Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Організоване політичне угруповання мафіозі Лазаренка
розширює свою мережу

У Дніпропетровську презентована обласна громадська організація "ГРОМАДськА сила" (літери виділені СПЕЦКОРОМ). Новоутворену структуру очолив лідер міського осередку партії "ГРОМ АДА", депутат міськради й успішний бізнесмен Загід Краснов. Собі у помічники очільник взяв заступника обласної ради ветеранів Афганістану Миколу Касьяна.

Метою свого створення "ГромАДСЬКА сила" проголошує відродження дніпропетровського сепаратизму… вибачайте, патріотизму, а також конкретну допомогу жителям області.

Краснов поремствував, що такий великий промисловий центр України, як Дніпропетровськ, будучи найбільшим донором держбюджету й відраховуючи до державної скарбниці на 20 - 30% більше, ніж Донецьк, не кажучи вже, як висловився Загід Геннадійович, про Львів, отримує на свій розвиток неспівставно менше, ніж заслуговує.

Отже, "ГРОМсИЛА" має намір, як задекларовано в її програмі, підготувати суспільство до того, аби на наступних парламентських виборах була підтримана та політична сила, яка в першу чергу захищала б інтереси Дніпропетровщини. Здійснюючи задумане, організація діятиме в чотирьох напрямках, визначених нею юридичним, гуманітарним, житлово-комунальним та соціальним.

В рамках першого - відкрито юридичну консультацію, де три дні на тиждень всі бажаючі зможуть отримати кваліфіковану допомогу правників.

Щодо другого напрямку, то, відзначаючи дефіцит інженерно-технічних кадрів й стимулюючи у зв'язку з цим інтерес у молоді саме до спеціальностей цього профілю, Краснов заявив про затвердження десяти стипендій для найкращих студентів вишів (по 500 грн. щомісячно), а також технікумів та ПТУ (200 грн.). "Наші діти - наш капітал!" - проголошують лазаренківці.

У сфері ЖКГ організація зобов'язується допомогти будинковим комітетам встановити лічильники тепла і води.

На реалізацію соціального напрямку послідовники Павла Івановича готові витратити до кінця року цілих 50 тис. грн. - гроші підуть в тому числі на придбання протезів й медикаментів, безоплатне зубопротезування для ветеранів ВВВ та воїнів-афганців, учасників бойових дій, дітей війни та інших незахищених категорій громадян. Окрім цього "Громадська сила" обіцяє сприяння в працевлаштуванні.

В прихильники новоспеченого руху Краснов записує цілими підприємствами, серед яких називає "Дніпрогаз", Стрілочний завод, ДМЗ, Техмаш та низку інших.

Принагідно СПЕЦКОР поцікавився у З.Г. Краснова його коментарем стосовно нещодавнього "визначного здобутку" Павла Івановича, а саме - потраплянням, за експертною оцінкою спеціалістів Світового банку, до десятка найкорумпованіших політичних лідерів країн світу:

- Це що, по-вашому, - чергові ворожі підступи, наклепи на лідера "Громади" чи як? І наскільки ці дані додаватимуть вашому лідеру, партії і новій організації в рейтингу? - запитав СПЕЦКОР.

- Я понимаю ваш вопрос, - відповідає Загід Геннадійович. - Созданная организация не имеет отношения к партии "Громада" и она открыта для сотрудничества с представителями разных партий, и этот процесс уже начался. Это во-первых. А во-вторых, вы знаете…, в этом я вижу в первую очередь политическую игру, когда политического деятеля одной страны держат под стражей в другой и даже не отдают правосудию той страны, где он, как говорят, "что-то" содеял. В этом - только политика и не больше. Вначале это наверное было нужно для того, чтобы немножко напрячь бывшего президента Кучму, а сейчас это уже вошло в ту стадию, когда уже не знают, что с ним дальше делать.

СПЕЦКОР: Ви поремствували з приводу того, що Донецьку йде більше відрахувань з бюджету, ніж Дніпропетровську, незважаючи на те, що наше місто є найбільшим донором. Зрозуміло, що це відбувається через лобіювання інтересів свого регіону партією Януковича. Але ж ви дружите з біло-блакитними і в обласній, і в міській та інших радах на місцях, вони ж ваші політичні партнери, "Громада" і ПРУ - соратники, хіба не так?

- Кто вам такое сказал? - ошелешує журналіста Краснов.

- Тобто брати участь в біло-блакитних коаліціях у місцевих радах, як це робить "Громада" Лазаренка, - це ще не значить бути політичними союзниками з регіоналами?

- Мы должны понимать одну простую истину, - пояснює лазаренківець, - каждый должен бороться за интересы своего города, области на выборах. А когда избиратели уже сделали свой выбор, то кто бы из какой партии не был, то они должны оставить свои амбиции в сторонке и совместно решать имеющиеся проблемы в гор- облсовете, вне зависимости от партийной принадлежности.

Чого більше в словах Краснова - підтвердження тези про союзництво "Громади" з Регіонами, чи спростування цього, нехай кожен розуміє цю "простую истину" на свій розсуд. В будь-якому разі, чогось подібного озвученому Красновим закиду в бік Донецька і "донецьких", від "Громади" на місцевих сесіях не чути. Живуть - душа в душу, хоча і, за парадоксальним висловом Загіда Геннадійовича, ніби і не партнери.

В бесіді з журналістом, Краснов також засудив расистські, за визначенням СПЕЦКОРА, висловлювання депутата облради від Блоку Лазаренка, виключеної з Національної спілки журналістів України гендиреторки ДОДТРК В. Шилової стосовно її особистого несприйняття шлюбів між людьми різної расової належності, що прозвучали в одному з прямих ефірів телекомпанії. Щоправда сам Краснов цю передачу не бачив, оскільки, як признався, не є глядачем обласної державної студії, отже його оцінка прозвучала на переказ вказаного епізоду автором Інтернет-видання.

- Если она допускала такое высказывание, то я считаю, что она не должна была это делать, - говорить Краснов. - Я считаю, что любое высказывание, которое негативным образом отражается на межнациональных отношениях неприемлемо и недопустимо.

На це СПЕЦКОР зауважив, що коли переглядав програми ДОДТРК, зокрема В.Шиловські ефіри, регулярно, то спостерігав подібні випади поборниці "славянского единства" систематично (в даному випадку видається доречнішим називати обстоювані гендиректоркою-депутаткою погляди "славянским расизмом" чи то "фашизмом"). Журналіст також наголосив на відсутності належної реакції "Громади" на кричущі прояви антисемітизму в її, вважай, партійній друкованій пресі, на які він неодноразово вказував з метою отримання офіційних коментарів. Таким чином, загальні слова про засудження проявів будь-якої расової та національної нетерпимості без розгляду конкретних випадків та публікацій - мало чого варті.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_630.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_630.php on line 140

Warning: file(./comments/cart_630.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_630.php on line 140


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_630.php on line 143


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64