Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Той, кому Вербас продав гуртожитки, заплатив їхнім мешканцям, аби вони забиралися геть

Впевнено претендуючи на пальму першості в номінації "антигерої", зокрема на 12 кварталі, де мешкає чимало шинників, гендиректор "Дніпрошини" і депутат міськради Віталій Вербас залишається в цьому мікрорайоні однією з найобговорюваніших постатей. Так, в черзі на сплату комунальних послуг в одному з відділень "Ощадбанку" днями можна було почути жвавий обмін думками стосовно моральних якостей Віталія Володимировича як людини і керівника на конкретному прикладі застосовуваної ним політики виживання з гуртожитків колишніх працівників підприємства з метою продажу будівель. Знайомі та подруги безневинно репресованих емоційно ділилися останніми, відомими їм новинами про нещасну долю багатостраждальців. Серед щиросердних гнівних висловлювань на адресу "народного обранця" можна було дізнатися про отримання гнаними певних, назвемо їх так - компенсаційних сум на переселення та про здобуття Вербасом високого призначення в Києві.

СПЕЦКОР вирішив поцікавитись, наскільки вищевикладена інформація відповідає дійсності в голови профспілки працівників сфери підприємництва Клавдії Крещук, яка тривалий час опікується проблемами мешканців гуртожитків "Дніпрошини", зокрема того, що на Краснопільській, 11:

- На сьогодні ця будівля справді набула статусу, який можна розцінювати аварійним, - говорить Клавдія Василівна. - Мешканці гуртожитку звернулися з листом до міського голови з тим, аби їм була надана можливість оселитися в гуртожитках, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста. Профспілка продовжує боротися за цю будівлю. Нині триває перевірка прокуратурою угоди купівлі-продажу.

Справді, мешканцям гуртожитку виплачено щось на зразок моральної компенсації…

СПЕЦКОР: Це було досягнуто через суд чи це добровільне рішення керівництва "Дніпрошини"?

- Наскільки мені відомо, це справді було добровільне рішення, тільки не керівництва заводу, а саме того, хто придбав гуртожиток.

СПЕЦКОР: До речі, що це за структура, якщо вам відомо?

- Це приватна особа… зараз скажу… Шевцов Вадим…а по-батькові - не пригадую.

СПЕЦКОР: А це хто такий взагалі, звідки він, що представляє?

- Він діє як приватна особа, але його пов'язують з однією з фінансово-промислових груп Дніпропетровська… Я не можу стверджувати, але подейкують, що він має якісь стосунки з "Приватом", хоча, знаєте, в нашому регіоні вже стало звичкою все негативне пов'язувати з цією групою, тому наскільки це відповідає дійсності… (знизує плечима).

Бізнесмен справді виступає тут покупцем, угода купівлі-продажу відбулась, але він ще не зареєстрував за собою право власності, оскільки обласна прокуратура в рамках свого розслідування проводить експертизу.

СПЕЦКОР: А коли відбулись виплати?

- В перших числах грудня, частина сімей вже зустрічала Новий рік в новому, теплому житлі, яке вони змогли собі підшукати.

СПЕЦКОР: Їм виплатили суми на придбання житла?!

- Ні, на оренду. Це були виплачені кошти на винаймання житла. Ситуацію продовжують тримати під контролем профспілка, мер, люди стоять на квартирному обліку.

СПЕЦКОР: А ви, часом, не чули, що Вербас ніби перебирається до столиці, аби посісти там високу посаду в хімічній галузі?

- Я знаю, що повинні були відбутися збори акціонерів, на яких мало б бути розглянуто питання про звільнення Вербаса з посади гендиректора і обрання його головою спостережної ради як одного з найбільшого утримувача акцій заводу.

***

Тим часом у мікрорайоні радо вітають інформацію про переїзд Вербаса до Києва навіть у вигляді чуток і сподіваються, що вона таки підтвердиться, аби Віталія Володимировича забрали якомога далі, проте побоюються за долю хімічної промисловості, якою, за непідтвердженими даними, йому належить опікуватись, адже він, використовуючи притаманні йому мовно-стилістичні особливості спілкування, докладатиме "все средства (з наголосом на "а"), для того, чтобы химическая промышленность и в дальнейшем как бы развиваласЯ и чтобы проблемы отрасли разрешалисЯ".


Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_722.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_722.php on line 127

Warning: file(./comments/cart_722.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_722.php on line 127


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_722.php on line 130


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64