Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Городяни стають на захист парку Лазаря Глоби
(ФОТОРЕПОРТАЖ)

У четвер, 10.01.08, Громадянський актив Дніпра провів перед міськрадою пікет на захист міського парку ім. Лазаря Глоби від, як зазначають самі активісти, "адміністративного рейдерства", здійснюваного в інтересах певних комерційних структур.

ГРАД заявляє, що над центральним дитячим парком міста нависла реальна загроза, оскільки останнім часом активізувалися заходи з підготовки прийняття нової редакції статуту однойменного комунального підприємства (КП "Центральний парк Лазаря Глоби"), що значно ускладнить подальший розвиток та благоустрій парку.

Зміни до статуту передбачають виведення усього майна парку зі статутного фонду підприємства та фактичну його передачу в Управління культури та мистецтв міської ради. Одначе, проведена з ініціативи ГРАДу юридична експертиза цього проекту виявила, що його положення не відповідають ст. 78, ч. ст. 136 Господарського кодексу України. Незважаючи на це, за підтримки начальника Управління Валентини Бойко, проект був розглянутий виконкомом міськради і винесений на розгляд сесії.

ГРАД вважає, що під приводом внесення змін до статуту комунального підприємства з використанням адміністративних методів здійснюється рейдерська атака на майнові комплекси та атракціони, яка призведе до вимивання коштів і занепаду парку. Актив непокоїться, що в результаті майно і атракціони можуть опинитися в оренді у низки комерційних структур.

- До статуту КП "Центральний парк Лазаря Глоби" планують внести зміни, згідно яких статутний фонд буде замінено грошовим еквівалентом, - акцентує координатор Громадянського активу Дніпра Андрій Денисенко. - Відповідно майнові комплекси, що перебувають у дуже привабливій частині нашого міста - зеленій зоні, де сотка землі коштує понад $ 100 тис. - за нашими даними, опиняться в оренді у… комерційних, перепрошую, ледь не сказав кримінальних, структур, тому що по своїй суті - це кримінальне замовлення, це адміністративне рейдерство, коли рішенням міськвиконкому із статутного фонду вимивається майно, й, натомість, його заміняють всього десятьма тисячами гривень. Саме ці майнові комплекси, атракціони сьогодні забезпечують і розвиток комунального підприємства, і благоустрій парку. Якщо їх забрати, то буквально через рік ми побачимо вже зовсім інший парк, це означатиме його загибель.


Андрій ДЕНИСЕНКО. (Це фото прес-служби ГРАДа, всі інші - власні СПЕЦКОРА)

В якості негативного прикладу подібних перетворень Денисенко наводить парк ім. Тараса Шевченка, де майно і атракціони повністю передані в оренду комерсантам.

ГРАДівці зазначають, що ситуація стосовно подій навколо парку висвітлювалася місцевими мас-медіа, але це ніяк не вплинуло на наміри чиновників і депутатів. Звернення громадської організації до обласної й природоохоронної прокуратури та профільних комісій міськради не отримали жодної відповіді.

- Єдиним посадовцем, з боку якого була відповідна реакція, виявився міський голова Іван Куліченко, - говорить А. Денисенко. - Він дав доручення розглянути проблему і забезпечити в новій редакції проекту включення майна і атракціонів парку до його статутного фонду, але на сьогоднішній день це не виконується.

Натомість міськрада з ініціативи депутатів від коаліції створила комісію, що, на думку протестувальників, розпочала переслідування директора парку Бориса Дєдова, який виступив проти запланованої реорганізації.

На думку лідера ГРАДу, за оборудкою зі сатутом стоять "зацікавлені особи дуже високого рівня з міськради", які перешкоджають правовому вирішенню ситуації.

- Бажаючих взяти в оренду комплекс "Дніпровські зорі", атракціони парку, які за найскромнішими підрахунками приносять 1 млн. 200 гривень тільки в бюджет, повірте, дуже багато, - відповідає Денисенко на уточнююче запитання СПЕЦКОРА щодо того, хто ж все-таки стоїть за комерційними структурами, які зазіхають на майновий комплекс парку.

- Можливо, і ця справа не обходиться без, сказати б, політичного "кришування"? - цікавиться СПЕЦКОР.

- Якщо говорити про політичний підтекст, то саме депутати від Партії регіонів виступили ініціаторами й активними прихильниками і проведення змін до статуту КП, і створення комісії з розгляду кимось роздмухуваних незрозумілих чуток навколо парку, - зауважує Денисенко. - Наприклад, була запущена інформація, буцімто в парку готується будівництво казино. Депутати беруть цю удавану, штучну проблему і створюють з цього приводу комісію, яка розслідує, як в тому мультику: "хто сказав "гав"? Насправді, рада займається шоу - його влаштовують люди, які дарма утримуються платниками податків.

Парк Глоби є пам'яткою садово-паркового мистецтва XVIII століття й успішно розвивається та благоустроюється останні 10 років. Нині він є найдоглянутішим з усіх дніпропетровських парків, що підтверджується численними нагородами, здобутими у загальноукраїнських конкурсах і рейтингах. Парк Глоби - єдиний в місті, що отримав державний акт користування землею.

Комунальне підприємство успішно господарює, використовуючи майно парку, постійно розвиває інфраструктуру, закуповує нові атракціони та готове перейти на повну самоокупність. Тільки протягом 2006 року на роботі атракціонів парком зароблено понад мільйон гривень. Для порівняння - парк ім. Шевченка, здавши атракціони в оренду комерційним структурам, зібрав всього лише близько 110 тис. грн.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_712.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_712.php on line 135

Warning: file(./comments/cart_712.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_712.php on line 135


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_712.php on line 138


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64