Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


"Той, хто сьогодні гальмує просування України до Європи, займає антиукраїнську позицію"

Так вважає лідер Дніпропетровської облорганізації Української Народної партії А.В. Сокоринський. Політик висловив позицію очолюваного ним осередку щодо останніх політичних заяв, прийнятих облрадою та звернень, підписаних низкою місцевих філій партій й громадських організацій, в яких висловлюється протест проти вступу України до НАТО, "спроб переписати історію України", "відродження нацизму" і "проявів неофашизму в країні".

- Ці реакційні сили, які завжди були антиукраїнськими й мають в своїх лавах чимало шовіністично налаштованих представників, єдині в своєму прагненні не допустити Україну в європейське співтовариство, не дати можливості країні здобути необхідні гарантії захисту й безпеки, що дає статус учасника Північноатлантичного альянсу - цей курс, обраний країною, є єдино правильним і альтернативи йому немає, - говорить Анатолій Васильович. - Вважаю, Президент Віктор Ющенко зможе відстояти євроінтеграційні устремління України.

Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ

Той крок, який був зроблений підписанням "листа трьох" - Президентом, Прем'єр-міністром і головою Верховної Ради - нинішня парламентська опозиція використала як привід для блокування роботи парламенту. Справжня причина їхніх дій в іншому: в тім, що "регіони", втративши владні важелі, розуміють, що разом з цим можуть втратити і свою власність, свій електорат, а надто - прихильність Москви, яка їх підтримувала в 2004 році, під час інших виборчих кампаній, тому вони сьогодні так сполошилися.

Надзвичайну активність в цьому плані проявляють місцевий лідер "біло-блакитних" пан Царьов (депутат ВР) та керівник обласної КПУ Борщевський - колишній народний депутат, який сьогодні втратив не лише депутатський мандат, але й фактично - керівну посаду в очолюваній ним організації, позаяк там має місце серйозний розкіл. Частина комуністів навіть звернулася до нас в УНП (Сокоринський не може утриматись від сміху - прим. авт.), мовляв, допоможіть нам прибрати Борщевського. Розумію, що це виглядає досить смішно, але в той же час є незаперечним фактом.

Не менше дивує й позиція голови Дніпропетровської облради пана Вілкула. Коли прочитав звернення шести підписантів про неправомірність "листа трьох", то, по-перше, чому там підпис Вілкула стоїть другим після Царьова, а по-друге, воно саме настільки дивакувате - в ньому немає ані краплі правди та розуміння.

Той, хто гальмує просування України до Європи, займає антиукраїнську позицію, чим би вона не прикривалася. Посилання на те, що наш народ цей курс не підтримає - спекуляції, бо ніхто йому про це ще не розповідав, не роз'яснював.

Нині багато говориться про "фальсифікацію історії" в тому сенсі, що висловлюються протести проти присвоєння звання Героя України Шухевичу, широкого святкування в Україні ювілея Степана Бандери. Весь час більшовицька пропаганда розказувала, що ОУН-УПА воювала спільно з німцями, що упівці були колоборантами і так далі.

Петро Павлович Розумний - шістдесятник, один з засновників Української Гельсінської Групи, який у нас в області разом з Сокульським, Кульчицьким створювали підпілля для боротьби з радянською системою, має раритетну книжку "В боротьбі за українську державу", що вийшла на заході, в якій, зокрема, йдеться про те, як Повстанська армія, рятувала людей від вивезення до Німеччини та від голодної смерті.

Петро Павлович, до речі, був вивезений до Німеччини в 1942 році і там пробув до 45-го. Він зазнав все: і примусову працю в Німеччині, і совєцьку тюрму.

В цій книжці дають свідчення ОУНівці, а їх сотні, які дивом вижили в концтаборах. Вони розповідають, як нищили українських націоналістів в концентраційних таборах гітлерівської Німеччини. ОУНівці одночасно перебували під трьома загрозами: від гестапо, поляків і совєцьких - російських шовіністів.

І останнє з цієї теми. От ще одна книжка - "Наддніпрянщина. Український здвиг: 1941-1955 роки". Цитую: "7 октября 1944 года, Днепропетровск. Совершенно секретно: справка о вскрытии и ликвидации контрреволюционного элемента, проведенного НКВД по Днепропетровской области в течении 2-3 кварталов 44 года. Арестовано 97 ОУНовцев во 2-м квартале и 128 в 3-м. Выявлено и взято на оперативный учет: во 2-м квартале - 711 ОУНовцев, в 3-м - 744". Це йшлося про 1944 рік.

Отже, ОУНівське підпілля в нас на Дніпропетровщині було і діяло. І коли говорять, що буцімто хтось його сюди притягує, то ні - воно тут жило і виборювало незалежність. Стверджувати, що націоналісти воювали лише на Західній Україні, неправильно, адже вони були присутні і тут, у нас. Патріоти були всюди, як би їх не нищили Голодоморами та репресіями.

Слід віддати шану і тим українцям, хто воював в Червоній Армії. Вони досі не пошановані як українці, бо весь час нам намагаються нав'язати, що це совєцкая армія побєділа. Нікому не дано право сьогодні встановлювати монополію на перемогу в Другій Світовій війні.

На днях Царьов, Борщевський, голова обласної ради ветеранів генерал Шевченко та інші, навіть заявили про створення ними "П'ятого фронту" ("задля боротьби з проявами неофашизму" - прим. авт). Так я б хотів, щоб до них дійшло, що П'ятий фронт в Україні існував - з 41 по 45 рік. Проти німців - по 44 рік, допоки не звільнили Україну; а з 44 по 55рр. - УПА воювала проти нового завойовника - російського більшовизму. І сьогодні в Україні більше ніяких нових фронтів не потрібно. Ми живемо в мирній, демократичній державі і не збираємося більше ні з ким воювати. Хай вони це запам'ятають і більше не збурюють суспільство, не роблять бурі в склянці води.

СПЕЦКОР: Позавчора, 5 лютого, у Дніпропетровську побував Василь Волга, який заперечив слов'янське коріння жителів Західної України і навіть висловився за перетворення цих територій на такий собі анклав, де, за його словами, якщо хочуть вшановувати Бандеру та гітлерівських поплічників, то нехай це роблять, тільки щоб вони цим всю Україну не ґвалтували…

- Не знаю чи є слов'янином сам Волга, мене це не дуже цікавить і я не збираюсь досліджувати його коріння, - відповідає А.В. Сокоринський. - Якщо цей невіглас таке плете, ніби з дубу впав, ну, це його право. Пам'ятаю, коли він був у Верховній Раді, то весь час після Президентського Указу про розпуск парламенту, гукав: там вже Ющенко зброю привіз, пістолі роздає! Він справляв враження переляканої людини… Сьогодні він хоче розколоти лівий фронт - створив свою партію "Союз лівих сил" - ну і слава Богу. Як на мене, то нехай таких партій ще штук 20 буде створено.

Петро РОЗУМНИЙ

- Росія спотворює нашу історію для того, аби знову підім'яти Україну під себе, бо то є її ідеєю, - зауважує Петро Павлович Розумний впродовж обговорення висловленої Волгою тези, вочевидь не сприйнявши того за співвітчизника. - Вона добре знає, що без України їй імперії не побудувати. Брехня - її зброя. Росія завжди спотворювала і свою історію, і тих, кого вона завойовувала, в тому числі і нашу. Тепер вони добалакалися, що ми - не слов'яни. Не слов'яни якраз вони - росіяни. Вони відчувають через це комплекс неповноцінності, адже являють собою конгломерат племен, що об'єдналися в московську державу. Але то їхнє, а наша справа - ставати на ноги, бути українцями.

СПЕЦКОР: Анатолію Васильовичу, чи не вважаєте ви, що нині відбувається певне спотворення, викривлення ситуації: біло-блакитно-червоні у своїх зверненнях, заявах, лякають людей націоналізмом і звинувачують в націонал-радикалізмі й навіть фашизмі партії національно-демократичного спрямування, патріотичні сили України. В той же час саме в ЗМІ-виразниках поглядів обласної коаліції євреям за написи івритом нагадують про Бухенвальд, погрожують їм розправою з боку скінхедів, принизливо називають представників цієї національності "обрізаними" - в даному випадку я маю на увазі конкретну статтю в лазаренківській "Дніпровській правді" - "Каждому свое". А гендиректорка ДОДТРК - теж від Блоку Лазаренка - висловлює в державному ефірі своє особисте негативне ставлення до шлюбів між людьми різної раси, демонструє неприязнь до "чорних" і "жовтих". Хіба це - припустимо? Хіба це не є небезпечною провокацією? То хто більше збурює та радикалізує ситуацію - патріотичні сили, які завжди виборювали свободу для своєї країни та гідне, достойне життя в Соборній Україні для представників всіх національностей за умови їхньої поваги до корінного народу та його культури, мови, звичаїв, традицій; чи оті, вже згадувані, антиукраїнські?

- Звичайно, люди, які займають державні посади, не мають право припускатися подібного, - переконаний Сокоринський, - адже Конституція не дозволяє ділити людей ані за кольором шкіри, ані за вірою, ані за расовими ознаками. Цього не може бути в жодному випадку. Щодо міжрасових шлюбів кожна людина вправі мати своє бачення, але в той же час нетерпимість до будь-кого в Україні не має право на існування. Публічне розпалювання цього напрямку, особливо в засобах масової інформації, в державних органах - це недопустимо і без усвідомлення цього неможливо побудувати нормальну європейську державу. Будь-яка нетерпимість породжує спротив іншої сторони. І тоді виникають конфлікти, тероризм. Ми маємо дорожити миром в нашому домі, злагодою в державі й повинні зважувати кожне своє слово, думати над тим, коли і що говоримо, щоб, не дай Боже, не відштовхнути нікого від нашого, українського буття.07.02.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_726.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_726.php on line 170

Warning: file(./comments/cart_726.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_726.php on line 170


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_726.php on line 173


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64