Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


КОМУНІСТИЧНИЙ СКАНДАЛ.
У дніпропетровських комуністів - повстання партійних низів

В стані комуністів черговий гучний і цього разу, схоже, безпрецедентний скандал: дніпропетровські партійні низи звинувачують багаторічного незмінного лідера обласного комітету КПУ, колишнього народного депутата Віктора Борщевського в розколі осередку та корупції - зокрема інкримінують "вождю" продаж місць у виборчих списках представникам бізнесу - і… виключають його з партії! За це спочатку голосує первинна організація, а потім її рішення схвалює позачергова міська конференція, що відбулася 8 червня. Виключення Борщевського, за словами представників міськкому КПУ - Олександра Попова та Віктора Марченка (обидва комуністи з 1990 року) - підтримує 2/3 міського партійного членства.


Комуністи-повстанці: Олександр ПОПОВ, Віктор МАРЧЕНКО, Костянтин ЯЗОВИЙ.

В свою чергу Віктор Борщевський вважає конференцію, що показала йому "червону картку", нелегітимною і заявляє про "рейдерську спробу захоплення партії". На це делегати конференції кажуть, що в ній взяли участь півтори сотні осіб, а це - чверть загальної кількості міської організації. Сам же захід, за кількістю учасників, став більш представницьким, ніж остання зустріч голови КПУ Петра Симоненка з місцевим партактивом у минулу виборчу кампанію.

Нічого дивного для вищеназваних представників міськкому немає і в ігноруванні рішення звітної конференції з боку ЦК КПУ, який до того, за їхніми словами, не звертав жодної уваги на численні звернення дніпропетровських комуністів щодо ситуації в місцевому осередку.

Негативні процеси, які відбуваються в дніпропетровській парторганізації, комуніст Олександр Попов вважає частиною загальнопартійних. Такі прояви він розцінює ілюстрацією того стану, в якому опинилася ціла Компартія за останні 4-5 років, коли нею почав цікавитися крупний капітал.

- Все це в результаті призвело до підкупу партійного керівництва, - вважає Попов.

- Зажерливість і корисливість поглинула верхівку нашої організації, - говорить його колега по міськкому Віктор Марченко. - На останніх виборах ЦК повів торгівлю місцями у партійних списках, продаючи їх представникам комерційних структур - фінансовим донорам партії.

За визнанням комуністів-викривальників, це супроводжувалося справжньою кадрової чисткою: партійні лави вимушено залишали авторитетні члени, перевірені часом активісти, а на зміну їм поприходили далекі від ідеології комерсанти й ставленики спонсорів, прийняття яких відбувалося без обговорення у первинних організаціях та врахування думок рядових комуністів.

Таке ж відбувалося і в Дніпропетровській парторганізації завдяки кадровій політиці, запроваджуваній обласним й міським бюро КПУ. До партійних списків потрапило багато невідомих досі людей, без жодних рекомендацій та характеристик. На пряме запитання з цього приводу Борщевський дав пряму відповідь: "Ну, ми ж маємо якось наших спонсорів віддячити".

Серед висунутих Борщевському пунктів звинувачення - корупційний зв'язок з керівництвом українсько-американського підприємства - "Фарго Інтернаціонал Компані Груп", яке спеціалізується на процедурах банкрутства й ліквідації підприємств (!), та продаж очільникам цієї фірми місць у виборчих списках. Будучи керівником юридичного відділу обкому КПУ, Віктор Марченко особисто звертався до Борщевського з аналітичної запискою "Щодо підриву авторитету КПУ за фактом співпраці керівництва обласного комітету партії з компанією "Фарго".

- Я курирував питання банкрутства в обласній податковій адміністрації, - розповідає Віктор Марченко, - тому добре знаю про діяльність співробітників цієї фірми як арбітражних керуючих: Мігульова, Бірюка, Карпенка та багатьох інших. Вони перетворювали на металобрухт цілі заводи, наприклад як це було з одним зі стратегічних підприємств у Дніпродзержинську, де чимало робітників були якраз членами КПУ. Я бачив, як відбуваються ці процеси. Тому, коли там дізналися, що Мігульов балотується від КПУ до Дніпропетровської міськради, а Карпенко проходить по квоті КПУ на посаду заступника мера Куліченка з юридичних питань, то це був для людей справжній шок. Місцеве парткерівництво на чолі з Борщевським продало те, що не продається! Вони пішли на співпрацю з тими, хто дискредитує партію і чия діяльність не сумісна з комуністичними принципами.

- Всі ми чудово знаємо, що головними питаннями на сесіях міськради є земельні, - зазначає Олександр Попов. - Їхньою підготовкою в тому числі займається юридичний відділ, а Карпенко, який отримав посаду віце-мера по квоті КПУ, якраз опікується юридичною сферою. Ставлення комуністів до приватизації землі - відоме. В міськраді ж ці питання поставлені на конвеєр. Де реакція на це ставленика КПУ Карпенка? Я вже не кажу про дані, що його кандидатуру збирається підтримувати на наступних мерських виборах відомий в Дніпропетровську бізнесмен Єрмолаєв.

Серед іншого Борщевському інкримінували розвал піонерської організації та низки інших громадських об'єднань - сателітів КПУ. Разом з Борщевським з партії виключили нинішню заступницю облради товаришку Вєдякіну. Даючи загальну характеристику теперішній партійній верхівці області, Олександр Попов сказав, що на 10 % вона складається з корупціонерів, а на 90 % з тих, що дезорієнтовані - з цілковито недієздатної команди, яка втратила свій вольовий стрижень.

Також прозвучала критика і персонально на адресу лідера КПУ Петра Симоненка - через політику, яку той проводить задля забезпечення свого переобрання на наступному партійному з'їзді. Так, за наведеними на заході даними з посиланням на джерела в ЦКК, в процесі підготовки з'їзду з партії було виключено близько 10 тис. членів, які за підозрою Симоненка могли б обрати "не тих" делегатів - Петро Миколайович побоюється конкуренції з боку Грача, а тому намагається позбавитися від ймовірних його прибічників.


Лідер ДОО КПУ Віктор БОРЩЕВСЬКИЙ виступає на Першотравневому мітингу.


18.06.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_801.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_801.php on line 124

Warning: file(./comments/cart_801.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_801.php on line 124


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_801.php on line 127


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64