Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Дніпропетровським ЖЕКам наказано бути прозорими

Начальник управління житлового господарства міської ради Анатолій Коваленко підписав розпорядження "Про взаємодію житлово-комунальних підприємств… і органів самоорганізації населення по контролю за наданням послуг з утримання будинків і споруд", згідно з яким всі міські ЖЕКи мають організувати прозорі взаємовідносини з будинковими комітетами і ТСББ.

Начальник управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради Анатолій КОВАЛЕНКО; член постійної комісії міськради з питань ЖКГ, депутат від БЮТ Анжеліка ПИЛИПЕНКО; голова "Громадянської дії" Дмитро СКОБЛІКОВ.

- Рішенням міськвиконкому № 3763 від 20 листопада 2007 року були підняті тарифи на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, - говорить член постійної комісії міськради з питань ЖКГ, депутат від БЮТ Анжеліка Пилипенко, - в пункті п'ятому якого йдеться, що "факт надання послуг підтверджується актом виконаних робіт, підписаним представником житлово-експлуатаційного підприємства та головою органу самоорганізації населення в разі його наявності в житловому будинку". Одначе, цей пункт рішення міськвиконкому донині, на жаль, не виконувався. До депутатів надійшло багато скарг від представників органів самоорганізації населення - будкомітети нічого не могли добитися, акти виконання робіт не підписувалися.

Тоді "Громадянська Дія" звернулася до нашої фракції - БЮТ - в міській раді. Уважно розглянувши питання, ми вирішили підтримати цю ініціативу і в результаті нашої співпраці з управлінням житлового господарства було підписано розпорядження № 400 від 02.04.2008, яке враховує всі пропозиції будинкових комітетів, "Громадянської дії". Віднині кожен ЖЕК зобов'язаний підписувати з органом самоорганізації населення акт виконаних робіт. Розроблена процедура, надається зразок Акту, за допомогою чого тепер люди можуть контролювати якість і кількість послуг, які їм надаються і оплачувати фактично надані послуги.

- Ми дуже раді появі такого розпорядження, яке стане у пригоді для городян і в першу чергу для будинкових комітетів - органів представницької влади, які мають право контролювати якість наданих послуг від імені всіх жителів будинку, - говорить голова "Громадянської дії" Дмитро Скобліков. - Такого рішення, наскільки я знаю, ще не було в Україні: отже ЖЕКи отримуватимуть за той обсяг робіт, який буде зафіксовано в цих Актах. На сьогодні ми об'єднуємо понад 560 будинкових комітетів - це ті люди, які отримали спеціальні знання, оскільки потрібно знати, як саме і що контролювати… Якщо ж в будинку немає комітету, то його потрібно створювати, починаючи з ініціативної групи: або звертатися за допомогою до нас, на Міронова, 20, або вивчаючи законодавство самотужки, зокрема Закони "Про надання житлово-комунальних послуг", "Про об'єднання співвласників", "Про органи самоорганізації населення" і низку інших, суміжних.

- Управління зацікавлено в співпраці з будинковими комітетами, оскільки, коли жителі бачать, що в будинку з'являється господар, то показники проплат збільшуються, а люди стають відповідальними за стан власних будинків, - зазначає начальник управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради Анатолій Коваленко.

Отже, з огляду на все вищевикладене виходить, що в принципі сплата за надані послуги і так мала відбуватися за фактичними їхніми обсягами, проте чомусь це не виконувалося, а тепер згідно з розпорядженням № 400… обов'язково буде виконуватися.

Дієвість розпорядження № 400 і його користь для будкомітетів та ТСББ покаже час, а от як бути жителям відомчих будинків, яким до подібних форм самоорганізації населення ще далеко, а жити в гідних людини умовах хочеться вже зараз, тим більше з відповідною на це санкцією судів, в яких вони і без ніяких будкомітетів та ТСББ виборювали і таки вибороли справедливість.

Зокрема, йдеться про мешканців відомчого житла тресту "Дніпроспецбуд".

Коли СПЕЦКОР ставив це запитання Анатолію Коваленку на прес-конференції, той вже збирався йти, тому відповів коротенько, мовляв, відомче житло - не його парафія, позаяк управління займається лише комунальним господарством, а значить, питання задано не по суті. З цими словами Анатолій Миколайович і залишив пресовий захід.

Наздогнавши його на вулиці, СПЕЦКОР наголосив, що мешканцями будинків виграно суди, рішенням яких бездіяльність міськради у вирішенні житлово-комунальних проблем мешканців відомчого житла визнано неправомірною і зобов'язано її забезпечити передання житла у комунальну власність міста.

- А я тут до чого? - роздратовано відповідав Коваленко.

- Але ж ви представник міської влади - очолюєте профільне управління!

- Правильно, але я не в курсі ніяких судових процесів. З цим, якщо хочете, звертайтесь до юридичного управління!

Міський чиновник з виглядом й манерами крутія у поведінці та спілкуванні сів за кермо своєї фірмової "тачки" й погнав.

- Сам Куліченко обіцяв зайнятися питанням прийняття відомчого житла до комунальної власності, оскільки, як він заявляв, в тому числі і з телеекрану, неприпустимо тримати жителів будинків в якості заручників банкрутства треста, - говорить СПЕЦКОР вже депутату міськради після завершення пресового заходу. - Заступник міського голови Збаращук поставив свій підпис з санкції і в присутності першого зама Куліченка - Крупського - під письмовим зобов'язанням з власноруч проставленими кінцевими термінами реалізації передачі житла до комунальної власності і забезпечення комунальними послугами у належному обсязі. Нічого не змінилося. Зрештою, вже виграно суди, де бездіяльність міськради і відомства - власника житла - визнано неправомірною; держвиконавчслужбою стягнуто штрафи за невиконання рішення, а справа й досі стоїть! Чому міськрада навіть не думає приступати до розгляду цієї проблеми!

На це БЮТівка порадила, аби мешканці звернулися із заявою до профільної комісії міськради.

- З якою заявою звертатися? - перепитав СПЕЦКОР.

- З заявою про сприяння у виконанні судового рішення, - відповіла Пилипенко.

- А хіба не логічно, отримавши перемогу в суді, бути впевненим у виконанні рішення і без додаткових звернень? - цікавиться журналіст.

- У нас в країні 70 % судових рішень не виконується, - "заспокоює" депутат й розповідає про інші, відомі їй кричущі випадки комунальної несправедливості в місті.

- А чи багато ви знаєте випадків, коли захищаючи свої права на краще життя пересічні городяни самотужки виграють судові процеси у ненависного ними тресту та навіть міськради, добиваючись визнання їхньої бездіяльності неправомірною?

- Ні, такого я ще не чула.

Але попри все це, зрештою виявляється, що озвученої автором сайту інформації замало для того, аби спонукати народного обранця особисто зайнятися викладеною проблемою, самій поцікавитися в юруправлінні даними щодо програного ним двічі (в Бабушкінському й обласному Апеляційному судах) процесу, за яким - нестерпні фізичні й моральні страждання сотень людей.

07.04.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_754.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_754.php on line 172

Warning: file(./comments/cart_754.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_754.php on line 172


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_754.php on line 175


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64