Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В Дніпропетровських маршрутках хочуть заборонити "шансон"

З такою ініціативою виступили громадська організація "Пора-Да", Молодіжна рада Дніпропетровська та представники студентського самоврядування в рамках започаткованого ними міського проекту "ДнЄпро- 2012".

В цілому проект, який безпосередньо пов'язаний із проведенням у Дніпропетровську фінальної частини Чемпіонату Європи, розрахований на 4 роки і має метою впровадження у місті європейських стандартів якості життя та культури.

Молоді активісти сподіваються на підтримку міською громадськістю їхніх ініціатив щодо реалізації суспільно-значущих програм, спрямованих на:

- пропаганду здорового способу життя - заняття спортом, подолання шкідливих звичок;

- покращення екологічної ситуації;

- зміцнення патріотизму та любові до рідного міста;

- виховання толерантності, ввічливості та взаємоповаги між людьми;

- вдосконалення транспортної інфраструктури.

Передбачається залучення до реалізації намічених програм вчених, політичних діячів, митців, відомих спортсменів, а також небайдужих підприємців. Протягом найближчих місяців буде проведений конкурс на краще гасло та логотип "ДнЄпро-2012".

СПЕЦКОР поцікавився перспективою та конкретними механізмами втілення у життя запропонованої активістами молодіжних організацій ініціативи щодо заборони "шансону" в маршрутках, яка серед інших здалася автору Інтернет-видання найбільш оригінальною і слушною. Бо й справді вже остогиділо від тюремної лірики на зразок "владимирского централа", що частенько лунає в салонах мікроавтобусов. Для нормальних, тобто не кримінальної свідомості, пасажирів такий блатняк є приниженням громадянської та людської гідності - як можна не образитись, коли тебе, добропорядного громадянина, вибачте, за "урку" мають.

- Найближчим часом ми зробимо все можливе, аби ця ініціатива, здобувши підтримку в жителів Дніпропетровська, була винесена на сесію міськради, - заявляє лідер громадської організації "Пора-Да" Роман Швець. - Ми вважаємо, що така субкультура, як "шансон" в громадському транспорті - далеко не найкраща візитівка нашого міста.

- Уважаемые журналисты, я бы хотел акцентировать ваше внимание на том, что все программы, инициированные нами в рамках проекта "ДнЄпро-2012", начинают действовать с сегодняшней прес-конференции, с сегодняшнего дня,- уточнює голова Молодіжної ради Артем Хмельніков.

Зворушений неодноразово продемонстрованим цим діячем підкреслено шанобливим ставленням до представників преси, а ще більше - озвученням саме ним, Хмельніковим, пункту запроваджуваної програми щодо "толерантності, ввічливості та взаємоповаги між людьми", СПЕЦКОР пригадав теперішньому голові Молодіжної ради прикрий інцидент, який трапився одного разу між ним і журналістом на сесії міської ради.

Автор сайту спостерігав за роботою депутатів з останнього ряду сектора для преси: уважно слухав виступи народних обранців, занотовував інформацію у записничок та записував на диктофон. Праворуч від журналіста було два вільних місця. Їх-то невдовзі і зайняли Артем Хмельніков із супутницею. Щойно парочка всілася, як почала безперервно теревенити. Особливо заважав баритончик юнака - журналіст звернув увагу на те, що індикатори якості запису на диктофоні реагують вже не на депутатські виступи (завдяки хорошій акустиці запис на плівку з останнього ряду зали є достатньо якісним для подальшого відтворення, коли йдеться про газетярів), а на безперервне бубоніння сусіда праворуч.

Журналіст терпів-терпів, смикався-смикався й, нарешті, відчувши безперспективність сподівань на відновлення належних умов для виконання своїх професійних обов'язків, таки відважився на зауваження:

- Слухайте, якщо вам конче необхідно вести перемовини і ви ніяк не можете утриматись від них, то чи не могли б пересісти: погляньте-но, скільки в цьому секторі, до речі, призначеному для журналістів, вільних місць, починаючи з наступного ряду.

У відповідь журналіст замість логічних і природних в такій ситуації вибачень почув пропозицію самому змінити дислокацію. Хмельніков сказав, що він співробітник апарату міської ради, тож має право сидіти, де забажає, а якщо він комусь заважає, то нехай той і пересаджується. Дійшло навіть до того, що майбутній голова Молодіжної ради зажадав від журналіста пред'явити документи, пригрозив поскаржитись його начальству і взагалі пообіцяв перевірити, наскільки правомірною є акредитація журналіста на сесіях.

Хмельніков згадав цей епізод. На прес-конференції він повівся з журналістом куди ввічливіше, ніж в сесійній залі, хоча й тут на початку пробував маневрувати. Зокрема, сказав що він не представлявся співробітником міськвиконкому.

- Так ви мені тоді ще й збрехали! - обурився журналіст.

- Вот видите, сразу "збрехали", я более толерантный, чем вы, - зауважив Хмельніков.

Чекайте, а як же назвати брехню якось інакше? Адже тоді молодик навів це як аргумент, як мотивацію поведінки, намагаючись вплинути на журналіста своєю посадою, підкреслити свою значущість.

- А скажите, когда это было и сколько времени с тех пор прошло? - запитав голова Молодіжної ради.

- Рік чи більше, - відповів СПЕЦКОР. - А ви це до чого?

- Вот видите, уже год прошел, а вы только сейчас об этом заявляете,- "знайшовся" Хмельніков.

- Яка різниця, рік пройшов чи два? Я говорю про суть інциденту, який до-речі, міг трапитись в будь-яку сесію: і вчора, і сьогодні, і завтра, - пояснював журналіст.

До того ж, Хмельніков не та особа, у зверненні до якої журналіст мав би потребу, а цей пресовий захід - перший, на якому журналіст побачив його в якості однієї з головних діючих осіб. Тож раніше я його ніде не чув і не бачив, а трапилася оказія - пригадав про інцидент на прес-конференції.

- Правда, я не совсем понимаю, каким образом напомненное вами имеет отношение к теме сегодняшней пресс-конференции? - продовжував відпиратися Хмельніков.

- Як яке? Пряме! Ось переді мною ваш прес-реліз, в якому вами ж озвучений пункт, де ви виступаєте за "толерантність, ввічливість та взаємоповагу між людьми". Ви вважаєте, що тоді на сесії вчинили гідно толерантної, ввічливої людини?

І лише після цього журналіст таки почув від Хмельнікова те, чого, власне, і добивався:

- Гаразд, - сказав кривдник, - якщо ви вважаєте, що я вас образив як журналіста, приношу вам свої вибачення і бажаю, щоб цей випадок, був останньою прикрістю в вашій журналістській діяльності.

При цих словах Артем Хмельніков підійшов до журналіста і протягнув руку.

- Приймається, - відповів СПЕЦКОР, потиснувши руку на знак примирення.

З цього моменту Інтернет-автор вважає епізод повністю вичерпаним, таким, в якому поставлено логічну крапку.

(Але, безумовно, найоригінальніше цей епізод сприйняла "Днепровская правда" в замовленій депутаткою облради від Блоку мафіозі Лазаренка, гендуректоркою ДОДТРК ВШиловою статті у відповідь на критичні щодо неї публікації, розміщені на сайті - газета подала цей епізод так, що мене, бачите, "жаба задавила от того, что парень с девушкой общается" і назвала мене "СПЕЦОЗАБОЧЕННЫМ". Ну взагалі, таке "намолотили". Про це, якщо ще не читали - у "Повному абзаці". Відповідь - адекватна завданій кривді.)


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_677.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_677.php on line 191

Warning: file(./comments/cart_677.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_677.php on line 191


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_677.php on line 194


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64