Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Соціаліст Шибко і його "соколи"

Провальні для СПУ результати дострокових виборів спричинили внутріпартійну дискусію на тему "хто винен і що робити?". При цьому вище керівництво скоріше схильне списувати провину за нищівний результат на прорахунки виборчих штабів та місцевих парторганізацій, всіляко відводячи критику від лідера партії.

"СПУ набрала 2,86 % голосів і вперше опинилася поза парламентом. Провалом завершилася виборча кампанія у Вінницькій, Сумській, Хмельницькій областях, де СПУ має результат у п'ять разів гірший від отриманого у 2006 р. Подібне сталося у Полтавській, Чернігівській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Рівненській, Тернопільській, Львівській областях та у місті Києві" - зазначається в Постанові Політради СПУ від 27 жовтня.

В документі також йдеться про значні прорахунки Центрального виборчого штабу і регіональних комітетів в організації виборчої кампанії та необхідність суттєвого оновлення персонального складу керівних органів партії та їх структури.

Одначе деякі з ініціатив, що висуваються партверхівкою в цілях "оздоровлення" СПУ, отримують серед партійців далеко неоднозначну оцінку аж до категоричного несприйняття.

Зокрема, в інтерв'ю "Товаришу" секретар Політради В.Я. Шибко, розцінивши непотрібним і недоцільним відсторонення Олександра Мороза з посади голови партії, виступив за обрання нового складу Політвиконкому та Політради зі зменшеною кількістю членів, а в якості одного з засобів подолання кризової ситуації в партії запропонував створити структуру з тимчасово надзвичайними, за його словами, повноваженнями для здійснення відповідної кадрової політики.

- Такими повноваженнями може бути наділений новообраний Політвиконком у складі секретарів Політради, - говорить Шибко. -. (…) До повноважень Політвиконкому, крім "підготовки та перепідготовки" кадрів, варто додати й "підбір та розстановку", тобто, за нових обставин дозволити вносити пропозиції щодо кадрових змін. (…) Ті люди, що зараз працюють і щойно пройшли через вибори, мені здається, не можуть бути об'єктивними. Лише новообрані Політвиконком та Політрада будуть здатні об'єктивно реагувати на прийняття тих чи інших рішень…

Проти озвученої Шибком ініціативи виступили його ж земляки з Дніпропетровської обласної парторганізації. Так, на пленумі обкому, що відбувся в суботу, 10 листопада, було прийнято звернення до Політради СПУ та однопартійців, в якому ініціативи вищого парткерівництва щодо "оздоровлення" партії називаються абсурдом і висловлюється протест проти згортання внутріпартійної демократії.

Між тим СПЕЦКОРУ стали відомі дані про вірогідну причетність секретаря Політради СПУ Віталія Шибка до спроб створити всередині СПУ ще одну структуру якщо не з надзвичайними повноваженнями, то з неординарними завданнями точно. Мова йде про паралельну СМС (Союз Молодих Соціалістів) організацію, яка б, акумулюючи в собі найбільш здібну молодь з числа партактивістів, мала б займатися збором аналітичних матеріалів стосовно внутріпартійного життя, пильно відстежувати настрої в первинних організаціях, оцінювати їхню реальну роль і значимість в політичній сфері регіону, уважно придивлятися до взаємостосунків у керівництві місцевих осередків, виявляти конфлікти інтересів між певними групами партійців тощо. Зібраною інформацією належало ділитися з спеціально визначеними для цього особами. Старання й заповзятість виконавців заохочувалася б просуванням в їхній партійній кар'єрі.

За здобутою журналістом інформацією, ідея створення організації, яку на зразок молодіжних, що існують в країнах Соцінтерна, планувалося назвати "Фалькон" (в перекладі на українську - "Сокіл"), виникла влітку 2004 р. Як подейкують, захід, на якому головними інструкторами виступили помічники Шибка, відбувся в липні-серпні того року на Донеччині, в люксових номерах однієї з баз відпочинку, що належить Януковичу. Для цього там були зібрані два десятки молодих активістів СПУ з 15 областей України.

Запропонована організація декларувалася ініціаторами її створення такою собі елітарною спільнотою, провідним загоном соціалістичної молоді, яка б мала послужити партії та особисто її лідеру Морозу. А в перспективі "Сокіл" мав би підім'яти СМС та очолити партосередки на місцях.

Агітуючи за створення нової організації, помічники Шибка, серед іншого, розповідали про недостатню увагу, що приділяється Вінським та Луценком молодіжному крилу партії, акцентували на негативній ролі, яку ці двоє діячів, наряду з іншими, відіграють в СПУ.

В один з днів "курсу юного бійця" в гості завітав сам Віталій Якович. Він розповів про перебіг виборчої кампанії, поточну політичну ситуацію, означив перспективи Соцпартії і країни у випадку перемоги на президентських виборах лідера СПУ Олександра Мороза.

До речі, особами, яким належало передавати зібрану в осередках інформацію, згідно з даними, отриманими журналістом, якраз і були помічники Віталія Яковича. Примітно, що деякі з них протягом спілкування з учасниками донецького "тренінгу" відкрито розповідали про свої дружні стосунки з есдеками-об'єднаними та регіоналами, в тому числі - особливо наближеними до "ВікторФедорича".

Інтернет-видання залишається відкритим для всіх зацікавлених сторін - як задля спростування, так і підтвердження викладеного матеріалу. Захоче хтось з відповідальних осіб СПУ, а може й сам Віталій Якович, якщо знайде для цього час і бажання, прокоментувати статтю - будь ласка, а ні - то так все і залишиться.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_658.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_658.php on line 102

Warning: file(./comments/cart_658.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_658.php on line 102


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_658.php on line 105


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64