Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Депутат-"батьківщинець" ВЕРБАС приєднав БЮТ до біло-блакитно-червоної коаліції Дніпропетровської міськради

З його промови в сесійній залі витікає, що весь цей час БЮТівець вважав свою фракцію частиною… коаліції "Родной Днепропетровск" - біло-блакитно-червоної більшості міськради. Приголомшливий політико-ідеологічний ляп, що дискредитує як самого депутата-гендиректора "Дніпрошини", так і цілу фракцію Блоку Юлії Тимошенко, зайвого разу підкреслив, наскільки Віталій Володимирович є "вдалою" знахідкою для Дніпропетровського БЮТу. Своє оригінальне сприйняття конфігурації сил в міськраді ВЕРБАС висловив у виступі від мікрофону на черговій сесії.

Вербасівському одкровенню передував ініційований коаліційною більшістю розгляд питання щодо затвердження звернення депутатів міськради до Прем'єр-міністра України. Для озвучення тексту на трибуну піднявся лідер фракції Лазаренківської "Громади" Загід Краснов. В зачитаному ним листі Юлії Володимирівні нагадувилися її обіцянки щодо сприяння розвитку рідного для неї Дніпропетровська.

"…Жоден Ваш попередник, Юлія Володимирівна, не дозволяв собі вимагати від Дніпропетровська вдвічі більше грошей, а навзамін давати вдвічі більше обіцянок, не виконуючи при цьому жодної.

В січні поточного року під час Вашого візиту до Дніпропетровська Ви пообіцяли землякам 1,5 млрд. грн. Ви підтримали будівництво метрополітену… за Вашими обіцянками місто мало отримати 890 млн. грн. Ви також обіцяли підтримати будівництво об'їзної дороги навколо Дніпропетровська, розвиток транспортної інфраструктури і вирішити інші питання, пов'язані з проведенням в нашому місті ЄВРО-2012.

…Ваша політична сила входить у більшість парламенту і здатна впливати на рішення, які приймаються в його стінах. Іншими словами, ви маєте всі можливості вирішувати проблеми Дніпропетровська. Але замість цього ви демонструєте повну байдужість до міста та його городян, багато з яких віддали за Вас свої голоси. Невже це і є обіцяний Вами прорив, про який Ви казали з телевізійних екранів?

Ми, депутати Дніпропетровської міськради, звертаємося до Вас з вимогою негайно винести на розгляд Верховної Ради Закон "Про внесення змін в Закон України "Про держбюджет-2008", який би передбачав збільшення державних субвенцій місту на 30 %, а також виділення обіцяних 1,5 млрд. гривень на вирішення вищеперелічених питань".

(повний текст звернення тут)

- Перед тим, як поставити це звернення на голосування , скажу, що я особисто за нього не голосуватиму, - висловлює свою позицію міський голова Іван Куліченко. - …Що стосується цифр, про які тут йдеться, то я з ними згоден… але ж вже є Постанова Верховної Ради, де все враховано, в якій записано про виділення місту фінансування при корегуванні Державного бюджету.

Після цього до мікрофона підійшов депутат Вербас. Віталій Володимирович, будучи особистістю високо моральною й глибоко етичною, такою, що вирізняється особливою порядністю й пронизливою людяністю (якостями, які шинники періодично відчувають на власних шкурах, як це, зокрема, було з мешканцями гуртожитків "Дніпрошини"), розцінив озвучений лист некоректним, викладеним в "неповажній, неетичній формі" і запропонував допрацювати документ задля його збалансування, надання зверненню такого змісту, який би справді міг сприяти вирішенню проблем, а не нагнітанню конфліктної ситуації:

- В такому вигляді, яким звернення є зараз, фракція Блоку Тимошенко за нього безумовно голосувати не буде, - мовив Вербас.

У відповідь керівник регіоналів Олексій Тішкін сказав, що бютівці вправі прийняти своє звернення, яке вони вважають за потрібне, а коаліція "Рідний Дніпропетровськ" налаштована голосувати за документ саме в такому вигляді, в якому він є зараз, без жодних редагувань.

- Я би хотів відповісти на зауваження Олексія Миколайовича (Тішкіна - прим. авт), - знову бере слово "батьківщинець" Вербас, - справа в тім, що в коаліцію "Рідний Дніпропетровськ" входять депутати і від Блоку Юлії Тимошенко, тому це є ще однією некоректністю - розглядати і затверджувати коаліцією документ без нашої участі.

Це повідомлення викликає пожвавлення в залі, галас поступово наростає, подекуди чути сміх. До мікрофону поспішає Загід Краснов:

- Ви трохи переплутали, - уточнює Вербаса лазаренківець, - депутатська фракція Блоку Юлії Тимошенко входить не в коаліцію "Рідний Дніпропетровськ", а в міжфракційне об'єднання "Згода"…

Депутатська група "Згода"("Согласие") - абсолютно формальне, штучне, недієве й незрозуміле як за логікою самого створення, так і покладеної на нього місії об'єднання з 92 депутатів міськради - представників фракцій ПР, БЮТ, "Громади", НСНУ, "Віче", Блоку Вітренко, Соціал-демократів і республіканцв; здається, що воно створене заради самого акту створення, і щоб переплутати його з політичною коаліцією більшості - треба проявити неабиякий "хист". Отже зовсім незрозуміло, чому у Вербаса з надр підсвідомості несподівано виплило це "Согласие", коли у виступах йшлося не про депутатську групу, а про коаліцію, не про "Согласие", а про "Родной Днепропетровск". Одним словом, забувся Вербас куди ж він, такий сумлінний й відповідальний, входить, а куди ні.

Більшістю голосів депутати затвердили зачитане звернення.

Після засідання СПЕЦКОР підійшов до Загіда Краснова за уточненням декількох питань. Побачивши журналіста, Краснов, посміхаючись, поспішив випередити події:

- Знову ти до мене, щоб "грузити"? Слухай, може не треба?

СПЕЦКОР: Я бачив в перерві, як ви тривалого часу спілкувалися з лідеркою фракції БЮТ Кривошеєвою - це стосовно звернення до Тимошенко, текст ще буде корегуватися?

- Ні, нічого не мінятиметься, його відправлять в такому вигляді, як я зачитав, - відповідає Краснов. - Якби там справді щось було некоректним, я б погодився його допрацювати, там немає нічого неетичного.

СПЕЦКОР: Слухайте, а як вам епізод з Вербасом?

- Ну, переплутав трохи… Хоча, не знаю, може він сам особисто вже увійшов до коаліції чи тільки збирається? - жартує лазаренківець.

У Депутата Вербаса - завжди підкреслено серйозний, важливий вигляд. Саме таким він і промовляв свій черговий історичний спіч, що нагадало СПЕЦКОРУ вислів барона Мюнхгаузена у виконанні Олега Янковського з відомої кінострічки режисера Марка Захарова "Той самий Мюнхгаузен". Вустами популярного актора Мюнхгаузен мовив: "Не бійтеся посміхатися, панове! Розумне обличчя (насправді по сценарію Григорія Горіна Янковський мав сказати "серйозне обличчя", але автори картини прогледіли - прим. авт.) - це ще не ознака розуму. Найбільші в світі дурощі робляться саме з таким (дивись на фото - прим. авт.) виразом обличчя".

22.05.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_784.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_784.php on line 149

Warning: file(./comments/cart_784.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_784.php on line 149


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_784.php on line 152


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64