Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Гендиректорку ДОДТРК В.Шилову очікує перевірка

За словами заступниці директора департаменту телебачення і радіомовлення Держкомтелерадіо України Т.Г. Нікітіної, найближчим часом до Дніпропетровська прибуде комісія з цієї Установи для перевірки діяльності обласної державної телерадіокомпанії та її гендиректорки - депутата облради від Блоку Лазаренка, голови комісії зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ В.Шилової. Це викликано чималою кількістю отриманих звернень і листів від громадян з претензіями й наріканнями на професійну діяльність Шилової та її керування телерадіокомпанією - зазначила Тетяна Григорівна. Результати інспекції будуть розглянуті на колегії Держкомтелерадіо, що відбудеться орієнтовно у вересні.

Про це посадовець повідомила у телефонній бесіді з автором Інтернет-сайта, в якій той намагався з'ясувати долю свого листа-претензії щодо професійної діяльності В.Шилової, надісланого Держкомтелерадіо та в інші профільні інстанції - Нацраду з питань телебачення та радіомовлення, відповідні Комітети ВР тощо.

Відповідаючи на запитання щодо наведених в листі шиловських висловлювань, яких та припускалася в державному ефірі, Нікітіна сказала:

- Ми розуміємо ваші емоції, оскільки те, про що ви написали - настільки неприпустимі і страшні речі, що нам не віриться, що таке могло бути насправді.

СПЕЦКОР: Але ж люди на Дніпропетровщині чули і бачили цю шиловську вакханалію на власні вуха і очі!

- Це ви там, на Дніпропетровщині, а ми - тут, в Києві, і не бачимо того, що відбувається в ефірі ДОДТРК. Але нам потрібні саме ефіри, викладене ж вами на папері - це ще не доказ.

З бесіди СПЕЦКОР зрозумів, що довести на практиці причетність Шилової до зазначених ним висловлювань без відповідних відеозаписів не уявляється можливим. До того ж, за словами посадовця, записи передач на ДОДТРК, за існуючою нормативною базою, мають зберігатися протягом двох тижнів. Якщо ж за цей термін ніхто ними не зацікавиться, не затребує - записи знищуються.

На запитання журналіста стосовно можливості висловити претензії безпосередньо Шиловій в присутності перевіряючих осіб та взяти участь в наступному за цим обміні думками, Тетяна Григорівна, сказала, що коментувати таку пропозицію - не її компетенція.

Отже СПЕЦКОР близький до висновку, що напасть є, але терпіти її доведеться, допоки самій В.Шиловій не набридне. Висунутися - висунулася, а от засунути її - не уявляється можливим, бо ніяк і нікому. Хоча й є за що і негайно.

Нікітіна також повідомила, що комісія вже мала б приступити до перевірки, але цьому завадила хвороба її керівниці. Тож, інспектування розпочнеться, щойно та одужає.

В своїй статті "Идеология победы", надрукованій в "Днепре вечернем" за 8 травня 2008 року (№ 69), викладаючи принципи теперішньої, визначеної нею (Шиловою), редакційної політики ДОДТРК, під пунктом № 8 нинішня гендиректорка телекомпанії пише : "Называть вещи своими именами - врагов и друзей народ должен знать в лицо". Ну, щодо "друзів", то тут все зрозуміло: путіни, мєдвєдєви, затуліни, рогозіни - всі "брати-росіяни". Ті, хто погрожує Україні привентивними ракетними ударами, піддає газовому шантажу, вказує країні, яку вона має запроваджувати внутрішню і зовнішну політику, і постійно говорять, що Тузла, Севастополь, Крим - "наші", тобто російські. А от хто в неї, наприклад, вороги? Чи не євреї, над якими вона глузує? А може чорні чи жовті, про неприязнь до яких заявляє ця "рідновірка"? А може це сам Віктор Ющенко? Особисте розчарування в Президенті В.Шилова висловила в ефірі державної телерадіокомпанії мабуть разів тридцять! Я вже мовчу про ненависні для неї, про що "пані" гендиректорка теж неодноразово давала зрозуміти в своїх програмах, НАТО та США.
В своїх ефірах В.Шилова виступає палкою поборницею російської мови як другої регіональної в східних й південних областях України, переконаною прихильницею якнайглибшої інтеграції з Росією напротивагу ЄС, а ще - категоричною противницею міжрасових шлюбів. Шилова - за "Україну "понад усе!" для білих "братів-слов'ян", де, власне, український фактор як такий - не суть важливий. Інша справа - "славянское единство"! Оце - "святе"! В цьому зв'язку українці, за В.Шиловою, запросто можуть обійтися і без рідної мови, і без європейської перспективи, головне - аби вони завжди залишалися разом з Москвою - її вічними рабами й підніжками, як вона сама. Такою є сповідувана В.Шиловою "ідєологія побєди" - Росії над Україною.
В 2004-ому - В.Шилова на помаранчевому Майдані. З 2006-го і до нині - разом з біло-бакитно-червоними. В стані тих, на чиїх транспарантах написано: "ДОЛОЙ ОРАНЖЕВОЕ СВИНСТВО - ДАЕШЬ СЛАВЯНСКОЕ ЕДИНСТВО!".
14.07.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_819.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_819.php on line 106

Warning: file(./comments/cart_819.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_819.php on line 106


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_819.php on line 109


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64