Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


В ДОО НСНУ йде процес очищення

Спілкуючись з представниками дніпропетровських ЗМІ, голова обласної організації Народного Союзу "Наша Україна", депутат облради Віктор Гноєвий поремствував з приводу низки газетних публікацій та телевізійних сюжетів, присвячених внутріпартійній ситуації, які останнім часом з'явилися в друкованій та електронній пресі - він вважає їх такими, що некоректно висвітлюють нещодавні події в місцевому партосередку.

За його словами, нині в організації триває процес очищення, в результаті якого в легітимний спосіб - за рішеннями, прийнятими на звітно-виборних конференціях, - відбувається звичайне оновлення кадрів, заміна керівництва окремих партійних підрозділів більш ефективним, дієвим. Зокрема, це торкнулося Васильківської і Дніпропетровської районних, а також Павлоградської, Тернівської та Дніпропетровської міських організацій.

Головою останньої обрано депутата облради, першого заступника керівника обласної НСНУ Валерія Лимаренка. У роботі звітно-виборної конференції взяли участь 103 делегати з півтори сотні обраних. Новий керманич здобув на свою підтримку 98 голосів. Попереднє керівництво проігнорувало захід, не з'явившись на конференцію, що було сприйнято більшістю делегатів як небажання звітувати про виконану роботу. Також на цій конференції не були присутні депутати міської ради, про яких детальніше в цьому матеріалі трохи згодом.

- Ми замінили людей, які не бажають працювати, а ті, кого не переобрали, виявляються незадоволеними і розгортають кампанію в ЗМІ, заявляючи про якусь кулуарну війну проти них, - коментує В. Гноєвий.

За словами заступника голови ДОО НСНУ Олександра Соколика, все почалося з того, як в березні 2007 року Віктор Гноєвий замінив на керівній посаді свого попередника - Олександра Білого, якого, до речі, разом з Сергієм Бичковим за рішенням грудневої конференції обласної НСНУ було виведено зі складу Ради облорганізації як таких, що не брали жодної участі у роботі цього органу та обласного осередку в цілому.

Також була заперечена інформація про масові виходи чи то виключення з партії, в обласній організації якої нині налічується 12 200 членів. За останній період осередок поповнився 426 новими членами, в той час як його залишили всього 33 особи. За весь час існування організації (з квітня 2005 року) з партійних лав було виключено лише трьох людей, кандидатури ще двох, в тому числі попередника Валерія Лимаренка - Олександра Доброгорського, запропоновано до виключення.

Говорячи про пріоритети діяльності очоленої ним організації, Валерій Лимаренко називає першим завданням налагодження повноцінної співпраці міської організації та фракції НСНУ у міськраді з районними парторганізаціями, в чому вбачає необхідну передумову вирішення конкретних проблем городян, і надто - тих, що стосуються ЖКГ, а значить і зміцнення авторитету партії. Найголовнішою проблемою мегаполісу він вважає відсутність прозорості в прийнятті рішень місцевою владою і, серед іншого, зупиняється на такому:

- Є моменти, про які міська громада ще не знає, але які вже заплановані і стосуються екологічної сфери, - говорить новообраний голова міської організації Валерій Лимаренко (тут і надалі слова керманича перекладено українською, адже той надає перевагу російській - прим. СПЕЦКОРА). - Наприклад, планується створення природоохоронної системи у Дніпропетровську поблизу річки Дніпро. Це реальний план, який розроблено проектним інститутом. Зокрема, ним передбачено намивання 20 гектарів землі в межах міста - йдеться про зміну конфігурації річки з декларованою ціллю про екологічне оздоровлення. Але це може стати черговою конфліктною зоною, про що ми говоримо вже зараз. От ми б і хотіли дізнатися, як це може відбитися на місті та його мешканцях, провести громадські слухання з цього приводу. Вся проблема нашої міської влади - не в землі та розбірках навколо неї, а в прозорості прийняття рішень. Щойно земельний кадастр Дніпропетровська буде розміщено в Інтернеті, у нас 80 % питань автоматично відпадуть.

Досить популярна, принаймні активно обговорювана місцевим політикумом ідея проведення дострокових виборів місцевих рад на Дніпропетровщині, в ДОО НСНУ не викликає особливого ентузіазму і можна навіть сказати, зустрічається з певною прохолодою. Тут вважають, що головною причиною висування ідеї перевиборів виступають чиїсь корисливі інтереси і не більше.

- Я не прибічник постійних виборів, - говорить Віктор Гноєвий. - Які є гарантії того, що в разі перевиборів в Дніпропетровську зміниться конфігурація сил?.. Можливо, хтось піднімає це питання для того, аби когось налякати, десь включити когось в комісію… Всі хочуть щось розподіляти.

Щодо обласної ради, то Гноєвий вважає, що земельні питання там не є такими гострими й нагальними, як в міськраді - земля в області значно поступається своєю привабливістю і можливими прибутками тій, що знаходиться в місті. До того ж, за словами депутата, облрада за цих півтора року багато землі не відводила, обмежившись всього декількома землевідведеннями.

- Можливості депутатів обласної ради в розподілі землі трошки урізані, - вважає Гноєвий. - Я згадую ті бійки за право увійти в комісію, членом якої я є - з розвитку АПК, соціальної сфери і земель. До речі, за великим рахунком, реальних представників села в цій комісії - лише половина, всі інші - жителі міста, які не мають уяви про роботу і життя в селі. Але робота в ній показала, що у нас в комісії рішення не проходять, коли намагаються роздати землю без належно дотриманої процедури. Земельна комісія в облраді не така приваблива, як в міській раді. Ціни різні.

В. Лимаренко взагалі вважає, що земельні питання, які висуваються найголовнішою мотивацією для перевиборів міськради, навмисно роздмухують і перебільшують.

- Надто багато в нас питань про землю, ніби в нас немає інших проблем, - висловлюється В. Лимаренко.

Користуючись нагодою, після завершення пресового заходу в особистому спілкуванні з головою ДОО НСНУ Віктором Гноєвим, СПЕЦКОР торкнувся декількох хвилюючих його тем.

По-перше, журналіст поцікавився в Гноєвого моральною оцінкою поведінки колишнього очільника Дніпропетровського виборчого штабу НУНС, (обраного депутатом ВР, а після призначеного міністром оборони) Юрія Єханурова в день голосування за кандидатуру Ю.В. Тимошенко на посаду Прем'єр-міністра України, коли той, прийшовши до Верховної Ради, сказав, що не голосуватиме за Тимошенко, поки не буде узгоджено персональний склад Уряду. Чи не вважає голова обласної Дніпропетровської організації НСНУ, що у такий спосіб Юрій Іванович напружив всю Україну, змусивши її, затамувавши подих, очікувати, як він проголосує. Тож, чи правильно, гідно Єхануров поводився?

- Я вважаю, що позиція Юрія Івановича оцінюється не зовсім адекватно, - відповідає Віктор Гноєвий. - Він говорив, що проголосує за Юлію Володимирівну, якщо в Угоду про створення коаліції будуть внесені певні зміни. На момент його голосування всі ці зміни були внесені. Тому я вважаю, що він вів себе згідно з тією позицією, яку зайняв з самого початку, а коаліційна угода була створена така, що не викликає заперечень ні в однієї, ні в іншої сторони.

(Щоправда, на той момент йшлося вже не про Угоду. Єхануров майстерно вишукував все нові зачіпки для того, аби потягнути жили всім, хто по-справжньому, щиро вболівав і хвилювався за долю майбутньої демократичної коаліції та її Уряду - прим. СПЕЦКОРА)

По-друге, автор сайту зробив зауваження щодо діяльності фракції НСНУ в міськраді, назвавши її "фракцією-невидимкою". Журналіст намагається не пропускати жодної сесії, тож може стверджувати, що у кожної з наявних в міському парламенті фракцій є свої оратори, трибуни, найбільш активні депутати, і навіть ледь не "клоуни", які часто беруть слово, виступають від мікрофону, тобто - вони постійно на виду, що для депутата - завжди "плюс"; а от про фракцію НСНУ нічого такого й близько не скажеш - сидять на гальорці у дорогих костюмах такі собі "хлопчики-мажори", про щось між собою, в очевидь, про своє ж перемовляються, а щоб хтось з них підійшов до мікрофону, виступив, поставив гостре суспільно важливе питання, привернув до якоїсь проблеми увагу колег-депутатів, громадськості - та ніколи, жодного разу! Не видно й не чути їх. Як це можна пояснити?

- Це можна пояснити тими діями, які ми останнім часом робимо, - говорить Віктор Гноєвий, - адже і заміна керівника міської організації, і вимога до депутатів міської ради прозвітувати на конференції, яку вони всі проігнорували… чому? Деякі казали, що вже відпочивають, деякі виправдовувалися хворобою, але я думаю, що питання не в цьому, а якраз в тому, про що ви кажете - що не всі депутати працюють ефективно, і друге - що діяльність депутатської фракції не в останню чергу підтверджується і виступами на сесіях. Я особисто був присутній на трьох сесіях міськради і, на жаль, жодного виступу від депутата нашої фракції не почув. Ось чому ми зараз запропонували КРК вивчити діяльність депутатів міської ради. Можливо виявиться, що вони надзвичайно ефективно працюють в комісіях і вважають, що бути "клоунами" на сесіях їм не личить? От Рада партії і дала доручення КРК вивчити діяльність наших депутатів. Якщо вона визначить їхню роботу в комісіях ефективною, якщо знайде якісь зрушення, спрямовані на покращення життя городян, то ми із задоволенням визнаємо, що ці депутати - на своєму місці. Якщо ж депутати приходять на сесію для того, аби вирішувати свої особисті питання або просто так відсидіти, то я думаю, що це стане предметом особистих бесід з ними. До слова, в обласній організації зі списку кандидатів в депутати обласної ради ми виключили чотирьох осіб, які не працюють, не є членами партії (за виключенням одного) і на виборах 2007 року ніяк себе не проявили. Такі нам не потрібні.


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_715.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_715.php on line 133

Warning: file(./comments/cart_715.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_715.php on line 133


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_715.php on line 136


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64