Банерна Мережа ЗМІ
СПЕЦКОР::головна Дніпропетровське
інформаційно-аналітичне
інтернет-видання
персональний сайт журналіста Олексія Мазура
Академія Української Преси Життя і Смерть - художньо-аналітичні сторінки Андрія Мазура... [Vox.com.ua] Портал українця Пресса Украины Украинский портАл

головна :: про автора :: "office" :: контакт :: архів-2011 :: архів-2010
коріння дуба, сакури гілля - поетичні сторінки Андрія Мазура
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА, бандюкович - ПОВНА ЖОПА! ЗЕКА - ГЕТЬ!! РЕ-ВО-ЛЮ-ЦІЯ!!! -= СПЕЦКОР =- Повалення леніна - це не вандалізм, а відновлення історичної справедливості. -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на місці Євромайдану мер Куліченко облаштував ярмарок. -= СПЕЦКОР =- Міліція залишила дніпропетровський Євромайдан якраз перед нападом "тітушек". -= СПЕЦКОР =- У Дніпропетровську на Євромайдан вийшли за різними підрахунками від 500 до тисячі городян. -= СПЕЦКОР =- Азаров сказав, що не боїться ЄвроМайдану. А даремно! -= СПЕЦКОР =- В Януковича язик не повертається сказати слово "українці". Замість цього він вживає "співвітчизники". -= СПЕЦКОР =- Лакейство і "раболєпіє" Януковича не знає меж. -= СПЕЦКОР =- Політика Януковича - це державна зрада і національне приниження українців. -= СПЕЦКОР =-
Пошук на сайті:
метод пошуку: "і" "або"


Депутат міськради від НСНУ Яків МІНОСЯН про автора Інтернет-видання "СПЕЦКОР": "Хліб цього журналіста - копирсатися в брудній білизні "Нашої України"!

Таким "компліментом" автор чи не єдиного в регіональному інформаційно-аналітичному Інтернет-просторі помаранчевого як за елементами дизайну, так і за духом сайту, головну сторінку якого назавжди прикрасили фотографії тієї прекрасної революційної пори; учасник церемонії самовисування Віктора Ющенка в президенти України на Співочому полі, а потім й Дніпропетровського Майдану; щирий вболівальник за єдність Помаранчевого Фронту (здається, назавжди втрачену його головними провідниками) був удостоєний за перше й, схоже, останнє своє взяте в Міносяна інтерв'ю.

У ньому СПЕЦКОР, серед іншого, розпитував у Якова Петровича про конфлікт, який виник між обласним керівництвом "Нашої України" та міською фракцією НСНУ, цікавився думкою депутата щодо звинувачень з боку партійної верхівки у невідповідності діяльності окремих депутатів ідеологічним засадам "Нашої України" (яка, за словами голови ДОО НСНУ Віктора Гноєвого, проявилася в тому числі у голосуванні деяких "нашоукраїнців" за російську як другу регіональну), а також проявляв інтерес до долі "пропавшого без вісті" керівника фракції "Нашої України" в міському парламенті Сергія Рибалки, якого разом з чотирма іншими обранцями (всього у фракції - семеро) місцева парторганізація хоче позбавити депутатського мандату, про що з відповідним листом звернулася до міськтервиборчкому.

Всі запитання й відповіді записувалися на диктофон, а потім переносилися журналістом на електронний носій. Взяте інтерв'ю автор супроводив своїми коментарями, зауваженнями й оціночними судженнями. Вірогідно, кінцевий продукт прийшовся Міносяну не до вподоби. Тільки от, що саме розлютило "нашоукраїнця", СПЕЦКОРУ так і не вдалося дізнатися.

У згаданому інтерв'ю Я.П. Міносян, зокрема, в якості прикладу сумлінного виконання членами депутатської фракції своїх обов'язків навів такого собі "депутата Гусей нова". Працюючи з диктофоном під час написання статті, журналіст спіймав себе на тому, що депутата з зазначеним на плівці прізвищем серед членів фракції НСНУ в міськраді немає. Про це ж можна дізнатися й з офіційного порталу міськради в розділі "фракції". Натомість, в тому ж таки розділі, депутат Гусейнов Володимир Габілович фігурує як представник лазаренківської "Громади". У пост-скриптумі статті автор зазначив і цей казус, припустивши, що Міносян, можливо, за якихось причин, переплутав Гусейнова зі своїм колегою по фракції - Аслановим Хафізом Сабіровичем.

Саме з таким уточнюючим запитанням і підійшов СПЕЦКОР до Міносяна під час оголошеної перерви в сесійному засіданні останньої, 35-ої сесії міськради. Реакція депутата виявилася, м'яко кажучи, більш ніж несподіваною.

Щойно журналіст почав звертатися, як був зустрінутий нарочитою, відверто-показовою гримасою відрази й зневаги. У невеличкому на зріст депутаті Міносяні автор сайту відчув спалах непропорційно велетенської люті! Гнівна маска почала видавати з себе лайливі репліки. Міносян на відріз відмовився від будь-якого спілкування з журналістом, образливо відганяючи його від себе.

СПЕЦКОР зробив спроби дізнатися конкретних причин такої нелюб'язності, але нічого окрім нерозбірливого буркотіння не почув.

Та попри все журналіст не відступився, передусім рухомий непереборним бажанням розгадати, принаймні, для себе "загадку Гусейнова".

СПЕЦКОР: Під час інтерв'ю ви згадали депутата Гусейнова, але такого депутата немає у фракції "Нашої України"! Це ж підтверджує й офіційний портал міськради!

- А я тут до чого? - нарешті мовив свою улюблену, судячи з даного ним інтерв'ю, фразу депутат Міносян. - Це ж не я його (портал) роблю!

СПЕЦКОР: Там зазначено про депутата Гусейнова як члена фракції Блоку Лазаренка, а не НСНУ!

Ці слова, зрештою, змушують Міносяна на мить замислитися, після чого той ніби виправляючи свою помилку, називає інше прізвище, а саме - Асланова Хафіза Сабіровича - як власне, й припускав журналіст. При цьому він навіщось підводить мене до самого Асланова й представляє:

- Ось це журналіст, його хліб - копирсатися в брудній білизні "Нашої України, - мовить Міносян та йде з цим геть. (Ну і що Міносян хотів цим довести? Хіба в когось були сумніви щодо наявності у фракції НСНУ депутата Асланова, якого він пред'явив мені як доказ?)

Сказане ж "нашоукраїнцем" вразило журналіста в самісіньке серце. Глибину образи цієї настільки ж цинічно-брутальної, наскільки ж і недоречної репліки, що смачним плювком потрапила в саму душу, важко передати словами.

І що ж так розгнівало Міносяна? Зауваження щодо неприпустимості неволодіння ним, "нашоукраїнцем", державною мовою? Критика фракції з приводу її надзвичайної пасивності на пленарних засіданнях та майже цілковитої відсутності виступів від мікрофонів? Невизнання її захисницею українських інтересів на місцевому рівні? Нарікання стосовно неприпустимої формальності у виконанні лідером фракції, Сергієм Рибалкою, своїх депутатських обов'язків - піврічного прогулу сесій (до речі, і на цій 35-й сесії він також, вже традиційно, був відсутнім)? Але ж саме такою є гірка реальність.

Журналіст помиляється в своїх оцінках? А хіба були висловлені серйозні й переконливі контраргументи чи інтерв'юйований був позбавлений можливості озвучити власну позицію так, як вважав за потрібне? Слова Міносяна були якось викривлені чи неправильно викладені? Окрім посилань, вимог негайно відчепитися та персональних образ автор матеріалу нічого більше, що називається, по суті, як не намагався, від Міносяна не почув.

Не зрозумів Міносян й найголовнішого - подібне звернення до нього як представника фракції та поставлені запитання продиктовані нічим іншим, як турботою за те, що відбувається з фракцією й хвилюванням за дискредитацію нею своєю діяльністю в місті цілої помаранчевої сили, яку представляє.

При цьому журналіст не використовував ніяких невідомо ким і як підготовлених компроматів чи неперевірену, підпільно зібрану інформацію.

І такі необгрунтовані звинувачення - у ворожому налаштуванні журналіста щодо НСНУ - дозволяє собі людина, що українською - ані пари з вуст; яка не є національно-свідомою; не є вихідцем з організацій національно-демократичного середовища; яка ніколи не була помічена на заходах місцевих осередків патріотичних партій та громадських організацій, не брала жодної участі в їхній роботі, взагалі ніколи, до того як опинитись у фракції, не засвітилася як громадсько-політичний діяч, не те, що як поборник Української ідеї. Не бачив я цього обличчя й на Дніпропетровському Майдані.

Хто такий і звідки взявся? За яких таких обставин зійшла в "Нашій Україні" "зірка" Міносяна та йому подібних?

Цю "міносянку", якою "Нашу Україну" лихоманить вже давно, потрібно терміново лікувати! Невідкладно і прямо зараз, вживаючи найрадикальніших лікувальних засобів. "Доміносянилися" - далі нікуди!

На останок СПЕЦКОР вважає за доречне нагадати партійному керівництву найбільш типові клінічні прояви "міносянки" як фракційної хвороби: незнання членами фракції української; їхнє вперте небажання опанувати державну мову, демонстративне нехтування нею в спілкуванні з колегами по фракції, іншими депутатами, журналістами, пересічними виборцями, в тому числі тими, що звертаються до народних обранців українською; плутанина в прізвищах депутатів - колег по фракції; неадекватна реакція на критику; брутальність у спілкуванні; невідповідність в діяльності програмовим засадам політичної сили аж до голосування за російську як регіональну (!); надзвичайна пасивність на пленарних засіданнях міськради; несумлінність у виконанні депутатських обов'язків; деструктивно-провокаційне вихолощення української компоненти.

Кажете "нашоукраїнці"? Щось не віриться. Доведіть. І словом, і ділом! Агов, "Наша Україно", невже в Тебе немає гідної заміни з числа щирих українців?

P.S. На розміщеному в статті власноруч зробленому журналістом фото - фрагмент нарукавної пов'язки "Так, Ющенко!" - один з історичних атрибутів Майдану, який разом з іншою жовто-гарячою символікою, як от стрічки, прапорці, хустинки, наклійки, шалик дбайливо й трепетно зберігаються автором Інтернет-видання на згадку про найкращі часи. Синьо-жовті прапорці, мініатюрні знамена: "Так, Ющенко!, "Наша Україна", "Блок Юлії Тимошенко", наклійки з емблемою УНП, "ПОРИ", помаранчеві стрічки давно стали постійною окрасою його робочого столу в помешканні, де він живе й намагається творити своє... "вічне і світле".

07.08.2008Ваш коментар:
e-mail:

Warning: file() [function.file]: Unable to access ./comments/cart_833.txt in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_833.php on line 156

Warning: file(./comments/cart_833.txt) [function.file]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_833.php on line 156


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/art_833.php on line 159


:: СПЕЦКОР :: СВОБОДА - ЗДОБУТОК ХОРОБРИХ! :: Дніпропетровське інформаційно-аналітичне Інтернет-видання "СПЕЦКОР" потребує інвестицій для подальшого розвитку: покращення матеріально-технічної бази й створення штату співробітників. Цей сайт є результатом індивідуальних творчих, матеріальних, технічних й організаційних зусиль автора. Створення відповідних умов для діяльності команди однодумців дозволить "СПЕЦКОРУ" вийти на якісно новий рівень, що значно сприятиме реалізації патріотичної місії Інтернет-видання. Бізнесмени з Україною в серці, відгукніться! "СПЕЦКОР" розраховує на вашу допомогу. Тел: 8 066 449-70-21 е-маil: spetskor@ukr.net :: СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! :: СПЕЦКОР ::
Архіви статей: 2011  2010  2009  2008  2007  2006  2002-2005
© Олексій Мазур 2002-2013
© Веб-дизайн, Андрій Мазур 2002-2013
Всі права захищені. Використання матеріалів СПЕЦКОР дозволяється
за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на СПЕЦКОР.

Украинская Баннерная Сеть


Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Warning: require_once(/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/inshe/dialab/setlinks_b1908/slsimple.php' (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/spetskor/www/www.spetskor.dp.ua/footer.php on line 64