Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Вимагаючи закриття телекомпанії АТВ, одесити добралися до Києва.
Вони протестують проти "п'ятої колони" на одеському телебаченні

Велика група одеситів, підтримана українськими патріотичними організаціями, продовжує акції з вимогою негайного позбавлення ліцензії телеканалу "АТВ". Після першого протесту, організованого біля Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, її учасникам пообіцяли провести перевірку і ухвалити остаточне рішення не пізніше 12 грудня.

Цього разу одесити влаштували своєрідний кінозал просто неба неподалік будинку секретаріату Президента. Численні глядачі мали нагоду власними очима побачити авторські програми Григорія Кваснюка, які стали причиною для обурення громадськості.

Глядачем програм став і працівник приймальні секретаріату Президента України Костянтин Кокарєв. Йому передали звернення, адресоване главі держави Віктору Ющенку.

"Останнім часом, антиукраїнська пропаганда на Півдні та Сході країни набула загрозливих для національної безпеки України та ганебних для української державності масштабів. В першу чергу, критична ситуація склалася через бездіяльність Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Зокрема, ведучі телеканалу "АТВ" в Одесі відкрито дискредитують Україну як незалежну державу, штучно створюють осередок соціальної напруженості, невдоволення та громадянського протистояння. "АТВ" поширює антинаукове за змістом та хамське за формою трактування української історії, займається навішуванням ідеологічних ярликів, ворожих для української свідомості. Канал регулярно протиставляє населення західної та східної України.

Вищенаведені факти свідчать: телеканал "АТВ" порушує не лише цивільні, політичні, соціальні, духовні права та свободи одеситів, але і самі принципи державної інформаційної безпеки.

Секретаріат Президента зобов'язаний вживати необхідних заходів для припинення діяльності телеканалів, які цілеспрямовано проводять антидержавну пропаганду", - йдеться у документі.

Його підписали Український літературний інститут, видавництво "Просвіта", Асоціація українських письменників, профспілка Київського національного університету імені Шевченка, режисер Олександр Муратов, група одеситів - учасників акції.

Вони просять у Президента України втрутитись в ситуацію та посприяти анулюванню ліцензій на телемовлення, виданих ТОВ "АТВ" за "недотримання ліцензійних умов, грубе порушення діючого законодавства в сфері інформаційної безпеки, розпалення міжнаціональної ворожнечі та сепаратистську пропаганду".

Працівник приймальні секретаріату Президента України Костянтин Кокарєв запевнив одеситів, що численні звернення і відеоматеріали з програмами телекомпанії "АТВ" будуть ретельно вивчені і передані главі держави для подальшого реагування.

Одесити запевнили, що готові до наступних акцій протесту.

"Мене особисто, моїх знайомих і друзів обурює діяльність телеканалу "АТВ", особливо програми за участю Григорія Кваснюка. Його програми містять неправдиві відомості про ситуацію в Одесі. Дивує його мова спілкування з глядачами. Цьому слід покласти край", - розповідає мешканець Одеси Ігор Левченко.

Одесит Віталій Пономаренко висловив сподівання, що Президент України почує вимоги учасників проведеної акції і з телеефіру зникне продукт, який провокує суспільне невдоволення і дезінформує мешканців міста".

Голова громадської організації Комітет захисту прав телеглядачів Галина Середюк наголосила, що Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення має скасувати ліцензію для телеканалу "АТВ".

"Закриття програми за участю Григорія Кваснюка не змінить політику телеканалу. Дії Нацради мають бути рішучими", - вважає вона.

Комітет захисту телеглядачів проведе наступну акцію у Києві вже 12 грудня біля приміщення Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення. Цього дня мають розглядати питання щодо подальшої діяльності одеського телеканалу "АТВ".

Ігор Столяров
Одеса.

/Текст і фото надіслані автором матеріалу електронною поштою/

P.S. "СПЕЦКОР" вважає, що цей приклад варто було б наслідувати і дніпропетровським осередкам партій та громадських організацій національно-демократичного спрямування щодо очолюваного депутаткою облради від Блоку мафіозі Лазаренка В.Шиловою обласного державного телебачення. На жаль, поки що суспільно-політична й телевізійна діяльність цієї одержимої "славянским единством" з Росією псевдопатріотки, що має відверто антидержавний й антиукраїнський контекст, залишаються без належної реакції.

/Впродовж теми читай також: "Одеський телеканал АТВ позбавлять ліцензії через суд"/


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_689.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_689.php on line 144

Warning: file(./comments/cart_689.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_689.php on line 144


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_689.php on line 147


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64