Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Родной Днепропетровск" обстріляли з ГРАДу

Громадянський актив Дніпра (ГРАД) вкотре привернув увагу громадськості Дніпропетровська до кричущої, за оцінкою активістів, ситуації, яка склалася довкола основного стратегічного ресурсу розвитку територіальної громади міста - міської землі.

ГРАД заявляє, що процес погодження місць розташування об'єктів та виділення землі, всупереч передвиборним обіцянкам партій, які утворили правлячу в міськраді коаліцію "Родной Днепропетровск", а це передусім Партія регіонів та Лазаренківська "Громада", залишається непрозорим і створює живильне середовище для корупції в особливо крупних масштабах.

"Градівці" стверджують, що основна частина земресурсів обласного центру, яка відводиться під будівництво елітного житла, крупних торговельно-розважальних комплексів та інших капіталомістких об'єктів куди основними забудовниками спрямовуються багатомільйонні інвестиції, виділяється поза відкритими аукціонами та конкурсами.

Лише протягом останнього року (01.09.2006 - 01.09.2007), за наведеними громадською організацією даними, поза аукціонами та конкурсами за рішеннями Дніпропетровської міськради виділено понад 300 гектарів міської землі, продаж якої з відкритих аукціонів міг би додатково залучити до міськбюджету суму, не меншу 3 млрд. гривень, тобто збільшити бюджет у чотири рази.

Зокрема, асоційований член ГРАДу Форум порятунку Дніпропетровська, інформує про те, що в центральних районах міста зафіксовано понад 100 будівництв, під час яких грубо порушується чинне законодавство, санітарні і будівельні норми.

Ситуацію погіршує те, що зелені зони, парки та сквери Дніпропетровська, як зазначає Громадянський актив, фактично підготовлені до наступної черги земельного дерибану. З двадцяти трьох з них державні акти на користування землею мають тільки два, а встановлені межі - тільки десять. Це означає, що всі вони виступають як потенційні резервуари для вірогідного незаконного будівництва й земельних махінацій.

Внаслідок кулуарних ігор довкола земельних питань, акцентує ГРАД, фактично паралізована робота основного органу міськвиконкому, який готує землевпорядну документацію, проводить конкурси на оренду і аукціони з продажу землі. При цьому ані правоохоронні органи, ані органи місцевого самоврядування не проявляють належної зацікавленості в упорядкуванні земельних питань, кошти від непрозорого "вирішення" яких поповнюють партійні каси і кишені депутатів і чиновників.

- Ми готові доводити викладені нами факти в будь-яких інстанціях: і у владних кабінетах, і у судових засіданнях, - заявляє координатор ГРАДу Андрій Денисенко. - "Регіони" й "Громада" як до виборів, так і тривалий час після них годували дніпропетровців обіцянками, що земля в місті буде виділятися виключно на відкритих аукціонах з продажу і на конкурсах з оренди. На сьогодні це абсолютно не так. Наявна в нас інформація дозволяє стверджувати про існування поміж основними гравцями коаліційної більшості міськради корупційних схем в сфері землекористування, які успішно реалізовуються в обхід чинного законодавства, на шкоду інтересам територіальної громади Дніпропетровська.

Андрій Денисенко наголосив на системному характері випадків, коли винесені на конкурс чи аукціони земельні ділянки, знімалися з них.

- Якщо ми подивимося перелік об'єктів, винесених на розгляд постійної комісії міськради з питань архітектури і містобудування, то побачимо, що зі списку в майже 72 об'єкти, лишень півтора десятка виносяться на аукціон, а реально доходять до нього лічені одиниці, - говорить Денисенко. - Така сама ситуація і з конкурсами на оренду землі.

Серед прикладів непрозорості процесу землевідведення, громадянський активіст навів рішення міськради щодо передання понад 10 гектарів в оренду ТОВ "АМС+" на Набережній - сума оренди невідома, але якби ця ділянка йшла в продаж на відкритому аукціоні, то вартість однієї сотки становила б від $ 20 000; огородження парканами 20-25 % території парку ім. Богдана Хмельницького з вирубанням дерев та насаджень ТОВ "Ольвія" - це сталося за три місяці до отримання підприємством дозволу на відведення землі.

Було згадано й землевідведення, здійснене для ТОВ "Дитяча спортивно-оздоровча школа олімпійського резерву", в засновниках якого - керівник Дніпропетровської партійної організації "ГРОМ АДА" й одноіменної фракції в міськраді Загід Краснов разом із дружиною. Загальна площа виділених земділянок для цього ТОВ складає понад 5 гектарів. Цей приклад був наведений на підтвердження того, що основні гравці - зацікавлені в землевідведенні особи - знаходяться в більшості міськради, серед керівників фракцій і депутатських груп.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_634.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_634.php on line 94

Warning: file(./comments/cart_634.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_634.php on line 94


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_634.php on line 97


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64