Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


ДОО УНП звинувачує Московський Патріархат в контрабанді і стає на захист... Гаррі Поттера

З А Я В А

Проводу Дніпропетровської обласної організації Української Народної партії

"Про незаконне використання
в школах Дніпропетровської області
навчального посібника для 5-го класу
"Християнська етика. Сходинки духовності".

У школах Дніпропетровської області запроваджено навчальний посібник для 5-го класу "Християнська етика. Сходинки духовності". (Упорядник О.Г. Рогова).

Назва підручника не відповідає його змісту. Досить сказати, що в посібнику є параграф "Походження світу". Два параграфи називаються "Святині нашого краю", але в них йдеться виключно про храми УПЦ-МП.

Фактично під назвою "Християнська етика" контрабандою протягнено підручник Закону Божого з позицій Московського Патріархату, що є прямим порушенням Конституції України (ст. 35 та 24), Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" й цілої низки законів та нормативних актів, що регулюють діяльність загальноосвітніх шкіл.

В двох місцях підручника (с. 164-165 та с. 186-187) учням прищеплюється негативне ставлення до інших релігій, що також є прямим порушенням чинного законодавства.

Окремо слід сказати, що книга під назвою "Християнська етика" написана з аморальних позицій. Вже сама ідея - "підсунути" один предмет під виглядом іншого та прикрити порушення законів написом "Християнська етика" на обкладинці - може сміливо претендувати на золоту медаль з аморальності. Але крім того, автори, які приховали свої прізвища (О.Г.Рогова, за офіційною версією, є лише упорядником) повсякчас вдаються до брехні та напівправди.

Так, на с. 51 подається "Довідка від Добрика", де сказано, що "дві з трьох програм" телебачення "містять сюжети насильства", що є явним перебільшенням з пропагандистською метою - при роботі з дітьми такі методи неприпустимі; далі, розповідаючи про насильство на екрані, автори не бажають робити різниці між випадками дійсної пропаганди насильства та випадками, коли воно показується з метою його викриття й засудження;

- на с. 53 наводиться абсурдне ствердження, начебто книги та фільми про Гаррі Поттера "являють собою практичний посібник з магії для початківців" - автори явно вірять в існування магії!

- на с. 149 наводиться твердження "Політика, спрямована на зародження ворожнечі між народами - це націоналізм" - з цим визначенням ніколи не погодилися б націоналісти де-Голь чи Сун-Ятсен.

- на с. 164-166 війна в Чечні подається з російських позицій та стверджується: "Життя показало, що чеченський полон - це найстрашніше, найжорстокіше, що взагалі може бути на світі" - десятки тисяч свідоцтв про звірства російських карателів не лише над військовополоненими, але й над жінками та дітьми автори ігнорують.

- з історії православних храмів виключено все, що не можна використати для пропаганди позитивного іміджу МП, наприклад, повідомляється про відкриття Троїцького собору у 1941 р. і ні слова про те, що його було відкрито за наказом німецької окупаційної влади.

На підручнику відсутній обов'язковий гриф "Допущено Міністерством освіти України" з точними вихідними даними документів, натомість стверджується, що матеріали розміщені відповідно" до затвердженої програми - звичайна уловка авторів "піратських", не затверджених Міністерством, підручників. Усі відомі на сьогодні документи, якими виправдовують цю книгу, або стосуються ПРОГРАМИ (а не самого підручника, який має бути затверджений окремо), або прийняті з грубими порушеннями закону.

Як рецензенти книги згадуються люди, які не є фаховими релігіознавцями і низька кваліфікація яких очевидна хоча б з того, що сам предмет вони вперто іменують "етика віри та релігіознавства" - це те ж саме, що етика географії.

В протоколі №8/1-2 від 29 червня 2006 р. "Про концептуальні засади вивчення в загальноосвітніх навчальних закладах предметів духовного морального спрямування", затвердженого рішенням колегії Міністерства освіти України, йдеться про апробацію навчальних програм і посібників з "Основ Християнської етики" та "Основ релігійної етики". На підставі цього була розроблена програма з Основ Християнської етики для учнів 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів за участю фахівців всіх християнських церков, діючих в Україні.

Нашим же дітям на Дніпропетровщині пропонується вивчати християнську етику з благословення однієї церкви - Московського Патріархату.

Провід Дніпропетровської обласної організації Української Народної партії заявляє вимогу:

1. Міністерству освіти і науки України скасувати рішення про допущення цього підручника.

2. Прокуратурі області порушити карну справу по факту нехтування Конституцією України, про що вказано в констатуючій частині заяви.

3. Голову Української Народної партії, народного депутата Ю.Костенка просимо направити депутатський запит до Міністерства освіти nа науки України з викладеного матеріалу.

4. Заяву направити обласній Дніпропетровській державній адміністрації, Головному Управлінню освіти в Дніпропетровській області, засобам масової інформації.

Голова ДОО УНП
Анатолій Сокоринський.
Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_702.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_702.php on line 158

Warning: file(./comments/cart_702.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_702.php on line 158


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_702.php on line 161


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64