Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Міськводоканал "замочили"

Як грім серед ясного неба пролунала для депутатів міської ради звістка про задоволення господарським судом Дніпропетровська позову облводоканала щодо стягнення з МКПВ "Дніпроводоканал" боргу в розмірі 243 млн. 123 тис. грн. - це непідйомна для міськводоканала сума, яка перевищує балансову вартість підприємства.

Для того, аби обговорити ситуацію, яка склалася навколо "Дніпроводоканалу", депутати міськради спеціально скликали 26.02.08 позачергову сесію.

Перший заступник міського голови Анатолій Крупський назвав рішення дніпропетровського господарського суду несправедливим, сказавши, що нарахована сума стягнення не має правового обґрунтування. Натомість, місто готове визнати за міськводоканалом борг перед облводоканалом в розмірі близько 89 млн., з яких понад 20 млн. міськводоканалу заборгував Новомосковськ, куди КП "Дніпроводоканал" теж постачає воду. Отже, міськводоканал має сплатити облводоканалу, за словами Крупського, всього десь біля 65 млн. грн.

Зам.мера також поінформував про те, що приголомшуюче для міськводоканала рішення вже оскаржується в апеляційному суді, відповідні звернення щодо цього були направлені до ради суддів та прокуратури.

Депутати міськради задля прояснення ситуації звернулися до присутнього на сесії начальника "Дніпроводоканалу" пана Корженка, але нічого конкретного від нього не почули. "В огороді бузина, а в Києві дядько", - так прокоментував виступ керівника міськводоканалу головуючий на сесії секретар міськради Олександр Тимошенко.

Намагаючись всіляко вишукувати аргументи на користь міськводоканалу, депутати, серед іншого, зауважили, що у зв'язку з затіяною облрадою реорганізацією облводоканалу, юридично це підприємство вже втратило свій статус - тож чи правильно взагалі розглядати в суді позов від неіснуючого суб'єкту господарчої діяльності і кому тоді має бути виплачена визначена судовим рішенням фантастична сума? Окремі обранці в своїх виступах прямо пов'язали судове рішення з чиїмось намаганням підім'яти під себе міськводоканал.

Після цього депутати звернули увагу на присутність в сесійній залі заступника голови обласної ради з ЖКГ, регіонала Віктора Науменка, якого вважають головним винуватцем ситуації, що склалася та основним інспіратором судового процесу. Високопосадовця запросили на трибуну.

Той тримався досить впевнено і готовий був відповідати на будь-які запитання. Розпочавши з історичного екскурсу, Науменко нагадав, що виходячи з міркувань економічної доцільності в 2006 році облрада прийняла рішення про ліквідацію облводоканалу. Був призначений арбітражний керуючий. Незабаром почали виникати непорозуміння з міськводоканалом. Науменко сказав, що облводоканал намагався вирішити проблемні моменти з міськводоканалом, так би мовити, миром протягом восьми місяців, ведучи перемовини відносно укладання відповідних договорів, документального з'ясування всіх питань щодо господарчої діяльності підприємств. Проте все залишилося без найменшого результату. Від міськводоканалу, як і від мерії, до якої також зверталися з цього приводу, не послідувало жодної дієвої реакції. Отже, зрозумівши марність подальшого пошуку спільної мови, облводоканал вимушений був звернутися до суду.

- Ми зверталися до Куліченка, до його заступників - ніхто з цього секрету не робив, - виступає Віктор Науменко. - Я не знаю, чому ми ніяк не можемо порозумітися в цьому питанні. Якщо ж облводоканал ліквідується, то з цього не слідує, що в нього немає правонаступника - в даному випадку ним виступає Аульський водовід. В будь-якому разі всі угоди повинні бути підписаними. В них мають знайти відображення показники господарчої діяльності, аби з ними щось потім робити, вони ж не можуть зависнути десь в повітрі. Через це арбітражний керуючий, коли стало зрозуміло, що надій на порозуміння з міською владою і міськводоканалом не залишилось ніяких, зробив самостійні підрахунки за фактичними витратами.

Протягом обговорення з залу пролунала пропозиція щодо пошуків можливості "списання" боргів і продовження ведення розрахунків, що називається, з чистого листа.

- Так от для того, аби їх списати, все одно потрібні цифри, - відповідає Науменко, - треба, щоб вони спочатку з'явилися в документах, а вже потім вирішувати - що з ними робити: списувати чи ні.

- Я відчуваю, що зал повністю заплутаний цифрами, які сьогодні тут називалися, - бере слово керівник постійної комісії міськради з питань ЖКГ Сергій Воробйов (КПУ). - 243 мільйони, 88 мільйонів і так далі… Ті цифри, якими ви оперуєте, якими оперує суд в своєму рішенні - це, мабуть, для всіх зрозуміло - необґрунтовані, вони не підтверджені жодними документами, які б могли засвідчити, на підставі чого сформувалася така заборгованість. Перед тим, як звертатися до суду, слід було б взаємо узгодити всі показники. Соромно, коли одне комунальне підприємство ставить на коліна інше КП, причому власником першого є облрада, більша частина депутатів якої проживає саме в Дніпропетровську. До мене надійшло багато дзвінків від депутатів облради, які теж не розуміють цієї ситуації і хочуть в ній розібратися. Може нам варто зібрати якесь спільне засідання і вирішимо: куди і які, зрештою, гроші мають піти? Адже те підприємство, на користь якого суд вирішив стягнути нічим не обґрунтовані 243 млн. сьогодні не існує, а значить ці кошти в разі їхнього стягнення не підуть на покращення виробництва та якості послуг, що ним надаються. Гроші підуть в нікуди. Їх порозтягають по кишенях і все.

- Я з вами згоден, що має бути "соромно", але кому і за що, - закидає Науменко. - …Давайте, зрештою, будемо підписувати акти звіряння, виходьте зі своїми пропозиціями.

З пропозицією припинити з'ясовувати відносини в суді і натомість сісти за стіл переговорів виступив керівник фракції "Громади" Загід Краснов.

Заступник голови облради погодився, але разом з тим наголосив:

- Питання сьогодні в тім, що через менеджмент "Дніпроводоканала", який кульгає або взагалі ведеться неправильно, страждають жителі Дніпропетровська та інших міст - Новомосковська, Дніпродзержинська. Через хронічні неплатежі міськводоканалу, "Аули" не в змозі робити поточний ремонт, сплачувати за електроенергію і т.д. і т.п.

Зрештою, депутатами міськради було прийнято рішення, яке передбачає створення спільної з колегами з обласної ради тимчасової комісії щодо вивчення ситуації стосовно МКВП "Дніпроводоканал" та комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради "Облводоканал".

Ще одним рішенням депутати заборонили посадовим особам міської ради та МКВП "Дніпроводоканал" підписувати будь-які документи щодо визнання боргу МКВП (у тому числі мирових угод) до висновків тимчасової комісії та прийняття з цього приводу рішень міськрадою.

Відразу після завершення пленарного засідання представники депутатського корпусу поспішили до суду, де мало відбутися продовження розгляду конфліктної ситуації між водоканалами. Розгляд питання було відкладено за погодженням сторін.

З іншого боку, дехто схильний розглядати судовий позов проти "Дніпроводоканалу" звичайним інструментом політики, спрямованої на поглинання підприємства "донецькими", лобіювання інтересів яких в Дніпропетровській області закидають Віктору Науменку.

27.02.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_733.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_733.php on line 154

Warning: file(./comments/cart_733.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_733.php on line 154


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_733.php on line 157


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64