Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Україну роз'єднає Волга

Екс-соціаліст і колишній депутат ВР, русофіл й україноненависник Василь Волга приїхав до Дніпропетровська для того, аби презентувати ще один філіал 5-ої проросійської колони в Україні, цього разу у вигляді створеної й очоленої ним партії "Союз лівих сил". Промосковський політик назвав Президента Ющенка державним злочинцем, бандерівців і вояків ОУН-УПА - фашистами, а населення Західної України таким, яке ніколи не мало слов'янського коріння. Демонструючи зневажливе ставлення до західняків (вони ж бо недослов'яни), побажав, аби всі негативні явища, як от націонал-радикалізм та фашизм, що в основному сконцентровані в країні, за словами Волги, в трьох її західних областях, ніколи б не перетинали ці терени. Волга заперечив історичний факт Голодомору як геноциду українців, позиціонував себе православним московського патріархату, а всіх священиків і вірян УПЦ КП проголосив розкольниками. А ще, акцентувавши на соціо-культурних, ментальних, світоглядних відмінностях Західної й Східної України передрік припинення існування країни як єдиної держави.

Дніпропетровськ став першим обласним центром, відвіданим В.О. Волгою після установчого з'їзду "СЛС", що відбувся 8 грудня 2007 р. в Києві, і реєстрації партії в Мін'юсті під порядковим номером 143. За словами політика, "Союз" налаштований на співпрацю з усіма громадськими організаціями лівого ідеологічного спрямування, а базовою структурою для побудови самої партії служить колись очолюваний Василем Олександровичем "Громадський контроль". (Щоправда, в цьому аспекті дещо не склалося з дніпропетровською організацією "ГК", оскільки її керівниця - Галина Кучеренко - "проштрафилася" тим, що свого часу підтримала Майдан та й нині залишається для Василя Олександровича надто "помаранчевою", а на цей колір у Волги тепер не те що алергія, він його взагалі не терпить - настільки ненавидить. Отже дніпропетровське відділення очолила ніколи до цього не знана Марина Сазонова.)

Непогано було б створити єдиний лівий фронт, проте, за визнанням лідера новоспеченого "СЛС", проведені консультації з представниками всіх лівих партій в Україні виявили наявність таких великих розходжень і протиріч, в тому числі особистісних, що створення єдиної лівої сили не уявляється можливим.

Волга також гостро скритикував традиційні партії лівого спрямування, зокрема СПУ, ПСПУ, за відсутність всередині них демократичних традицій та всіляке перешкоджання з боку керівництва новим кадрам, в результаті чого ті, якщо і з'являються, то відразу ж відтісняються старою гвардією з минулим, за визначенням Волги, терміном придатності.

- Возможно, это не совсем корректное сравнение, но мне представляется, что у каждого политика есть свой срок годности, - переконаний Василь Олександрович, - в украинских реалиях он составляет 10 - 15 лет. После этого политик портится, тухнет, как колбаса. И вот то, что мы сейчас имеем на левом фланге - это, да простят меня коллеги, склад достаточно подпорченных мясопродуктов.

Відтак Волга прийшов до висновку, що змінити ситуацію на політичному лівому фланзі країни можливо лише шляхом створення нової сили.

Ідеологічна платформа очоленої ним партії базується на побудові в країні економічної, соціальної і етно-культурної справедливості. Щодо перших двох справедливостей, то політик має на увазі, як він сказав, справедливе розподілення кінцевого продукту виробництва, яке має відбуватися таким чином, щоб зберігалася достатня мотивація до праці у кожного громадянина. Василь Олександрович пояснює, що, мовляв, не повинно такого бути, аби людина, яка працює на країну або її захищає, не мала б достатньо грошей для забезпечення себе і своєї сім'ї харчуванням, житлом, освітою, медичним обслуговуванням і відпочинком.

Волга також виступає за обов'язкове введення почасової оплати праці.

Найбільш радикальним Василь Олександрович виявився у підходах щодо етно-культурного історичного й сучасного України.

Отже, за його словами, в Україні існує два етно-культурних полюса, країна розділена історично на два етноси, які при своєму формуванні завжди ворогували між собою. Перший займає територію п'яти областей на заході країни.

- Этот этнос произрос из культуры Карпатских курганов, так называемых дакийских карпов, он никогда не был славянским и никогда не был православным, - говорить Волга. - Западные области являлись составной частью австро-венгерского, польского, румынского и чехословацкого государственных образований. Окончательно сформировались только после присоединения западно-украинских земель до и после Великой Отечественной войны. ОНИ НИКОГДА НЕ БЫЛИ УКРАИНОЙ. Второй этнос занимает территорию центральной и юго-восточной Украины, которая являлась составной частью Российской империи или СССР…

Далі Волга навів цілу порівняльну таблицю, яка просто кричить, волає про кардинальні відмінності й розбіжності Західної й Східної України за "культурною домінантою", "духовно-цивілізаційною основою", "конфесійною приналежністю", "мовою", "уявним образом ворога", "зовнішньо-політичними симпатіями", "оцінкою історичних подій" і т.д. і т.п.

При цьому, у висловлюваних ним поглядах була помітна явна симпатія до "східняків", як до істинних слов'ян, православних, проросійсько-орієнтованих, тобто, в розумінні Волги - гідних співвітчизників.

Натомість, "західняки" виступали в його промові якимись чужими й ворожими, від озвученого Волгою ставлення до них віяло неприхованою зверхністю і зневагою як до неслов'ян, націоналістів, "фашистів", які вшановують "гітлерівських поплічників" - Бандеру, Шухевича. В серцях лідер "СЛС" навіть обмовився, що не проти перетворення цих територій на такий собі анклав без зв'язку з зовнішнім світом, в якому, мовляв, якщо хочуть - то нехай там собі вшановують УПА та займаються іншими, в розумінні Волги, неподобствами, тільки щоб у них не було можливості поширювати свої ідеологічні симпатії на цілу Україну.

І ніби на підтвердження нижчого статусу західних українців, їхньої недостойності й зіпсованості Волга вдався до детальної розповіді про відкритий у Львові ресторан "Криївка":

- "Крыивка", по-другому "схрон", то есть это место, где прятались бандеровцы, боевики УПА. То есть это те места, которые были организованы гитлеровской Германией при ее отступлении для националистического подполья, как и все националистическое подполье, организованное ею. Чтобы войти в ресторан, вам необходимо выпить чуток водки - 30 грамм, произнеся тост: "Смерть москалям"!

Внутри этот ресторан очень интересно отделан. Там брезенты натянуты, как будто вы в палатке находитесь, и плакат времен второй мировой войны с призывом к украинцам вступать в армию гитлеровской Германии, либо в дивизию "Галичина", "Роланд", "Нахтигаль". Соответствующим образом изображены бойцы красной армии, как людоеды, детей малых разрывающие на куски и тому подобное.

Официанты, которые вас обслуживают - в форме вермахта, администратор - в гестаповской форме, с красной повязкой со свастикой.

Меню: гречневая каша названа "Будни вермахта"; караси жареные - "москалыки пидсмажени".

Відтак Волга ще раз, вже вкотре підкреслює, акцентує, робить наголос:

- Мы должны признать, что Украина разделена исторически, культурно, духовно, экономически. При этом мы имеем власть в стране, которая сейчас полностью подыгрывает радикальному национализму. Недавно я вернулся из Минска - в Белоруссии знакомился с опытом в части патриотического воспитания, с экономическими новациями - … и вот моя теща звонит и рыдает в трубку: оказывается, уже третий день, как ее любимый русский сериал на одном из украинских телеканалов полностью дублируется украинским языком. Вот это, по-нашему мнению, есть крайне недопустимо.

Мы, "Союз левых сил", утверждаем: ежели политика насильственной украинизации, фашизации (мабуть, не просто так Волга називає саме ці два явища через кому: вірогідно, враховуючи вищенаведене, вони для нього є синонімами і між "українізацією" й "фашизацією" він свідомо ставить знак рівності - прим. СПЕЦКОРА), чего угодно еще не прекратится, то тогда Украина как единое государство в границах 1991 года не сохранится.

Єдино можливу форму співіснування таких різних складових в одній державі Волга вбачає в законодавчому закріпленні відмінностей між частинами країни й запровадженні федеративного устрою, за яким суб'єктам федерації мають бути делеговані й гуманітарні функції:

- Если хотите писать свою историю - о Бандере как о герое - пишите, но не насилуйте при этом всю остальную Украину, - мотивує Волга.

До речі, про ресторан Волга розповідав так, ніби сам був його відвідувачем, проте, як з'ясувалось трохи згодом, Василь Олександрович не переступав порогу закладу. Волга сам зізнався, що мав бажання увійти, проте його впізнали і він вимушений був швидко ретируватися.

(Якби в мене була можливість, я б із задоволенням відвідав цей ресторан, аби побачити все на власні очі. Впевнений, мені б, "східняку- наддніпрянцю", там сподобалося. "Криївка" вже, навіть зі слів Волги, видається мені надзвичайно затишною.)

Серед іншого, Волга ще й виніс вирок Ющенку, як "державному злочинцю", та з огляду на мовлене Василем Олександровичем під цю характеристику більше підпадає він сам - за весь цей "СЛовеСный понос" щодо УПА, паплюження імен національних героїв України, демонстрацію зневажливого ставлення до жителів західних регіонів, протиставляння та нацьковування одних українців проти інших, свідомі спроби розколу країни за національною, релігійною, мовною та іншими ознаками тощо. Чи не єдиним позитивом у спічі "еСеЛеСесівця" виступає безкоштовна реклама оригінального львівського закладу громадського харчування.Волга також хизувався своїми високими зв'язками й тісними контактами в Москві, в тому числі з лідером "Справедливой России", господіном Міроновим з Совєта Фєдєрацій. Зрозуміло, з якого саме "издалека долго течет река Волга"…

05.02.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_725.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_725.php on line 191

Warning: file(./comments/cart_725.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_725.php on line 191


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_725.php on line 194


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64