Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"ВСІ НА БОРОТЬБУ З ЗЕМЕЛЬНИМ ДЕРИБАНОМ!"
прийшли до мерії в день сесії міськради
(ФОТОРЕПОРТАЖ)

В середу, 26.12.07, у день проведення чергової сесії Дніпропетровської міськради до стін мерії своїх прихильників вивели як учасники коаліційної більшості (зокрема Партія регіонів, лазаренківська "Гром ада", КПУ, СДПУ (о)), так і опозиційної меншості (БЮТ, НСНУ) міського парламенту.

Представники кожної зі сторін тримали гасла, що звинувачували політичних опонентів в земельному дерибані та інших махінаціях з власністю територіальної громади міста. Депутатам-БЮТівцям Гарегіну Арутюнову і Михайлу Соколову, що за підсумками дострокових виборів змінили депутатську прописку, перейшовши з міської до Верховної Ради, активісти біло-блакитно-червоних адресували персональні звинувачення.

БЮТ, закидаючи коаліції те, в чому сам нею звинувачується, вимагав дострокових виборів міської ради. Біло-блакитні захищали міськраду, висловлюючи їй свою підтримку. Аби висловити власну позицію до мерії, прийшла і громадська організація "Громадянська дія", яка обстоює докорінне реформування сектору ЖКГ .

- Всі наші численні звернення до міської ради та її комісій, в тому числі з питань ЖКГ, не дають жодного результату, - говорить лідер "Громадянської дії" Дмитро Скобліков. - В той же час ми бачимо, якими темпами йде дерибан нашої землі. Тому нам набридло чекати. Ми відчуваємо, що потрібні зміни і висловлюємо свою готовність до активних дій. Ми не хочемо більше дозволяти витирати об себе ноги.

СПЕЦКОР: Тут на мітингу звинувачують один одного в дерибані і помаранчеві, і біло-блакитні, а ви на чиєму боці?

- Ми підтримуємо лише тих, хто відстоюватиме наші інтереси - не особистісні, а суспільні, інтереси територіальної громади.

СПЕЦКОР: Отже ви не довіряєте нинішньому складу міської ради…

- Ні, і виступаємо за найскоріші її перевибори!

СПЕЦКОР: Але ж дивіться, депутати ніби готуються затвердити програму реформування ЖКГ, можливо це є хоч якимось кроком вперед…

- Ви сподіваєтесь на те, що жеки виправляться і почнуть надавати населенню якісні послуги? Тут потрібні ринкові відносини - ми наполягаємо на запровадженні нової системи управління приватизованим житловим господарством. Сьогодні в країні ринкові правила діють вже повсюдно, а сфера ЖКГ й досі знаходиться в "соціалізмі". Зрозуміло, кому це вигідно! З одного боку вони нам кажуть, створюйте, мовляв, об'єднання співвласників, а коли ми їх створюємо, то землі, що під нашими ж будинками, ніхто не хоче передавати у наше розпорядження. Так яким чином можна створювати ці об'єднання без землі?

Відкриваючи сесію, міський голова Іван Куліченко сказав, що він вкрай засмучений тим, що відбувається перед стінами міськради і закликав депутатів не політизувати атмосферу як в залі, так і за її межами:

- Людей понавозили і залишили з'ясовувати один з одним стосунки. Не гнівіть Бога! Дайте людям спокійно відсвяткувати новорічні свята!

В кулуарах міськради під час сесії вже згадуваний Гарегін Арутюнов звітував журналістам про свої та колег-земляків звитяги у Верховній Раді на благо рідної Дніпропетровщини:

- В першу чергу хотів би вам, в якості новорічного привітання, повідомити, що вчора, це сталося близько першої години ночі, у міністра фінансів підписано наше депутатське звернення від фракції БЮТ - нам вдалося добитися належного фінансування дніпропетровського міськелектротрансу, який перевозить найбільшу кількість пасажирів-пільговиків… Зокрема, на грудень поточного року для цих цілей передбачено 8 млн. гривень. Я думаю, цього вистачить для одержання працівниками міськелектротрансу зарплати, яку вони не отримують вже не перший місяць.

Зі всіх 27 адміністративних одиниць України Дніпропетровськ отримав найбільшу суму із загальної - 33 млн. 700 тис. Донецьк, до слова, взагалі ні копійки не отримав. Мабуть це тому, що протягом тривалого часу туди переводилися дніпропетровські гроші. Впевнений, що тепер наші кошти і надалі залишатимуться у нас і працюватимуть на Дніпропетровськ.

В січні Юлія Володимирівна має відвідати область для того, аби розглянути найнагальніші питання розвитку регіону, зокрема відносно продовження будівництва метро. Від дніпропетровської групи депутатів БЮТ у Верховній Раді, яка складається з 12 осіб, підписане звернення до Прем'єр-міністра з проханням про виділення 2,5 млрд. грн. задля завершення наступної черги Дніпропетровського метрополітена. З них 670 млн. грн. ми просимо виділити на 2008 р. З Божою допомогою, якщо все буде гаразд, ми сподіваємося, що наступного року матимемо єдину проблему - встигати освоювати ці кошти.

Окрім цього Арутюнов розповів про плани щодо будівництва об'їзної дороги. Сьогодні весь транзитний транспорт йде містом, переповнюючи міські магістралі, що значно ускладнює й гальмує автомобільний потік, а разом з тим погіршує й без того важку екологічну ситуацію в мегаполісі. І в розв'язанні цієї проблеми, за словами депутата, теж можна розраховувати на дієву участь Юлії Володимирівни. Нині вже розглядається можливість виділення на такі цілі в 2008 р. двох траншів по 100 млн. кожен.

Протягом спілкування з народним депутатом журналістами була заторкнута і тема реконструкції площі ім. Леніна, яка останнім часом здобула скандального забарвлення і в центрі її опинився Арутюнов.

- …Я виходив сьогодні до людей, що прийшли з плакатами, на яких написане моє прізвище. На жаль, багато з них мене не знають в обличчя: вони зраділи, бо думали, що до них підійшов хтось з фракції "Партії регіонів" і почали мене вітати. Коли назвався, вони зажадали, аби я повернув "вкрадене". "Шахраї! - кричали вони - ви в нас 100 гектарів землі вкрали і пам'ятник (Леніну) хочете поцупити!".

Цих людей безсовісним, нахабним чином вводять в оману. Людям брешуть, що документи не оформлені належним чином, що нічого не підписано, закидають мені фальсифікації, тероризують служби міськвиконкому…

Мені вистачило 20-25 хвилин, аби вони перейшли у протилежний табір мітингувальників - від Блоку Юлії Тимошенко (це твердження видається більш, ніж сумнівним, але спростувати його ніяк: не знаю, не бачив - прим. СПЕЦКОРА), які прийшли за однією простою причиною: погляньте на сьогоднішній перелік земельних ділянок, які відводяться безоплатно. На минулій сесії наша фракція зауважила, що ще в листопаді 2006 року було прийняте рішення, згідно з яким жодна земділянка, вільна від забудівель, не може бути виділена комусь безоплатно - лише через аукціон, щоб поповнювався міський бюджет. На жаль, реальна ситуація виявляється зовсім іншою. Дерибаняться центральні вулиці, шикарні земельні ділянки, на чому ой як втрачає міська скарбниця.

Я вас запевняю, що через два роки на площі Леніна буде підземний паркінг, буде чудова європейська площа, що відповідатиме всім сучасним європейським стандартам (слід розуміти, пам'ятник "вождю світового пролетаріату", на недоторканності якого постійно наголошує Арутюнов, він вважає одним з таких стандартів?- прим. СПЕЦКОРА) і ніхто нам не завадить цього зробити - ніякі корупційні схеми, ніякі узурпації.

Впродовж теми Арутюнов повідомив, що у Верховній Раді вже зареєстрована Постанова про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування стану справ у Дніпропетровській міськраді. Гарегін Рафаелович також оприлюднив інформацію про те, що в планах комісії - відвідини нашого міста, орієнтовно, після новорічних свят.

- Питання щодо місцевих кураторів (натяк на депутата ВР від ПРУ Олега Царьова - прим. СПЕЦКОРА) будуть підняті в найвищих колах, - віщує Арутюнов нелегку долю своєму колезі по Верховній Раді. - …І ми побачимо, якими будуть висновки комісії.

В якості одного з можливих Арутюнов вважає розпуск міськради і проведення дострокових виборів - рішення про це можна очікувати за 3 місяці.

Продемонстрована БЮТівцями спритність у залученні фінансових інвестицій в народне господарство Дніпропетровщини отримала схвальні оцінки голови міської організації партії "Гром Ада", керівника фракції лазаренківців в міськраді Загіда Краснова:

- Стосовно тих 8 млн. гривень, виділених Кабміном, про які сказав мій опонент - якщо депутати "вибили" цю суму для міськелектротрансу, так Слава Богу - молодці, це ж є їхньою роботою.

СПЕЦКОР: А як вам ініціатива БЮТ щодо перевиборів міськради?

- По-перше, для того аби розпускати міськраду, потрібні якісь підстави і певні логічні підходи. По-друге, якщо мова про перевибори лише за партійними списками, то в них немає ніякої необхідності: ми лише витратимо бюджетні кошти, які так потрібні місту, але в міськраді нічого абсолютно не зміниться.

Якщо ж мова про перевибори на мажоритарній основі, то я думаю, це б сприяло суттєвому і якісному оновленню складу міськради, це було б великим плюсом для місцевої громади. За такі перевибори - ми двома руками "за".

Яке рішення прийматиметься в цьому зв'язку Верховною Радою - це її право, ми не можемо їм диктувати свою волю, лише доводити знизу свої пропозиції або думки. Моя особиста оцінка така: ініціатором цього процесу виступають депутати від БЮТ, і єдина мета, яка переслідується пропонованими перевиборами - здійснити політичний переділ міськради, аби спробувати повернути собі втрачені сфери впливу в політиці органу.

Молодики, які прийшли до мерії з жовтими прапорами без будь-яких написів і емблем, не змогли відповісти СПЕЦКОРУ, кого вони представляють і для чого тут. У відповідь на запитання журналіста вони лише посміхалися й відверталися, ховаючи обличчя під капюшонами


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_707.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_707.php on line 204

Warning: file(./comments/cart_707.txt) [function.file]: failed to open stream: No error: 0 in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_707.php on line 204


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_707.php on line 207


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64