Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Леді Ю нескорима: ніяких посередників!

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила про це під час прес-конференції в Кабміні, трансльованої наживо 5 каналом:

- Прийнята Постанова щодо врегулювання розрахунків за природній газ з Російською Федерацією - дуже важливий документ, який дає можливість Україні за відсутності будь-яких угод і контрактів, а ви знаєте, що сьогодні з Україною так і не підписано ніяких угод саме тому, що вимагають, аби Україна значну частину газу прийняла по ціні $ 314 за тис. кубометрів, про що ніколи не існувало жодої домовленості - так от сьогоднішня Постанова дає можливість за відсутності контрактів проводити розрахунки за природній газ і не накопичувати ніяких заборгованостей. Я думаю, що ця Постанова розв'яже проблематику розрахунків.

/.../ Ця Постанова, так як і з боргами попереднього року передбачає зобов'язання НАК "Нафтогазу" розрахуватися безпосередньо з постачальниками за природній газ без контрактів по ціні $ 179,5, яка була задекларована наприкінці минулого року як ціна на 2008 рік для центрально-середньо-азійського газу для України. Крім того, Постанова визначає, що цей газ йде лише на потреби України. Поки не будуть задоволені баланси України так як це передбачено документами 2006 року цей газ не може йти на експорт. Постанової також дані державній митній службі необхідні доручення щодо розмитнення газу на НАК "Нафтогаз"/.../

Крім того, є приємні новини. Зараз (5 березня, 14:35 - СПЕЦКОР) керівник НАК "Нафтогаз" в телефонному режимі спілкується з керівником "Газпрому" для того, щоб зробити спільну заяву про зняття радикального протистояння в системі забезпечення України природнім газом і найближчим часом буде створена переговорна група, яка надалі врегульовуватиме всі проблеми, пов'язані з постачанням природного газу в Україну.

Можу твердо сказати про позицію українського уряду. Український уряд не допустить більше ніяких посередників. Ми вважаємо, що Україна, НАК "Нафтогаз" мусить брати природній газ безпосередньо у "Газпром-Експорту" без створення будь-яких додаткових, нових, екзотичних посередників, а по-друге: всередині України нам також не потрібно ніяких спільних підприємств, щоб реалізовувати газ. Це може робити НАК "Нафтогаз" - спокійно і без будь-яких проблем. Всі технічні і організаційні можливості у нього для цього є. Внутрішній ринок - це площина роботи НАК "Нафтогазу".

Якщо російська сторона хотіла б якийсь обсяг газу реалізовувати споживачам України - немає ніяких проблем. Якщо Росія визначить таких постачальників, я думаю, що вони як і всі інші отримають свої ліцензії і зможуть нормально реалізовувати газ, але ні в якому випадку створення додаткових СП Україні непотрібно, тому що це призведе до нової корупції, хаосу і зловживань підкуплених корумпованих менеджерів.

Газ буде постачатися за графіком, спокійно і без перешкод, перебоїв як споживачам в Україні, так і в Європейському Союзі. Україна забезпечить на газовому ринку стабільність і для цього сьогодні в тому числі прийнята Постанова уряду.

/.../Сьогодні немає ніяких підстав для будь-яких споживачів газу, гарячої води, тепла обмежувати постачання цих послуг. В Україні достатньо і газу, і електроенергії і всіх інших складових для того, щоб люди отримували газ, тепло і гарячу воду в неодхідних обсягах. Якщо на місцях відбуваються якісь дії, що руйнують цю політику - ми розбираємося з кожним випадком. Вчора до прокуратури було направлене моє звернення щодо "Кіровоградоблгазу", який, до речі, в тіньовій сфері належить тому ж Фірташу і тій же системі корупції в газі. Я думаю, що в Кіровограді вчора це було зроблено виключно для того, аби продовжувати шанатажувати Україну, уряд, людей корупційними схемами по газу. Ми зараз все це зупинили і очікуємо від Генпрокуратури адекватного захисту громадян України від таких незаконних дій, які чинилися в Кіровограді. Ми моніторимо ситуацію, де сьогодні припиняють постачання тепла, газу або гарячої води і посадовці будуть за це відповідати/.../

Відповідаючи на запитання щодо заяв "Газпрому" про ніби-то скорочення Україною постачання газу в Європу, Прем'єрка наголосила, що Україна доставляє до ЄС весь газ, який передається Росією для транспортування. Тимошенко зауважила, що сьогодні НАК "Нафтогаз" по цих показниках навіть перевиконує план.

- Ми очікуємо, що РАО "Газпром" розрахується починаючи з грудня-місяця за транзит російського газу в Європу територією України, - говорить Ю.В. Тимошенко. - Можу ще раз підкреслити: хто б не шантажував уряд, змушуючи його зберігати старі корупційні схеми, уряд цьому шантажу не піддасться.

Відгукуючись про досягнуті Президентами України та Росії угоди, голова Кабміну акцентувала, що жодні домовленості не були зафіксовані документально.

- Ці домовленості відбувалися усно, а, як відомо, в деталях зберігається сутність, - висловлюється Тимошенеко. - Як раз про деталі і йтиметься на переговорах НАК "Нафтогаз" та РАО "Газпром", які, я переконана, розпочнуться найближчим часом. Але ще раз підкреслюю: для того, щоб купити газ і забезпечити ним Україну є потужні підприємства: "Газпром", "Газпром-Експорт", який до речі, передає Україні центрально-середньо-азійський газ, і є НАК "Нафтогаз". Я не вбачаю ніяких потреб у створенні додаткових спільних підприємств/.../ Я пам'ятаю, коли Президент повернувся з Росії, він чітко сказав, що більше між Україною та Росією посередників по постачанню газу не буде. Я це цілком і повністю вітаю. Але така позиція мусить бути виконана в повному обсязі і думаю також має бути виконане рішення РНБО, яке оформлене Президентським указом, що НАК "Нафтогаз" буде єдиним постачальником природного газу на внутрішній ринок України.

Коментуючи ситуацію у Верховній Раді, Тимошенко назвала причину блокування роботи прламенту штучною. Вона висловила своє переконання, що такі дії підтримуються тими, "хто ще мріє про переформатування коаліції і сподівається на те, що дестабілізація парламенту може усунути від влади демократичну команду".

- Я хочу висловити співчуття депутатам демкоаліції, які стали заручниками цих тіньових політичних змов, - зітхає Юлія Володимирівна, - і шкода, що сьогодні парламент перетворено в осередок локальної політичної кризи. Але це не заважає уряду впевнено і нормально працювати, наводити лад в усіх сферах суспільного життя.

Юлія Тимошенко також назвала невиплату студентам підвищеної стипендії, яка мала виплачуватися з 1 січня, "саботажними діями окремих представників влади на місцях" з метою дискредитації уряду. Вона наголосила, що для невиплат немає ніяких об'єктивних підстав. Прем'єр-міністр сказала, що всім студентам, які не отримували підвищену стипендію, гроші будуть доплачені, про що прийнято відповідну урядову Постанову.

Серед іншого голова Кабміну заявила, що урядом затверджено низку необхідних документів для належного забезпечення всіх бюджетних програм.

05.03.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_736.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_736.php on line 131

Warning: file(./comments/cart_736.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_736.php on line 131


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_736.php on line 134


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64