Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


На міський заказник напав "Б.Е.Р.К.У.Т."

Щойно стало відомо про виділення приватним структурам території міського ландшафтного заказника "Лівобережний" для будівництва чергових спортивно-оздоровчого та торговельно-розважального центрів, громадськість міста стала на захист заповідної зони. Свої претензії люди адресують як владі загалом, так і конкретним, тепер вже колишнім, депутатам міськради, які за результатами дострокових виборів пройшли в списках БЮТу до Верховної Ради - Гарегіну Арутюнову та Михайлу Соколову. Саме цих обранців пов'язують зі структурами, яким виділили землю "Лівобережного".

За коментарем щодо ситуації навколо заказника СПЕЦКОР звернувся до координатора Громадянського активу Дніпра Андрія Денисенка, одного з лідерів організації, відомої в мегаполісі своєю рішучістю і безкомпромісністю в боротьбі з земельним дерибаном.

СПЕЦКОР: Ваш Актив постійно звинувачує в земельних махінаціях біло-блакитно-червону більшість міськради, ядром якої є Партія регіонів і Лазаренківська "Громада". Протестні акції на захист "Лівобережного" зараз підіймає інша організація і поки що не чути ГРАДу. Чи не є причиною тому можлива причетність до бізнес-структур, в розпорядження яких надано територію заказника, представників колись єдиного Помаранчевого табору, в даному випадку - БЮТу?

Денисенко: Саме Громадянський актив першим з інших організацій закцентував на тому, що в актах державної реєстрації землі "Лівобережного" не оформлені передбаченим законом чином і тому ці землі, які належать до природного заповідного фонду, внаслідок неповного закріплення, можуть опинитися під загрозою потрапити у чергову хвилю земельного дерибану.

Ми підтримуємо прагнення громадськості житлового масиву Фрунзенського стати на захист заказника "Лівобережний". Хочу викласти своє бачення того, що відбулось.

ГРАД достатньо гостро ставив питання відповідальності управління земресурсів і діючого начальника - пана Євгена Бачева. Ми про це відкрито говорили журналістам. Управління земресурсів не виконало покладених на нього службових обов'язків і не закріпило належним чином за заказником землю. І от в серпні поточного року "Лівобережний" став об'єктом атаки земельних рейдерів.

03.08.2007 Господарський суд Дніпропетровської області під надуманими приводами за позовом однієї комерційної структури до іншої прийняв рішення про вилучення зі складу заказника "Лівобережний", площа якого в цілому становить 197 гектарів, ділянки (код земельного кадастру - 63821005) в 56 га.

Якою ж була реакція нашої влади? 19 жовтня виконком приймає підготовче рішення про винесення на розгляд сесії, яка 31 жовтня затверджує рішення про передання отих 56 гектарів в оренду під проектування і будівництво (тобто, навіть проекту ще не існувало, а землю відразу виділили) спортивно-оздоровчого і торговельно-розважального комплексів фірмам ТОВ "Б.Е.Р.К.У.Т." (з крапочками після кожної букви) та ТОВ "АКС-Україна". Ця земділянка була розділена на дві частини і передана вказаним товариствам.

Я хочу наголосити на колективній відповідальності депутатської більшості міськради - коаліції "Родной Днепропетровск", яка проголосувала без жодних позитивних висновків землевпорядних структур і ГоловАПУ. Ні виконком, ні депутати не подали апеляції, не оскаржили рішення Господарського суду, а лишень скористалися ним.

Відповідально заявляю, що дії тих людей, які протягували рішення через суд, були від самого початку узгоджені і синхронізовані з депутатською більшістю, яка проголосувала за передачу цієї земельної ділянки "АКС-Україна" і "Б.Е.Р.К.У.Т." без аукціону і конкурсу.

У мене немає інформації про причетність чи непричетність до цього новообраних народних депутатів від Блоку Юлії Тимошенко - Арутюнова і Соколова. Я не хотів би коментувати цю інформацію…

СПЕЦКОР: Люди, що провели протестний захід, тримали плакати, на яких були вказані саме ці прізвища…

Денисенко: …Отже, я не маю даних, які б підтверджували або спростовували причетність названих осіб до лобіювання інтересів вказаних комерційних структур… Якщо серед замовників, організаторів та виконавців виявляться прізвища представників демократичних сил, ГРАД буде так само засуджувати дії цих осіб і виступати проти них. Але, на жаль, такі чутки все ж є.

До речі, Соколову і Арутюнову не зайвим було б якось…

СПЕЦКОР: Відреагувати…

Денисенко: …Так, відреагувати на появу цих повідомлень або чуток, і якщо їхня совість чиста, тобто вони не причетні до цих подій, то не просто спростувати ці чутки, але й стати на захист "Лівобережного", взяти справу під свій контроль і домогтися відміни рішення міськради.

Знаю, що ні директорат, ні власники спортклубу "Беркут", який розташований на території заказника і має на це відповідний дозвіл, не має нічого спільного з "Беркутом" із крапочками. Створення подібної назви - це одна з складових типово рейдерської технології.

ГРАД наполягає на тому, аби депутати, які прийняли помилкове рішення, можливо, не розгледівши, що ці землі належать до природно-заповідного фонду, створили комісію, яка б вивчила питання, хто і в чиїх інтересах діє.

Лобісти якої б політичної сили не стояли за рішенням щодо "Лівобережного", чиє б замовлення вони не виконували - ГРАД стоятиме на боці людей, мешканців Фрунзенського з кількох причин.

По-перше, це в дійсності є знищенням природно-заповідного фонду - зелених легенів міста. Треба чітко розуміти, що це єдиний природний бар'єр, єдина природна смуга, яка захищає Фрунзенський від шкідливих викидів заводу ім. Петровського. В цій зеленій зоні відпочивають як місцеві жителі, так і зі всього Дніпропетровська.

Хочу окремо відзначити безвідповідальну, злочинну позицію місцевої влади, яка протягом багатьох років і пальцем не поворухнула, аби відвести загрозу від цієї землі, адже було ясно, що її рано чи пізно будуть дерибанити.

По-друге, протягом багатьох років влада нічого не зробила для благоустрою "Лівобережного". Всі дерева, які там є, були посаджені зусиллями городян і громадських організацій.

По-третє, маємо цинічне використання міськвиконкому і міської ради, як одних з коліщаток рейдерського механізму. Якщо міськрада хоче зняти з себе звинувачення, вона має переглянути зайняту нею позицію і відмінити рішення.

СПЕЦКОР: На захист "Лівобережного" виступила "Земля і воля", очолювана Костянтином Писаревським. Яке ставлення ГРАДу до цієї організації та її лідера?

Денисенко: Наскільки я знаю, там діє низка організацій і "Земля і воля" - з тих, що долучилися. Вона має на це право, як і будь-яке громадське об'єднання. Не бачу особливого сенсу виокремлювати з них і розглядати якесь одне.

СПЕЦКОР: І на завершення бесіди ще одне запитання, що не має стосунку до заторкнутої теми. Як координатор ГРАДу Андрій Денисенко сприйняв повернення "Аксельрода"? Він тепер там, де і сидів - на лавці Катеринославського бульвару, немов і не відлучався з місця.

Денисенко: Я думаю, що ці дії слід тлумачити у відповідності з Кримінальним кодексом. Я не пригадую, скільки там дають за вчинення хуліганських дій. …Саме так я і розглядаю повернення "Аксельрода".

Відразу хочу зазначити, що у мене немає жодної алергії на його персону, очевидно - це досить спритний і вдалий бізнесмен з успішними результатами діяльності. Я тільки не розумію, чому чергову успішну річницю його бізнесу чи дня народження повинно святкувати ціле місто? Мені, наприклад, невідомі його особливі заслуги перед Дніпропетровськом і я не розумію ідею й художню цінність цього пам'ятника, щоб його вживлювати в кам'яну лавку на бульварі.

Впертість, з якою "Аксельрод" повертається на своє місце сидіння, не робить честі ані йому особисто, ані його друзям. Краще б ці гроші і зусилля були б спрямовані на відновлення пам'ятника Шевченку, зруйнованого в одноіменному селищі, що в Дніпропетровську.

СПЕЦКОР: А що б ти сказав людям, які не визнають схожість скульптури з бізнесменом Аксельродом або вважають її надуманою?

Денисенко: Я б порадив їм придбати окуляри або освіжити пам'ять.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_673.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_673.php on line 179

Warning: file(./comments/cart_673.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_673.php on line 179


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_673.php on line 182


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64