Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


У відомчому житлі треста "Дніпроспецбуд" чекають на візит прокурора

Таке продовження наразі отримала багаторічна боротьба мешканців чотирьох багатоквартирних будинків за гідні людини умови проживання, протягом якої за захистом своїх комунальних прав люди зверталися до всіх можливих інстанцій: міськвиконкому, мера міста Івана Куліченка, облдержадміністрації, омбудсмена України Ніни Карпачової, Кабміну, депутатів міської і Верховної Ради; пікетували міськраду в день сесії, заявляли про наміри перекрити трасу по вулиці Героїв Сталінграду на 12 кварталі, про що були відзняті сюжети місцевими телеканалами. Та все марно, результат виявився нульовим. Всюди нужденні були проігноровані або зневажені відписками. Ба, навіть більше - неймовірно, але факт: замість допомоги в одній з приймалень активістка ініціативної групи зазнала морального приниження від помічників депутата міськради та застосування фізичної сили з боку охоронця підприємства, де цей "народний" обранець - гендиректор.

В серпні 2005 року виснажені тривалою і цілковито безперспективною епопеєю відчайдухи звернулися до суду - теж без найменших сподівань на успіх. Вони зробили це не стільки, сказати б, заради перемоги в процесі, скільки для того, аби зрештою поставити крапку в своїх спробах подолати роками не вирішувану проблему. І яким би не було рішення суду, воно б сприйнялося багатостраждальцями як остаточне і кінцеве, адже сили продовжувати виборювати справедливість самотужки вже не залишалося ніякої. Психологічно вони були готові скласти зброю, змирившись зі своєю гіркою долею.

Але на диво, жест відчаю увінчався приголомшливим для позивача фіналом: за Божої допомоги вдалося перемогти. Поразки зазнали як "Дніпроспецбуд" зі своїм жеком, так і міськрада. Їхню бездіяльність визнано неправомірною, трест - зобов'язано надавати весь комплекс комунальних послуг належної якості в повному обсязі, а міськраду - забезпечити передання відомчого житла в комунальну власність.

Примітна деталь: прості люди добиваються через суд повернення до комунальної власності відомчого житла в часи суцільного дерибану всього, що бачить око ненажерливих ділків,серед яких високопосадовці і депутати - ті, що якраз покликані піклуватись про державу і людей, але замість цього використовують своє службове становище, аби через суд відібрати у держави її власність (як це зокрема відбувається в Дніпропетровську із землею, гуртожитками та іншими об'єктами) з метою подальшої особистої наживи. Городяни покладають надії на те, що яким би не був муніципальний хазяїн - це все одно краще, ніж абсолютна відсутність комунального сервісу при відомчому "господареві".

Обидва відповідача, не погодившись з негативним для себе вердиктом суду, подали на апеляцію. Але й там позивачеві вдалося відстояти правоту своєї позиції і справедливість висунутих претензій: Апеляційний суд в Дніпропетровській області залишив рішення Бабушкінського райсуду без змін.

Наступний етапом стало виконання рішень держвиконавчслужбою. Обласний її підрозділ спрацював напрочуд оперативно: два рази стягнув з міськради за невиконання судового рішення штрафи, а після того повернув до райсуду виконавчий лист, який так і залишився невиконаним міськрадою. Вже скоро рік мине як це сталося, а ніякої звістки нізвідки, з невідомих причин, немає, а з тим і продовження справи. Так вона, вочевидь, і заглухла.

А от щодо "Дніпроспецбуду" та його жеку, процес виконання судового рішення триває й досі. І тепер він на стадії розгляду прокуратурою Бабушкінського району подання держвиконавчслужбою про відкриття кримінальної справи відносно голови правління ВАТ "Дніпроспецбуд" С. Мельника та директора ДП треста - ЖЕУ - Т. Гарькавої.

В Бабушкінській прокуратурі подання потрапило до Я.В. Юдіна, від якого нещодавно позивач дізнався про… вирішення "Дніпроспецбудом" та ЖЕКом всіх комунальних проблем: керівництво тресту і його ДП в один голос заявляють, що ними… все виконано.

Безсовісні! В якого ж Сірка вони очі позичили, неперевершені нахаби і циніки! Адже як протікав, так тече дах; не працював і не працює ліфт у дев'ятиповерхівці. Як не було за останні десять років поточного ремонту під'їзду, так і досі стоїть весь обшарпаний, з облупленими стінами та покрученими стояками опалення, якого ніколи в них не було, та ще й засмічений, бо не прибирається жеком. Немає на поверхах і освітлення.

Понад 10 (!) років немає гарячої води, яку подавала відомча котельня на чотири будинки, поки не була занедбана і розкрадена.

Не переймається ЖЕК і проблемою опалення, відмовляється складати акти про недостатню температуру води в батареях, від чого в помешканнях потерпають від холоду. А от старший майстер з опалення району - Олег Ширмаков - називає ЖЕК і його начальницю "хорошими", мабуть якраз через те, що не має з ними ніякого клопоту - претензії мешканців до нього не доходять, бо гасяться бездіяльним жеком.

Але й такий незадовільний стан опалення для людей, що проживають у цьому проклятому відомчому житлі - вже "райська насолода", оскільки в їхню пам'ять і кістки назавжди закарбувалися страждання від лютого холоду протягом трьох зим поспіль, які вони пережили (щоправда, не всі) взагалі без опалення.

Ярослав Васильович з Бабушкінської прокуратури обіцяв особисто прибути на місце комунального лиха, аби переконатися у його масштабах. У відомчому житлі давно з нетерпінням чекають цієї знаменної події.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_701.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_701.php on line 101

Warning: file(./comments/cart_701.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_701.php on line 101


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_701.php on line 104


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64