля, майно, бюджетні кошти. Сьогодні Київ має піарівське й цілковито некомпетентне керівництво. Шкода, що киян так легко купити за гречку та розповідати про любов до бідних, роз'їжджаючи на "майбахах". Черновецький не збирає своїх заступників по півроку і не має жодної стратегії розвитку столиці. Київ потребує нового мера та серйозних змін у системі влади".

З матеріалів круглого столу "Правда як вирок. Київська еліта про Леоніда Черновецького", організованого Інститутом трансформації суспільства.
Прес-служба Інституту.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_627.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_627.php on line 175

Warning: file(./comments/cart_627.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_627.php on line 175


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_627.php on line 178


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64