Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Суддя Кіровського райсуду Васіна заборонила Дніпропетровській міськраді приймати рішення з земельних питань. Лідер коаліції більшості лазаренківець Загід КРАСНОВ закидає БЮТу намагання блокувати роботу міськради

У зв'язку з ремонтом сесійної зали чергова ХХХIV сесія Дніпропетровської міськради відбулася в актовій залі Будинку профспілок, що на Карла Маркса, 93. На початку пленарного засідання мер Куліченко подякував господарям будівлі за надану можливість провести тут міську сесію.

Серед оголошених кадрових призначень, ця процедура за традицією відбувається на самому початку, найпримітніше - зміна статусу "в.о." на "директора" Комунального підприємства "Центральний міський Парк ім. Лазаря Глоби" Світлани Кравченко. Її сходження на трон ознаменувалося відразу декількома скандалами, влаштованими нею пресі на території парку. Не стало перешкодою для цього призначення й поновлення судом на своїй посаді колишнього керівника КП - Бориса Дєдова.

Під час розгляду порядку денного депутат від БЮТ Андрій Пономарьов запропонував включити до винесених на обговорення сесії питань підготовлений ним запит щодо перевірки низки судових рішень, згідно з якими "…Дніпропетровську міськраду зобов'язано розглянути питання стосовно затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земділянок в користування… загальною площею близько 147 га. За наявними даними, по жодній з цих ділянок, по яких прийняте рішення суду, проект землеустрою щодо їх відведення у встановленому Законом порядку не узгоджений та не проведено державної експертизи землевпорядної документації".

- Окрім цього, наскільки нам відомо, на судові рішення не були подані апеляції, - додає БЮТівець. - Тому прошу провести перевірку викладених в запиті фактів та службове розслідування стосовно дій осіб, які по цих позовах представляли інтереси міськради в суді і за результатами перевірки вжити відповідних заходів, а юридичному управлінню міськради - негайно оскаржити вищезазначені судові рішення.

Озвучений запит депутати не підтримали і не включили його розгляд в порядок денний, отже інформація була взята мером Куліченком, що називається, до відома.

А незабаром представник обласної виконавчої служби оголосив зібранню Ухвалу Кіровського райсуду, за якою міськраді забороняється приймати рішення з земельних питань, окрім випадків, де йдеться про приватизацію громадянами земельних ділянок по фактичному розміщенню будівель:

- …Заборонити міськраді та її посадовим особам на призначеній 02.07.2008 ХХХIV сесії та наступних сесіях виносити на розгляд і приймати відповідні рішення з усіх питань щодо погодження місця розташування об'єктів, затвердження проектів відведення земельних ділянок, передачі в оренду і укладання договорів оренди без попереднього проведення аукціонів, крім земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, чи перебувають у власності громадян… - виступає держвиконавець. - Судова ухвала набуває чинності з сьогоднішнього дня…і діє до прийняття судом рішення за цим позовом та набуття ним законної сили.

- А хто подавав позов до суду? - запитують посадовця з зали.

- Громадянка України, - лаконічно відповідає той.

- А конкретніше…

- Дегтяренко Олена Юріївна (депутат міськради від БЮТ - прим. авт.).

- А суддя - хто?

- Суддя Васіна.

Це прізвище викликає в залі бурхливу реакцію. Подекуди роздається іронічне "Браво!" і оплески.

- Ухвала підлягає обов'язковому виконанню, незалежно від особистісних симпатій чи антипатій до судді, - резюмує представник Держвиконавчслужби.

У відповідь депутат Рудкевич з СДПУ (о) запропонувала передати до відання спеціалістів Кіровського райсуду і всі інші питання, розглядом яких займається міськрада, з ліквідацією профільних управлінь та комісій.

- …А про що взагалі, поясніть будь-ласка, йде мова? - вступає в дискусію депутат від БЮТ Ашот Ркоян. - Скільки гектарів землі? Де вони розташовані? Які є в наявності документи щодо них? Наскільки я знаю, тут йдеться про понад 100 га., які розташовані в межах Дніпропетровська. Міський бюджет страждає, в ньому немає коштів на асфальт, ліфти, на трете, п'яте, десяте. І в той же час ми так запросто роздаємо сотні гектарів?

- Вибачте, давайте без емоцій, залишимо агітацію поза залою! - бере слово Іван Куліченко.

- Ці питання розглядалися на комісіях, - зауважує голова комісії з земельних відносин Лупандін. - Ашот Тачатович був відсутній в той момент, не знаю з якої причини. Всі матеріали були доступні для кожного бажаючого ознайомитись з ними.

Лідер депутатської більшості Загід Краснов запропонував продовжити розгляд винесених на обговорення питань без врахування озвученої судової Ухвали:

- Нехай суди розбираються між собою, а ми давайте так: як міськрада проголосує - так і буде правильно, - мовив лазаренківець.

- Ми маємо діяти згідно з Законом, - акцентує мер Куліченко. - …Маємо ситуацію, яку голосуванням не вирішити. Ось у мене в руках щойно зачитана Постанова держвиконавчслужби, згідно з якою суд заборонив розгляд як на сьогоднішній, так і наступних сесіях питань, пов'язаних з виділенням земельних ділянок, вільних від забудов. Ми не маємо права ігнорувати цю Ухвалу з приписом начальника підрозділу примусового виконання рішень.

Отже, депутати відклали розгляд земельних питань до, сказати б, з'ясування обставин, доручивши розібратися з Ухвалою юридичному управлінню міськради.

Після оголошення в засіданні перерви на невизначений термін в інтерв'ю СПЕЦКОРУ керівник фракції Блока Лазаренка, лідер біло-блакитно-червоної коаліції Загід Краснов щодо Ухвали припустив:

- Можливо вони (БЮТівці) намагаються у такий спосіб заблокувати роботу міськради? - каже Краснов. - Може вони так прагнуть переформатувати коаліцію? Не знаю.

СПЕЦКОР: Наступне запитання - з приводу інформації, яка з'явилася в місцевих ЗМІ, стосовно погроз від вашого оточення на адресу журналіста Віталія Теплова - головного редактора газети "Горожанін", видання, де ваша персона часто стає об'єктом критики...

- Цій газеті вже три чи чотири роки. До виборів 2006 року, доки я не очолив Блок Лазаренка, не привів до міськради фракцію і не створив коаліцію більшості, за бортом якої опинився БЮТ, "Горожанін" взагалі про мене не знав: там про Краснова не було жодної статті, - відповідає лазаренківець. -Але з того часу, як БЮТ опинився в міськраді поза коаліцією більшості, ця газета пише про Краснова постійно: щонайменше по одній статті в номері, а буває що й два, три матеріали. Стільки як про мене, видання не пише ані про мера, ані про губернатора, ані про нашого шановного Президента, ані про кого ще. У мене складається таке враження, що саме Краснов робить газету рентабельною - жартую. Кожен мій виступ, який не влаштовує БЮТ, супроводжується в цій газеті черговим брудом… Щодо його заяв про якісь погрози, то мій юрист або вже подав, або подасть днями на Теплова до суду: за розповсюдження завідома брехливих даних та на захист честі й гідності. Ці позови готувалися, але мені це все настільки нецікаво, що не знаю, чи подані вони до суду. От нехай компетентні органи і розбираються в цих питаннях.

СПЕЦКОР: Громадянський актив Дніпра виступив із заявою стосовно того, що низкою судових, неправочинних за їхньою оцінкою, рішень міськраду було зобов'язано виділити землю в оренду ряду комерційних структур. Серед переліку фірм, які запросто й задешево отримали чималу кількість гектарів, наводиться і така собі "АНЕЛЬ", яку називають однією з ваших і де співзасновницею виступає ваша ж дружина Ельвіра.

- Якби у вас була можливість ознайомитись зі складом засновників цього підприємства, ви б дізналися, що ні я, ні моя дружина не маємо до нього ніякого відношення. Я кажу це чітко, твердо, "залізно". Ще якісь питання будуть?

СПЕЦКОР: Так. Пам'ятаєте, під час однієї з сесій в кулуарах міськради я чіплявся до вас з претензіями щодо того потужного піару, яким ви обставляєте в ЗМІ свою благодійність. Мені б було цікаво почути ваш коментар стосовно наступного уривку з Біблії:

"1 Стережіться виставляти свою милостиню перед людьми, щоб бачили вас; а як ні, то не матимете нагороди від Отця вашого, що на небі.
2 Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри..."

- Згоден, - перериває журналіста депутат-бізнесмен саме на цьому слові. - тільки ви забули одну річ: я не даю милостиню, як йдеться в Євангелії. Милостиня - це щось таке, не зовсім…

СПЕЦКОР: Але ж ви займаєтесь благодійністю, а це, як на мене, дуже близько по суті до того, про що йдеться в наведеній цитаті…

- Я не даю милостиню, а допомагаю людям.

СПЕЦКОР: І те, й інше - добра справа. І як на мене, в Біблії йдеться саме про це. Отже моє запитання в тім, чи годиться настільки потужно рекламувати свої добрі справи, як це робите ви? Постійно перебувати серед відеокамер й диктофонів журналістів при черговому благочинному акті?

- Так от для того, аби ці добрі справи примножити, я повинен про це розповісти, показати… щоб спонукати своїм особистим прикладом інших заможних людей, щоб вони прийшли до нас в організацію, об'єднались навколо неї. І нехай би їх показували! Найголовнішим тут виступає сам факт звершення добрих, корисних для людей справ. А після цього - нехай вони про себе навіть пісні складають! Вони своє зробили.

СПЕЦКОР: Але ж ви, окрім того, що заможна людина, успішний бізнесмен - ще й політик, тож займаєтесь благодійністю не заради лише доброї справи як такої - ви ж розраховуєте отримати за це політичні дивіденди! Хіба не так? Як з цим бути?

- А чому ви не ведете мову про тих політиків, які хочуть та й, власне, отримують все взагалі ні за що - тільки за рахунок брехні отримують політичні дивіденди практично на порожньому місці?

СПЕЦКОР: Це теж погано.

- Отже виходить, що політики діляться на тих, хто хоче отримати дивіденди, а тому щось роблять і рекламують себе; й тих, хто хоче досягти успіху, не докладаючи до цього жодних зусиль. Значить я один з тих, хто з першої категорії.

02.07.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_807.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_807.php on line 220

Warning: file(./comments/cart_807.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_807.php on line 220


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_807.php on line 223


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64