Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Єхануров обіцяє покласти "на лопатки" Тимошенко, а якщо не вдасться - свій партквиток на стіл

Коментуючи результати дострокових парламентських виборів, керівник Дніпропетровського обласного виборчого штабу Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Юрій Єхануров відзначив як позитивні, так і негативні фактори.

Серед "плюсів" - країна, за його словами, очистилась від політичної корупції і підсумки голосування засвідчили підтримку громадянами курсу, взятого в цьому питанні Президентом Ющенком. Отже, оцінка, яка була дана виборцями, виправила ситуацію в парламенті.

Серед "мінусів" політик констатував посилення розколу в країні та радикалізацію суспільних настроїв. Перефразовуючи відомий вислів, Ю.І. Єхануров резюмував: "Ще одна така перемога, і ми залишимося без країни".

Щодо виборчого процесу на Дніпропетровщині, то керівник облштабу "НУ-НС" сказав, що незважаючи на чималу кількість зареєстрованих дрібних порушень, в цілому вибори відбулись у відповідності із законом.

Юрій Іванович також поінформував про досягнуту ним домовленість з головою обласної ради Ю.Г. Вілкулом про відкриття його - Єханурова - приймальні в будівлі цього представницького органу. Така ж приймальня має з'явитися і в Кривому Розі.

Екс-губернатор Дніпропетровщини назвав регіон одним з ключових і висловився за гуртування місцевої політичної еліти, що дозволить області відновити колишню вагу в державі.

- Країна потребує розсудливого політичного посередника, який би поєднував патріотизм Заходу і прагматизм Сходу, - наголосив "нашеукраїнець", говорячи про роль, яку має відігравати в Україні наш регіон.

Щодо коаліційного процесу та займаної відносно цього своєї особистої позиції Єхануров сказав, що мав зустрічі з рядом основних діючих осіб: Президентом Ющенком, главою секретаріату Балогою, очільником "Нашої України" Кириленком, лідером Блоку "НУ-НС" Луценком та колегою по партії Ксенією Ляпіною, на яких, за його словами, зумів донести своє бачення ситуації.

З приводу оприлюдненого "Українською правдою" його листа до Президії "Нашої України", Єхануров знов акцентував на внутріпартійному статусі надрукованого Інтернет-виданням послання.

Водночас політик вкотре заявив про розбіжності в позиціях з БЮТ, які вираховує сімома пунктами. Зокрема, неузгодженості, за Єхануровим, торкаються питань щодо ринку землі, акціонерних товариств, тендерних процедур, повноважень Кабміну, обіцянок БЮТ повернути протягом 2 років втрачені заощадження громадян, планів стосовно ревальвації гривні та реформування армії.

Єхануров наполягає, що перед тим як підписати Угоду про створення коаліції, слід з'ясувати позиції по всіх перелічених пунктах. При цьому, зазвичай веселий і бадьорий, Єхануров враз змінює вираз обличчя з усміхненого й лагідного на підкреслено суворий і далі, гнівно потрясаючи в повітрі папірцем (з семи пунктів) ледь не крізь зуби, цідить:

- Ми повинні показати, що ми є серйозною політичною силою… Я Луценку вже казав, що не маю сумнівів у тому, що весь цей перелік БЮТ здасть, якщо я увійду в переговорний процес. Вони здадуть все, до кожної коми… заради посад... Впевнений, що БЮТ прийме всі мої пропозиції.

Від прямої відповіді на запитання, чи голосуватиме він за Тимошенко на посаді Прем'єра в разі схвалення цієї кандидатури парламентською фракцією "НУ-НС", Єхануров ухилився, одначе наголосив на тому, що озвучену позицію він збирається захищати на Президії "Нашої України", у фракції, на політраді партії і з'їзді. Якщо ж йому не вдасться відстояти свою лінію, політик готовий покласти на стіл партквиток.

Екс-прем'єр також виступив за залучення до перемовин щодо створення коаліції Блоку Литвина і Партії регіонів. "Всі мають бути почутими" - мотивував Єхануров.

СПЕЦкоментар:

У сказаному Юрієм Єхануровим на звітньому пресовому заході в понеділок, 22 жовтня, у Дніпропетровську були й такі слова:

"Виборець думав перед тим, як йти голосувати. Перед цим виборцем ми, як політична сила і я особисто, несемо відповідальність. Ми повинні показати, що ми серйозна політична сила і відповідаємо за кожне слово своєї програми." Висловлене політиком видається надзвичайно слушним і доречним.

Формат демократичної коаліції і умови її створення були чітко й однозначно визначені БЮТ і "НУ-НС" перед виборами. Проголошений курс на політичне партнерство був неодноразово закріплений як усно, так і письмово. Про необхідність консолідації постійно заявляли лідери обох політичних сил (вони продовжують це робити і нині).

На дострокових виборах українці голосували за ці Блоки, в тому числі усвідомлюючи й схвалюючи подальшу парламентську перспективу мегаблоків, а саме - обраної стратегії на об'єднання заради подальших демократичних перетворень в країні.

Категорична відмова від укладання так званої "широкої коаліції" з біло-блакитними дозволила "НУ-НС" уникнути електоральної поразки і закріпити свій минулорічний результат, а завжди рішуча та принципова позиція в цьому питанні БЮТ сприяла на ряду з іншими факторами безсумнівному і приголомшливому успіху Блоку Юлії Тимошенко. Отже виборці були свідомі свого вибору і робили його, щиро радіючи досягнутому надійному союзу двох споріднених Майданом політичних сил.

З огляду на це, будь-які розмови представників цих демократичних Блоків, що в той чи інший спосіб або ставлять під сумнів досягнутий раніше консенсус, або гальмують чи ускладнюють укладання парламентської Угоди про створення демкоаліції, дискредитують як самих політиків, так політичні сили, до яких ці "достойники" належать. Подібні виступи (та ще й ледь не в ультимативній формі, що дозволив собі Єхануров) є безсовісно-цинічними по відношенню до виборців, вони перетворюють політичний процес на профанацію, викривляючи волю і підриваючи віру народу.

Не зайвим було б пам'ятати і про таке. Голосуючи за "НУ-НС", пересічний виборець стовідсотково не мав на увазі можливу у майбутньому окрему думку якогось партійця, яка на 180 градусів розверне передвиборну партійну лінію і яка загрожуватиме поверненням країни у нещодавнє минуле, спотворене політичними запроданцями. Можливо, таким політикам аби скласти партквиток не варто очікувати Президії, фракції, політради, з'їзду, а здати квиток вже зараз, без того, аби намагатися перетворити у заручники власних амбіцій цілу країну!

P.S. Юрій Єхануров сказав, що з його Дніпропетровських сусідів за "НУ-НС" ніхто не голосував. З моїх - також. Але моя родина на цих дострокових виборах свідомо віддала рівну кількість голосів - по двоє - за "НУ-НС" і БЮТ. Почуте від Єханурова змушує серйозно замислитись, чи варто віддавати свої голоси за "НУ-НС" на наступних виборах. Адже наші голоси - абсолютно не заради підтримки "біло-блакитних" скунсів в помаранчевому "НУ-НСі".

Екс-прем'єр висловився за залучення до коаліційних переговорів Партії регіонів і Блоку Литвина, мотивувавши це тим, що, мовляв, "всі мають бути почутими". Так от ці "всі" і так добре чуті. Вони не сходять з екранів телевізорів та газетних шпальт незважаючи на те, при владі вони чи в опозиції, виграли вибори чи програли. Іх достатньо і в державних органах влади, і в бізнесі, і де завгодно ще. Отже їх то якраз добре чути.

А самі біло-блакитні добре чули помаранчевих, коли нахабно викидали їх з Уряду, як безпомічних сліпих кошенят? І це - незважаючи на укладені меморандуми і універсали! Мали вони на увазі ці "папірці"! Може Єхануров забув про вчинену януковичами розправу? Це був гарний урок, який ніхто не в праві забувати! Якби ця біло-блакитно-червона погань набрала на виборах стільки голосів, скільки на нинішніх дострокових взяли разом БЮТ і НУНС, де б опинилися помаранчеві? Та про них ніхто б вже і не згадував! Спробували б вони тоді нагадати Януковичу про "єдність країни", про "подолання розколу". Послав би їх Віктор Федорович на... І, по-своєму, був би правий.

"Суспільство радикалізується...". Так радикалізується, адже всій цій янучарській навалі, яка загрожує країні втратою суверенітету, слід давати адекватну, радикальну відсіч!

Отже всі ці пустощі з "широкою коаліцію" слід негайно припинити і, як і належить "серйозній політичній силі", почати користуватись заслужено і легітимно здобутою перевагою на всі 100 %, брати на себе відповідальність і діяти. Якщо ж комусь не подобається кампанія, в якій опинився, то це дуже легко виправити - депутатський мандат на стіл і - щасливої дороги на всі чотири сторони!

Досить вже нарешті так піклуватися про своїх політичних противників та їхніх симпатиків, для яких "помєранчєвиє" - завжди були є і залишатимуться "оранжевой чумой". Згадайте кінець-кінцем про своїх прихильників, що разом зі своїми голосами, віддали вам свої серця, по яких декому так і кортить потоптатися. Вже вкотре...


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_641.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_641.php on line 158

Warning: file(./comments/cart_641.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_641.php on line 158


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_641.php on line 161


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64