Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Юлія Володимирівна рясно окропить Дніпропетровщину "золотим дощем" (в хорошому смислі)

В кулуарах міськради під час проведення чергової сесії (26.12.07) колишній депутат Дніпропетровської міської ради, а нині - паламентарій від БЮТ Гарегін Арутюнов звітував журналістам про свої та колег-земляків звитяги у Києві на благо рідної Дніпропетровщини:

- В першу чергу хотів би вам, в якості новорічного привітання, повідомити, що вчора, це сталося близько першої години ночі, у міністра фінансів підписано наше депутатське звернення від фракції БЮТ - нам вдалося добитися належного фінансування дніпропетровського міськелектротрансу, який перевозить найбільшу кількість пасажирів-пільговиків… Зокрема, на грудень поточного року для цих цілей передбачено 8 млн. гривень. Я думаю, цього вистачить для одержання працівниками міськелектротрансу зарплати, яку вони не отримують вже не перший місяць.

Зі всіх 27 адміністративних одиниць України Дніпропетровськ отримав найбільшу суму із загальної - 33 млн. 700 тис. Донецьк, до слова, взагалі ні копійки не отримав. Мабуть це тому, що протягом тривалого часу туди переводилися дніпропетровські гроші. Впевнений, що тепер наші кошти і надалі залишатимуться у нас і працюватимуть на Дніпропетровськ.

В січні Юлія Володимирівна має відвідати область для того, аби розглянути найнагальніші питання розвитку регіону, зокрема відносно продовження будівництва метро. Від дніпропетровської групи депутатів БЮТ у Верховній Раді, яка складається з 12 осіб, підписане звернення до Прем'єр-міністра з проханням про виділення 2,5 млрд. грн. задля завершення наступної черги Дніпропетровського метрополітена. З них 670 млн. грн. ми просимо виділити на 2008 р. З Божою допомогою, якщо все буде гаразд, ми сподіваємося, що наступного року матимемо єдину проблему - встигати освоювати ці кошти.

Окрім цього Арутюнов розповів про плани щодо будівництва об'їзної дороги. Сьогодні весь транзитний транспорт йде містом, переповнюючи міські магістралі, що значно ускладнює й гальмує автомобільний потік, а разом з тим погіршує й без того важку екологічну ситуацію в мегаполісі. І в розв'язанні цієї проблеми, за словами депутата, теж можна розраховувати на дієву участь Юлії Володимирівни. Нині вже розглядається можливість виділення на такі цілі в 2008 р. двох траншів по 100 млн. кожен.

Протягом спілкування з народним депутатом журналістами була заторкнута і тема реконструкції площі ім. Леніна, яка останнім часом здобула скандального забарвлення і в центрі її опинився Арутюнов.

- …Я виходив сьогодні до людей, що прийшли з плакатами, на яких написане моє прізвище. На жаль, багато з них мене не знають в обличчя: вони зраділи, бо думали, що до них підійшов хтось з фракції "Партії регіонів" і почали мене вітати. Коли назвався, вони зажадали, аби я повернув "вкрадене". "Шахраї! - кричали вони - ви в нас 100 гектарів землі вкрали і пам'ятник (Леніну) хочете поцупити!".

Цих людей безсовісним, нахабним чином вводять в оману. Людям брешуть, що документи не оформлені належним чином, що нічого не підписано, закидають мені фальсифікації, тероризують служби міськвиконкому…

Мені вистачило 20-25 хвилин, аби вони перейшли у протилежний табір мітингувальників - від Блоку Юлії Тимошенко (це твердження видається більш, ніж сумнівним, але спростувати його ніяк: не знаю, не бачив - прим. СПЕЦКОРА), які прийшли за однією простою причиною: погляньте на сьогоднішній перелік земельних ділянок, які відводяться безоплатно. На минулій сесії наша фракція зауважила, що ще в листопаді 2006 року було прийняте рішення, згідно з яким жодна земділянка, вільна від забудівель, не може бути виділена комусь безоплатно - лише через аукціон, щоб поповнювався міський бюджет. На жаль, реальна ситуація виявляється зовсім іншою. Дерибаняться центральні вулиці, шикарні земельні ділянки, на чому ой як втрачає міська скарбниця.

Я вас запевняю, що через два роки на площі Леніна буде підземний паркінг, буде чудова європейська площа, що відповідатиме всім сучасним європейським стандартам (слід розуміти, пам'ятник "вождю світового пролетаріату", на недоторканності якого постійно наголошує Арутюнов, він вважає одним з таких стандартів?- прим. СПЕЦКОРА) і ніхто нам не завадить цього зробити - ніякі корупційні схеми, ніякі узурпації.

Впродовж теми Арутюнов повідомив, що у Верховній Раді вже зареєстрована Постанова про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування стану справ у Дніпропетровській міськраді. Гарегін Рафаелович також оприлюднив інформацію про те, що в планах комісії - відвідини нашого міста, орієнтовно, після новорічних свят.

- Питання щодо місцевих кураторів (натяк на депутата ВР від ПРУ Олега Царьова - прим. СПЕЦКОРА) будуть підняті в найвищих колах, - віщує Арутюнов нелегку долю своєму колезі по Верховній Раді. - …І ми побачимо, якими будуть висновки комісії.

В якості одного з можливих Арутюнов вважає розпуск міськради і проведення дострокових виборів - рішення про це можна очікувати вже за 3 місяці.
Ваш коментар:
e-mail:

[27.02.2009 03:51:17 isida_boginia@mail.ru] 24.10.2008 року прокуратурою Шевченківського району м.Києва порушено кримінальну справу № 10-16746 за ознаками складу злочину передбаченого ч.1 та ч.3 ст.358 КК України за фактом підробки та використання підписів колишнього Голови ГО “Київська міська спілка автомобілістів” Хорофейко О.В. На підставі підроблених документів Київською міською Радою 24 травня 2007 року земельні ділянки та автостоянки № 24-25 по вул. Брезняківській, 17-19 в м.Києві були передані ТОВ “Пріоритетбудсервіс”. На вказане рішення Київської міської Ради прокуратурою м.Києва було привнесено протест та подано позов до Господарського суду м.Києва про скасування вказаного рішення Київської міської Ради. Членів ГО “Київська міська спілка автомобілістів” просимо звертатися із скаргами до прокуратури Шевченківського району м.Києва з метою порушення кримінальної справи за ознаками шахрайства ( ст.190 КК України) відносно представників ТОВ “ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС”. Нагадаємо, що Київська міська рада своїм рішенням від 24 травня 2007 року передала товариству з обмеженою відповідальністю “ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС” земельну ділянку для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями та паркінгом загального користування на вул. Березняківській, 17 - 19 у Дніпровському районі м. Києва. Вказаним злочином керував громадянин Ізраїлю Юга Андрій Дмитрович, член злочинного угрупування \"Риба\", який сам довгий час переховувався в ПАР від цього ж угрупування, так як викрав в них 200 тисяч доларів в буремні 90- і роки. Юга А.Д. , син циганки , що раніше двічі була судима за крадіжки. В злочинному світі м.Києва мав поганяло \"циганок\", \"довгий\"(длинный). Повернутися до Києва зміг лише після вбивства кримінального авторитету \"Рибки\". Злочинним шляхом захопив владу в ГО \"Київська міська спілка автомобілстів\" з метою продажу майна членів ГО КМСА та переоформлення на свої підставні фірми земельних ділянок, на яких були розташовані автостоянки членів Спілки.


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64